Clubrecords Atletiek

Hier staan de clubrecords van AV Impala.. Wij proberen het zo actueel mogelijk te houden, maar wij weten ook niet alles. Dus stuur update's naar de webmaster via het contact fomulier.

Kijk voor een steeds vollediger wordend overzicht van alle prestaties ook in de Prestatie Database van impala.

 

Heren   Dames
Senioren   Senioren
Junioren A   Junioren A
Junioren B   Junioren B
Junioren C   Junioren C
Junioren D   Junioren D
Pupillen A   Pupillen A
Pupillen B   Pupillen B

 

 

Senioren Mannen
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
100 meter Harm Bruins 10.89 sec 2003 Lisse
200 meter Arjen Visserman 21.62 sec 1984 Utrecht
110 m horden Gurbe Wiarda 15.3 sec 1986 Zevenaar
400 m horden Ivan de Jong (JA) 54.27 sec 1989 Bergen op Zoom
400 meter Arjen Visserman 46.96 sec 1984 Amsterdam
800 meter Arjen Visserman 1.48.36 min 1982 Hengelo
1000 meter Arjen Visserman 2.25.08 min 1983 Papendal
1500 meter Paul Verkleij 3.51.5 min 1983 Papendal
1 mijl Pieter Vos 4.20.2 min 1982 Groningen
3000 meter Pieter Vos 8.19.8 min 1982 Papendal
5000 meter Pieter Vos 14.40.1 min 1982 Amsterdam
10.000 meter Pieter Vos 31.04.8 min 1984 Drachten
Uurloop Benjamin Kok 18.076 meter 2003 Leeuwarden
Marathon Wim van Rijswijk 2.30.03 uur 1990 Zwolle
100 km Ubel Dijk 9:27:10 2002 Stein
3000 m steeple Klaas Jan Hofstra 9.31.29 min 1995 Uden
4 x 100 meter Harm Bruins
Remko Bosgraaf
Emiel Muskita
Sybren Jansma
42.82 sec 2002 Roosendaal
4 x 400 meter   3.24.82 min 1993 Heerenveen
Zweedse estafette Emiel Muskita
Harm Bruins
Haiko Jaasma
Simon Matahelumual
1.59.5 min 2004 Drachten
Hoogspringen Douwe Amels 2.28 meter
2013 Tampere (FIN)
Verspringen Rodney Hoogterp 6.84 meter 2017 Utrecht
Polshoog Dennis Veenker (JA) 4.30 meter 2011 Heerenveen
Hinkstapsprong Douwe Amels 13.91 meter 2012 Drachten
Kogelstoten Wieger-Jan de Wit 16.44 meter 2003 Drachten
Discuswerpen   43.66 meter    
Speerwerpen Paul Wolters 55.72 meter 1987 Groningen
Kogelslingeren Wieger Jan de Wit 42,44 meter 2003 Drachten
Tienkamp Gurbe Wiarda 6458 punten    

terug


 

 

Jongens Junioren A
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
100 meter Harm Bruins 10.89 sec 2003 Lisse
200 meter Arjen Visserman 21.62 sec 1984 Utrecht
400 meter Arjen Visserman 46.96 sec 1984 Amsterdam
800 meter Arjen Visserman 1.48.36 min 1982 Hengelo
1000 meter Arjen Visserman 2.25.08 min 1983 Papendal
1500 meter Arjen Visserman 3.53.0 min 1983 Nijmegen
3000 meter Michiel de Jong 9.06.2 min 1991 Groningen
5000 meter Sierd Wijnalda 15.46.9 min 1981 Nijmegen
15000 meter Sierd Wijnalda 56.33.0 min 1980 Grou
110 m horden Gurbe Wiarda 14.9 sec 1986 Drachten
400 m horden Ivan de Jong 54.27 sec 1989 Bergen op Zoom
3000 m steeple René Jaasma 10.21.35 min 2003 Enschede
4 x 100 meter Rense Negenman
Ronel Brigitha
Markus Meekma
Sibren Reekers
43.87 sec 2015 Gemert
4 x 400 meter Edwin Rinsma
Gurbe Wiarda
Johan Bosma
Eelco Wapstra
3.25.46 min 1986 Groningen
4 x 800 meter Sierd Wijnalda
Mike de Vries
Arjan Visserman
Eric de Boer
7.48.91 min 1981 Vught
Zweedse estafette Justin Postma
Ronel Brigitha
Wouter van der Spek
Markus Meekma
2.01.55 min 2015 Drachten
Hoogspringen Douwe Amels 2.15 meter
2.16 m. (indoor) 
2010
2010
Drachten
Apeldoorn
Verspringen Erwin Prakken 6.62 meter 1993 Nijmegen
Polshoog Dennis Veenker 4.30 meter 2011 Heerenveen
Hinkstapsprong Erik Dorsman
Rodney Hoogterp
13.08 meter
13.24 m. (indoor) 
1996
2015
Emmeloord
Utrecht
Kogelstoten Christiaan Smeman 16.51 meter 1992 Heerenveen
Discuswerpen Gurbe Wiarda 48.46 meter 1987 St. Nicolaasga
Speerwerpen Christiaan Smeman 51.88 meter 1991 Drachten
Kogelslingeren Christiaan Smeman 37.20 meter    
Tienkamp Remko Bosgraaf 6655 punten 2000 Apeldoorn

terug


 

 

Jongens junioren B
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
100 meter Arjen Visserman 11.0 sec 1982 Papendal
200 meter Arjen Visserman
Harm Bruins
22.64 sec 1982
2001
Vught
Uden
400 meter Arjen Visserman 48.0 sec 1982 Groningen
800 meter Arjen Visserman 1.48.36 min 1982 Hengelo
1500 meter Arjen Visserman 3.58.5 min 1982 Papendal
3000 meter Arjen Visserman 9.08.4 min 1982 Drachten
110 m horden Gurbe Wiarda 14.6 sec 1985 Groningen
300 m horden Richard Dijkstra 39.49 sec 1991 Alphen ad Rijn
1500 m steeple Janco Busman 4.49.6 sec 1986 Papendal
4 x 100 meter Simon Matahelumual
Remko Bosgraaf
Emiel Muskita
Sybren Jansma
44.26 sec 1999 Zwolle
Zweedse estafette Justin Postma
Markus Meekma
Yorick Moleman
Rodney Hoogterp
2.04.97 min 2013 Amstelveen
Hoogspringen Douwe Amels 2.01 meter 2008 Zoetermeer
Verspringen Markus Meekma 6.51 meter 2013 Eindhoven
Polshoog Roelf Oostra
Remko Bosgraaf
Sipke Groos
3.60 meter 1983
1999
2008
Leiden
Herentals (B)
Groningen
Hinkstapsprong Erik Dorsman 13.08 meter 1996 Emmeloord
Kogelstoten Christian Smeman 16.34 meter 1990 Assen
Discuswerpen Markus Meekma 45.86 meter 2014 Amersfoort
Speerwerpen Jan Graafstra 52.80 meter 1982 Drachten
Negenkamp Remko Bosgraaf 5804 punten 1999 Zierikzee
Tienkamp Markus Meekma 6026 punten 2014 Amersfoort

terug


 

 

Jongens junioren C
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
100 meter Bram van Heuveln
Rinze de Vries
11.4 sec 1985
1986
Drachten
Hengelo
800 meter Bas Visserman 1.57.73 min 2005 Oordegem (B)
1500 meter Jeroen Koning 4.17.9 min 1991 Zevenaar
100 m horden Erwin Prakken 14.3 sec 1990 Drachten
300 m horden Bart vd Werf 40.6 sec 1982 Amsterdam
1500 m steeple Paul in't Velt 5.03.9 min 1986 Groningen
4 x 100 meter Sicco de Haan
Rinze de Vries
Ivan de Jong
Paul in't Velt
45.8 sec 1986 Groningen
Zweedse estafette Justin Postma
Markus Meekma
Wouter v.d. Spek
Sibren Reekers
2.10.15 sec 2012 Amstelveen
Hoogspringen Erik Immel 1.90 meter 1986 Hengelo
Verspringen Erwin Prakken 6.09 meter 1990 Leeuwarden
Polshoog Anne Vochteloo 2.80 meter 1992 Emmen
Kogelstoten Markus Meekma 15.24 meter 2012 Krommenie
Kogelslingeren Piter Nijboer 28.48 meter 2017 Woerden
Discuswerpen Jan Graafstra 47.06 meter 1980 Leeuwarden
Speerwerpen Niels Velthuizen 46.43 meter 2011 Drachten
Achtkamp Markus Meekma 5526 punten 2012 Apeldoorn

terug


 

 

Prestatie
Jongens Junioren D
Onderdeel Naam Jaar Plaats
80 meter Bas Visserman 9.91 2004 Amsterdam
1000 meter Bas Visserman 2.43.27 2004 Utrecht
80 m horden Mark Scholten 12.37 2017 Groningen
1000 m steeple Michiel de Jong 3.19.1 1986 Groningen
4 x 80 meter 40.0 1988 Leeuwarden
Hoogspringen Siepie Hengst 1.65 1979 Drachten
Verspringen Rodney Hoogterp 5.52 2010 Amsterdam
Kogelstoten Markus Meekma 12.93 2010 Krommenie
Discuswerpen Markus Meekma 33.48 2010 Krommenie
Speerwerpen Tu Duc Vo 42.44 1992 Leeuwarden
Zevenkamp Markus Meekma 3920 punten 2010 Stadskanaal
Zweedse estafette Mark Scholten
Rutger Hoekstra
Gerbrand Bontekoe
Bjorn Rinsma
2.32.08 min 2016 Amstelveen

terug


 

 

Jongens Pupillen A
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
60 meter Simon Matahelumual
Rodney Hoogterp
8.3 sec 1994
2008
Drachten
Drachten
600 meter Gerbrand Bontekoe 1.52,6 min 2014 Drachten
1000 meter Ralf de Jong 3.11.4 min 1986 Drachten
4 x 60 meter Rodney Hoogterp
Mark wijnalda
Markus Meekma
Sibren Reekers
34,2 sec 2008 Heerenveen
Hoogspringen Rodney Hoogterp
Sibren Reekers
Rodney Hoogterp
1.50 meter
 
1.55 m (indoor)
2008
2008
2008
Drachten
Drachten
Enschede
Verspringen Jarin van der Kooi 4.76 meter 2011 Hoogeveen
Balgooien Freddy Bouma 45.00 meter 1980 Groningen
Kogelstoten Arjen Walstra 10.53 meter 1996 Leeuwarden

terug


 

 

Jongens Pupillen B
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
40 meter Ralf de Jong 5.9 sec 1984 Drachten
60 meter Mark Scholten 9.0 sec 2013 Drachten
600 meter Ralf de Jong 1.50,0 min 1984 Drachten
1000 meter Marco Wels 3.32,5 min 1996 Drachten
4x40 meter Rodney Hoogterp
Mark Wijnalda
Sibren Reekers
Markus Meekma
27,41 sec 2006 Heerenveen
Hoogspringen Marne van der Kooi 1.30 meter 2016 Papendrecht
Verspringen Markus Meekma 3.99 meter 2006 Drachten
Balgooien Arjen Walstra 36.60 meter 1994 Heerenveen
Kogelstoten Niels Roorda 8.21 meter 1993 Drachten

terug


 

 

Senioren Dames
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
100 meter Janneke Bosma
Margriet Rota
12.1 sec 1983
1984
Zwolle
Drachten
200 meter Margriet Rota
Janneke Bosma
24.7 sec 1984
1994
Drachten
Drachten
400 meter José van der Veen 54.60 sec 2004 Las Cruses
(New Mexico, USA)
800 meter José van der Veen 2.03,70 min 2004 Gent (B)
1500 meter Krista Aukema 4.18,48 min 1999 Papendal
3000 meter Greta Jansen 9.36,1 min 1988 Koblenz
5000 meter Stefanie Bouma 16.37,45 min 2011 Wageningen
Marathon Greta Jansen 2:51.50 uur 1994 Londen
Uurloop Hennie Zantinga 16.704 meter 1993 Drachten
100 m horden Janneke Bosma 14.56 sec 1987 Rotterdam
400 m horden Janneke Bosma 60.21 sec 1994 Assen
4 x 100 meter   48.40 sec 1995 Hilversum
4 x 200 meter   1.43.83 min 1986 Groningen
4 x 400 meter   3.57.73 min 1998 Sittard
Zweedse estafette Margriet van Kammen
Sandra Sikkema
Harmke Robijns
Liesbeth Talstra
2.25.10 min 2007 Amersfoort
Hoogspringen Cindy Schuringa (MB) 1.76 meter
1.78 m (indoor)
1994
1995
Emmen
Zwolle
Verspringen Janneke Bosma 5.90 meter 1979 Curacao
Hinkstapsprong Louise Taatgen 12.19 meter 2016 Groningen
Polshoog Christa vd Toorn 3.30 meter 2000 Amsterdam
Kogelstoten Kitty vd Velde 13.13 meter 1987 Groningen
Discuswerpen Bea Wiarda 57.20 meter 1986 Breda
Speerwerpen Louise Taatgen 40.00 meter 2016 Emmeloord
Kogelslingeren Marlou Hospes 40,99 meter 2017 Zutphen
Zevenkamp Margriet van kammen 4793 punten 2007 Sittard

terug


 

 

Meisjes Junioren A
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
100 meter Janneke Bosma
Margriet Rota
12.1 sec 1981
1984
Groningen
Drachten
200 meter Margriet Rota 24.7 sec 1984 Drachten
400 meter José van der Veen 56.15 sec 1998 Sittard
800 meter Albertina Visserman 2.11.86 min 1984 Utrecht
1500 meter Albertina Visserman 4.39.6 min 1984 Nijmegen
3000 meter Greta Jansen 10.16.0 min 1983 Groningen
100 m horden Karin Huigen 15.1 sec 1988 Drachten
400 m horden Laura Schuringa 62.31 sec 1999 Roosendaal
4 x 100 meter Anke Schilstra
Trees Bosma
Lineke Jansma
Janneke Bosma
49.4 sec 1979 Leiden
4 x 400 meter   3.58.42 min 1995 Emmeloord
Hoogspringen Cindy Schuringa (MB) 1.76 meter
1.78 m (indoor)
1994
1995
Emmen
Zwolle
Verspringen Janneke Bosma 5.90 meter 1979 Curacao
Hinkstapsprong Esther Zijlstra 10.74 meter 1994 Zwolle
Polshoog Josť Galama (MB) 2.53 meter 2011 Groningen
Kogelstoten Esther de Wolff 11.52 meter 1988 Drachten
Discuswerpen Esther de Wolff 43.34 meter 1988 Drachten
Speerwerpen Immy Paulusma 38.08 meter 1989 Hoogeveen
Kogelslingeren Nynke Sikkema 21.12 meter 2008 Emmen
Zevenkamp Margriet van Kammen 4793 punten 2007 Sittard

terug


 

 

Meisjes Junioren B
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
100 meter Janneke Bosma
Margriet Rota
12.1 sec 1979
1984
Dulken
Drachten
200 meter Margriet Rota 24.7 sec 1984 Drachten
400 meter José van der Veen 56.53 sec 1997 Drachten
800 meter Albertina Visserman 2.11.86 min 1984 Utrecht
1500 meter Janine Stutterheim 4.36.63 min 1996 Emmen
100 m horden Margriet van Kammen 14.94 sec 2005 Helmond
300 m horden Cindy Schuringa 47.5 sec 1993 Heerenveen
400 m horden Mariska Reitsma 80.00 sec 2008 Steenwijk
Hoogspringen Cindy Schuringa 1.76 meter
1.78 m (indoor)
1994
1995
Emmen
Zwolle
Verspringen Janneke Bosma 5.90 meter 1979 Curacao
Hinkstapsprong Jorien Driessen 9.21 meter 2007 Drachten
Polshoog Josť Galama 2.53 meter 2011 Groningen
Kogelstoten Cindy Schuringa 12.48 meter 1995  
Discuswerpen Esther de Wolff 37.52 meter 1985 Groningen
Speerwerpen Cindy Schuringa 37.56 meter 1995 Assen
Kogelslingeren Nynke Sikkema 22.38 meter 2007 Assen
Zevenkamp Cindy Schuringa 4920 Punten 1995 Amsterdam

terug


 

 

Meisjes Junioren C
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
80 meter Janine Stutterheim 10.2 sec 1994 Emmen
600 meter Janien de Leeuw 1.37.0 min 1988 Amsterdam
1000 meter Albertina Visserman 3.04.6 min 1982 Amsterdam
80 m horden Margriet van kammen 12.40 sec 2003 Assen
300 m horden Cindy Schuringa 47.5 sec 1993 Heerenveen
4 x 80 meter Dewi Brust
Judith de Boer
José vd Veen
Janine Stutterheim
41.1 sec 1994 Drachten
Hoogspringen Margriet van Kammen 1.72 meter 2003 Lisse
Verspringen Janine Stutterheim 5.10 meter 1994 Amsterdam
Kogelstoten Margreet vd Laan 11.43 meter 1989 Drachten
Discuswerpen Marleen Buruma 30.24 meter 1981 Groningen
Speerwerpen Cindy Schuringa 34.20 meter 1993 Drachten
Zevenkamp Cindy Schuringa 4126 punten 1993 Amsterdam

terug


 

 

Meisjes Junioren D
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
60 meter Brecht van der Vliet 8.29 sec 2017 Stadskanaal
150 meter Brecht van der Vliet 19.80 sec 2017 Steenwijk
600 meter Laura Schuringa 1.41.2 min 1994 Drachten
1000 meter Cato Bontekoe 3.18.64 min 2010 Drachten
60 m horden Brecht van der Vliet 9,94 sec 2017 Sneek
4x600 meter Noa
Sarah
Hannah
Brecht
7.33,54 sec 2017 Amstelveen
4x60 meter Sigrid Vegter
Marije Plaum
Ellen Smids
Christa vd Toorn
32.4 sec 1989 Drachten
Hoogspringen Christa Immel
Cindy Schuringa
1.55 meter 1986
1991
Emmen
Drachten
Verspringen Brecht van der Vliet 4.73 meter 2017 Groningen
Kogelstoten Alie van der Schaaf 11.70 meter 1990 Drachten
Discuswerpen Harriette Boomsma 25.08 meter 1992 Stadskanaal
Speerwerpen Cindy Schuringa 34.80 meter 1991 Papendal
1000 m steeple Hannah Talstra 3.38,48 2017 Amersfoort

terug


 

 

Meisjes Pupillen A
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
60 meter Karlien Boomsma
Brecht van der Vliet
8.8 sec
8.8 sec (Athletics Champs)
1998
2015
Drachten
Drachten
600 meter Bente Moleman 1.55.0 min 2005 Drachten
1000 meter Tamara Buikhuizen 3.26.9 min 1992 Drachten
4x60 meter Bente Moleman
Froukje Sikkema
Marjolein Velthuizen
Paulien Arendz
35.8 sec 2005 Emmen
Hoogspringen Marjan Ytsma 1.42 meter 1989 Drachten
Verspringen Suzanne Lijzinga
Brecht van der Vliet
4.18 meter
4.20 m (Athletics Champs)
2004
2015
Drachten
Sneek
Balwerpen Lineke Bolier 37.00 meter 1980 Emmen
Kogelstoten Cindy Schuringa 8.52 meter 1989 Sneek

terug


 

Meisjes pupillen B
Onderdeel Naam Prestatie Jaar Plaats
40 meter Margriet Rota
Bente Moleman
6.5 sec 1975
2003
Drachten
60 meter Jorien Reekers 9.9 sec 2008 Drachten
600 meter Michelle Dirksen 2.02.0 min 1998 Drachten
1000 meter Charlie Landsaat 3.58.4 min 2008 Sneek
Hoogspringen Jorien Reekers 1.20 meter 2008 Heerenveen
Verspringen Marianne Steen 3.86 meter 1987 Stadskanaal
Balwerpen Ina Tromp 22.00 meter 1974 Drachten
Kogelstoten Wilma Douma 6.23 meter 1984 Drachten

terug