Uitslagen Baan/Cross

Heb je uitslagen die er nog niet bijstaan, stuur ze naar de webmaster via het contact formulier.

Doorzoek alle uitslagen!


2017
10-Jun-2017NK MastersGouda
23-Apr-2017Hurdles / Sprint SpecialEpe
19-Apr-20172e DSM BaancircuitZwolle
17-Apr-2017Memorial Saskia's 7Dronten
17-Apr-2017PaaswedstrijdAmersfoort
15-Apr-2017Throwy Animal GamesGroningen
08-Apr-2017OpeningswedstrijdHeerenveen
02-Apr-2017Openingswedstrijd PupillenAssen
01-Apr-2017TrainingspakkenwedstrijdSteenwijk
18-Mar-2017Indoor HeerenveenHeerenveen
12-Mar-2017Nationale Pupillen IndoorApeldoorn
11-Mar-2017NSK IndoorApeldoorn
11-Mar-2017Indoor TukTuk
05-Mar-2017VoorjaarsindoorEnschede
05-Mar-2017WinterslingerwedstrijdZwolle
04-Mar-2017NK CrossAmsterdam
18-Feb-2017Phanos IndoorAmsterdam
18-Feb-2017NK Indoor JuniorenApeldoorn
11-Feb-2017NK Indoor SeniorenApeldoorn
05-Feb-2017NK Indoor MastersApeldoorn
04-Feb-2017Indoor DrachtenDrachten
28-Jan-2017EAP Indoor AmsterdamAmsterdam
28-Jan-20179e PEC IndoorApeldoorn
21-Jan-2017Nationale CD IndoorApeldoorn
15-Jan-2017Indoor StadskanaalStadskanaal
15-Jan-2017Sotra IndoorApeldoorn
07-Jan-2017Hallensportfest HannoverHannover (D)
2016
28-Dec-2016Solana Indoor DrontenDronten
27-Dec-2016Try Out GamesApeldoorn
27-Dec-20163e kerstdag werpwedstrijdAmsterdam
18-Dec-2016HallensportfestDortmund
17-Dec-2016KerstboommeerkampenUtrecht
17-Dec-2016JumpingweekendVught
11-Dec-2016Indoor NaaldwijkNaaldwijk
11-Dec-2016Sprint / horden IndoorAmsterdam
11-Dec-2016Cees Clement CrossSneek
10-Dec-2016Triple IT Indoor GalaAlkmaar
26-Nov-2016Indoor Jun CD ZoetermeerZoetermeer
26-Nov-2016Herfstcross NorgNorg
26-Nov-2016Schüler-AdventssportfestBremen (D)
26-Nov-2016WarandeloopTilburg
12-Nov-2016Hellas HerfstindoorUtrecht
30-Oct-2016Recordindoor EnschedeEnschede
29-Oct-2016AVD Cross / DwingelderveldloopDwingeloo
15-Oct-2016WerpwedstrijdAssendelft
09-Oct-2016Werp 3 kampSteenwijk
18-Sep-2016Promotiewedstrijd 1e/2e divisieHengelo
18-Sep-2016Degradatiewedstrijd 2e/3e divisieEindhoven
10-Sep-2016Einduitslag Clubwedstrijd pupillen en CD-ersDrachten
10-Sep-20162e Clubwedstrijd pupillen + CD-ersDrachten
15-Jul-2016Track meetingUtrecht
02-Jul-2016NK JuniorenBreda
02-Jul-2016Avantria meerkampenSchoonhoven
29-Jun-20164e DSM BaanwedstrijdZwolle
26-Jun-20163e Senioren CompetitieHarderwijk
25-Jun-20163e CD CompetitieEmmen
24-Jun-2016KogelslingerwedstrijdZwolle
24-Jun-2016Track meetingUtrecht
16-Jun-2016NK AtletiekAmsterdam
12-Jun-20162e B CompetitieEmmen
11-Jun-20161e Clubwedstrijd pupillen en CD-ersDrachten
11-Jun-2016NK MastersAmersfoort
11-Jun-2016Martini BokaalGroningen
09-Jun-2016Kogelslinger/werpwedstrijdZwolle
05-Jun-20162e Masters CompetitieHengelo
04-Jun-2016Nelli Cooman GamesStadskanaal
03-Jun-2016Werp 3 kampSteenwijk
02-Jun-2016Open Noord Nederlands Kampioenschap MeerkampStadskanaal
29-May-20162e Senioren CompetitieEmmeloord
22-May-2016NSK BaanWageningen
22-May-20166e Hurdles/Sprint Special Hortas/SotraEpe
21-May-20162e CD CompetitieDrachten
14-May-2016Heerenveen ClassicHeerenveen
13-May-2016Tartletos Loopgala Wageningen
11-May-2016AvondwedstrijdDronten
10-May-2016B CompetitieDronten
10-May-2016Masters CompetitieSteenwijk
05-May-2016Harry Schulting Games Vught
30-Apr-2016Meerkamp Junioren BCDSneek
30-Apr-2016HordewedstrijdHilversum
29-Apr-2016Track meetingUtrecht
24-Apr-2016Senioren CompetitieGrootebroek
23-Apr-2016CD CompetitieAssen
12-Mar-2016Veneboerloop 2016Drachten
27-Feb-2016NK Indoor SeniorenApeldoorn
21-Feb-2016NK Indoor JuniorenApeldoorn
13-Feb-2016NK Indoor MastersApeldoorn
13-Feb-2016Indoor CD juniorenZoetermeer
06-Feb-2016Indoor AmsterdamAmsterdam
06-Feb-2016Indoorwedstrijd SotraApeldoorn
30-Jan-2016PEC indoorApeldoorn
23-Jan-2016Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor WedstrijdenApeldoorn
09-Jan-2016Indoor Stadskanaal 2016Stadskanaal
2015
20-Dec-2015Try-out Games - Omnisport - ABjunioren en seniorenApeldoorn
19-Dec-2015Indoor CD juniorenZoetermeer
12-Dec-2015Indoor Zoetermeer AB-jun., sen. en mastersZoetermeer
27-Sep-2015Strijd der GigantenDrachten
26-Sep-2015SluitingswedstrijdLeeuwarden
13-Sep-2015Senioren Promotie / degradatie wedstrijdBergen op Zoom
06-Sep-2015Master Competitie FinaleBeverwijk
05-Sep-20152e Clubkampioenschap pup + CD-ersDrachten
05-Sep-2015Einduitslag Clubwedstrijd pupillen en CD-ersDrachten
29-Aug-2015ONNK MeerkampStadskanaal
29-Aug-2015Reggefiber Pupillenmeerkamp Rijssen
04-Aug-2015WK Outdoor Lyon 2015Lyon (FR)
17-Jul-2015TrackmeetingWageningen
10-Jul-2015Lopers Company loopavondSteenwijk
10-Jul-2015Track meetingUtrecht
02-Jul-2015DSM BaancircuitDronten
27-Jun-2015NK JuniorenBreda
21-Jun-2015A CompetitieGemert
21-Jun-2015Masters CompetitieDen Helder
20-Jun-2015CD CompetitieEmmen
18-Jun-2015Kogelslinger en discus wedstrijdZwolle
14-Jun-20158 van DrachtenDrachten
14-Jun-2015MartinibokaalGroningen
14-Jun-20152e B CompetitieEmmeloord
13-Jun-2015NK MastersZierikzee
13-Jun-2015NNK PupillenHeerenveen
12-Jun-2015Tartletos LoopgalaWageningen
07-Jun-20153e Senioren CompetitieHarderwijk
31-May-2015A CompetitieZwolle
30-May-20152e CD CompetitieDrachten
23-May-20153e DSM Baancircuit IJsseldeltaEmmeloord
22-May-2015TrackmeetingWageningen
17-May-20151e Master CompetitieHilversum
16-May-2015Heerenveen ClassicHeerenveen
10-May-20151e B CompetitieAssen
03-May-20152e Senioren CompetitieEmmeloord
25-Apr-20151e Clubkampioenschap pup + CD-ersDrachten
19-Apr-20151e Senioren CompetitieDrachten
18-Apr-20151e CD CompetitieAssen
11-Apr-2015OpeningswedstrijdHeerenveen
06-Apr-2015Memorial Saskia’s 7Dronten
04-Apr-2015Waterpark Beulaeke Haven trainingspakkenwedstrijdSteenwijk
21-Mar-2015Indoor HeerenveenHeerenveen
14-Mar-2015Open Fries Cross kampioenschapAppelscha
07-Mar-2015Visscher Sport Indoor GalaTuk
07-Mar-2015NSK indoorApeldoorn
01-Mar-2015NK Indoor Junioren 2015Apeldoorn
22-Feb-2015NK Indoor SeniorenApeldoorn
14-Feb-2015NK Indoor MastersApeldoorn
07-Feb-20159e Indoor DrachtenDrachten
24-Jan-20157e AV PEC 1910 Indoor OmnisportApeldoorn
18-Jan-2015Nationale Junioren CD IndoorApeldoorn
11-Jan-20152e Impala CrossBakkeveen
11-Jan-2015Phanos IndoorAmsterdam
11-Jan-2015Indoor Jahn IIStadskanaal
04-Jan-2015HallensportfestDortmund
2014
21-Dec-2014Kerstcross van OranjewoudOranjewoud
21-Dec-2014HallensportfestDortmund
25-Oct-2014AVD CrossDwingeloo
12-Oct-2014Werp-drie-kampSteenwijk
05-Oct-2014Evink Run (10 van drachten)Drachten
28-Sep-2014Strijd der GigantenDrachten
21-Sep-2014Finale B Junioren CompetitieAmsterdam
21-Sep-20143e Hoogeveen ClassicHoogeveen
07-Sep-2014Finale Masters CompetitieEnschede
06-Sep-20142e Clubwedstrijd pupillen en CD-ersDrachten
06-Sep-2014Einduitslag 2e Clubwedstrijd pupillen en CD-ersDrachten
30-Aug-2014DSM BaancircuitDronten
30-Aug-2014C SpelenAmsterdam
30-Aug-2014Keistad MeerkampAmersfoort
22-Aug-2014Energie Lab Flame GamesAmsterdam
27-Jul-2014NK SeniorenAmsterdam
18-Jul-2014Lopers Company LoopavondSteenwijk
11-Jul-2014TrackmeetingsUtrecht
05-Jul-2014Open NNK MeerkampStadskanaal
04-Jul-2014NK JuniorenAmsterdam
29-Jun-20143e Senioren CompetitieEnschede
22-Jun-20142e Masters CompetitieHeiloo
21-Jun-20143e CD CompetitieEmmen
20-Jun-2014Wedstrijd Groningen AtletiekGroningen
19-Jun-2014IJsseldelta baancircuitZwolle
15-Jun-20148 van DrachtenDrachten
15-Jun-20142e B competitieEmmen
14-Jun-2014NK MastersUtrecht
08-Jun-2014FBK GamesHengelo
07-Jun-2014Martini BokaalGroningen
06-Jun-20141e Clubwedstrijd pupillen en CD-ersDrachten
06-Jun-2014Tartlétos LoopgalaWageningen
06-Jun-2014ONNK werpenSteenwijk
31-May-2014Nelli Cooman GamesStadskanaal
29-May-2014NSK BaanAmsterdam
25-May-20142e Senioren CompetitieDrachten
24-May-20142e CD CompetitieAssen
21-May-2014WerpdriekampSneek
18-May-2014NLV Kreis Emsland e.V.Papenburg
17-May-2014Heerenveen ClassicHeerenveen
16-May-20143e DSM BaancircuitApeldoorn
11-May-20141e B CompetitieEmmeloord
11-May-20141e Master CompetitieSteenwijk
10-May-20141e CD CompetitieDrachten
04-May-20141e Senioren CompetitieGrootebroek
25-Apr-20142e DSM BaancircuitHarderwijk
16-Apr-2014MILA Instuif SneekSneek
12-Apr-20141e Athletics Champs FrieslandDrachten
12-Apr-2014OpeningswedstrijdHeerenveen
11-Apr-2014WerpwedstrijdGroningen
05-Apr-2014Trainingspakken wedstrijdSteenwijk
15-Mar-2014Indoor HeerenveenHeerenveen
08-Mar-2014Visscher Sport Indoor GalaTuk
01-Mar-2014Veneboerloop 2014Drachten
16-Feb-2014NK Indoor MastersApeldoorn
16-Feb-2014Open Fries Cross kampioenschapAppelscha
09-Feb-2014NK Indoor Junioren A/BApeldoorn
01-Feb-20148e Indoor DrachtenDrachten
26-Jan-2014HallenwettkämpfeDortmund
25-Jan-20146e Indoor OmnisportApeldoorn
12-Jan-20141e Impala CrossBakkeveen
11-Jan-2014Indoor StadskanaalStadskanaal
2013
22-Dec-2013HallenwettkämpfeDortmund
22-Dec-2013Kerstcross van OranjewoudOranjewoud
26-Oct-2013AVD CrossDwingeloo
13-Oct-2013WerpdriekampSteenwijk
13-Oct-2013Strijd der GigantenDrachten
29-Sep-2013NK EstafetteAmstelveen
28-Sep-2013Einduitslag Clubwedstrijd pupillen en CD-ersDrachten
28-Sep-20132e Clubwedstrijd pupillen en CD-ersDrachten
22-Sep-2013Finale B CompetitieLeiden
08-Sep-2013Finale Masters CompetitieUtrecht
07-Sep-2013DSM Baancircuit FinaleZwolle
30-Aug-2013U TrackmeetingsUtrecht
24-Aug-2013C SpelenAmsterdam
09-Aug-2013U TrackmeetingsUtrecht
28-Jul-2013LopersmeerkampAmsterdam
19-Jul-2013Lopers Company LoopavondSteenwijk
19-Jul-2013Wageningen Track MeetingsWageningen
06-Jul-2013ONNK MeerkampStadskanaal
29-Jun-20131e Clubwedstrijd pupillen en CD-ersDrachten
22-Jun-20133e CD CompetitieAssen
21-Jun-2013DSM Baancircuit IJsseldeltaKampen
16-Jun-20133e Senioren CompetitieHarderwijk
14-Jun-2013Hoogeveen Classic NNK Junioren CDHoogeveen
12-Jun-2013SpringinstuifSneek
08-Jun-2013NK Masters 2013Epe
07-Jun-2013Noordelijke Atletiek Bokaal 2013Groningen
05-Jun-2013Tartletos LoopgalaWageningen
02-Jun-20132e Senioren CompetitieDrachten
26-May-20132e B CompetitieAssen
26-May-20132e Masters CompetitieHuizen
25-May-20132e CD CompetitieEmmen
18-May-2013Nelli Cooman GamesStadskanaal
11-May-2013Heerenveen ClassicHeerenveen
21-Apr-20131e Senioren CompetitieGrootebroek
20-Apr-20131e CD CompetitieDrachten
14-Apr-20131e B CompetitieGendringen
14-Apr-20131e Masters CompetitieHoorn
13-Apr-2013OpeningswedstrijdHeerenveen
06-Apr-2013Trainingspakken wedstrijdSteenwijk
09-Mar-2013Indoor HeerenveenHeerenveen
02-Mar-2013Indoor SteenwijkSteenwijk
23-Feb-2013NK Junioren IndoorApeldoorn
17-Feb-2013Indoor DortmundDortmund
09-Feb-2013NK Masters indoorApeldoorn
02-Feb-2013Impala Indoor 2013Drachten
13-Jan-20133e RCCC BakkeveenBakkeveen
12-Jan-2013Indoor Stadskanaal 2013Stadskanaal
05-Jan-2013Indoor OmnisportApeldoorn
2012
15-Dec-20129e Ameland AdventurerunNes, Ameland
10-Dec-20122e RCCC - WoldbergSteenwijk - de Bult
11-Nov-20121e RCCC - Groene SterLeeuwarden
28-Oct-2012AVD CrossDwingeloo
13-Oct-20122e Clubwedstrijd CD-ers + pup.Drachten
13-Oct-2012Einduitslag clubwedstrijden 2012Drachten
30-Sep-2012NK EstafetteAmstelveen
30-Sep-2012Strijd der GigantenDrachten
23-Sep-2012Landelijke finale meerkampen C/D-junioren Apeldoorn
22-Sep-2012SluitingswedstrijdLeeuwarden
15-Sep-2012TriamblaNes, Ameland
15-Sep-2012Finale CD CompetitieKrommenie
09-Sep-2012BurgumRunBurgum
08-Sep-2012Pupillenwedstrijd TeamsDrachten
08-Sep-2012NNK CD JuniorenEmmen
08-Jul-2012ONNK MeerkampStadskanaal
27-Jun-2012SpringinstuifSneek
24-Jun-20123e Senioren competitieDrachten
23-Jun-20123e CD competitieHeerenveen
10-Jun-2012NK MastersTerneuzen
08-Jun-2012DSM BaancircuitApeldoorn
02-Jun-2012NK JuniorenBreda
02-Jun-20121e Clubwedstrijd Pup + CD-ersDrachten
01-Jun-2012Werp-3-kampSteenwijk
26-May-20122e CD competitieAssen
24-May-20123e IJsseldelta BaancircuitHeerde
20-May-20122e Senioren competitieHarderwijk
18-May-2012NSKHengelo
17-May-2012NK 10kmEmmeloord
13-May-20122e B competitieStadskanaal
13-May-20122e MastercompetitieDen Helder
12-May-2012Heerenveen ClassicsHeerenveen
12-May-2012Flynth RecordwedstrijdenHoorn
05-May-2012Ter Specke BokaalLisse
25-Apr-2012DSM BaancircuitKampen
22-Apr-20121e Senioren competitieEde
21-Apr-20121e medaille wedstrijdLeeuwarden
21-Apr-20121e CD competitieDrachten
15-Apr-20121e Master competitieWageningen
15-Apr-20121e B competitieAssen
14-Apr-2012OpeningswedstrijdHeerenveen
07-Apr-2012Trainingspakken wedstrijdSteenwijk
30-Mar-2012Spring 2 kamp, 1000 en 5000 mtr.Hoogeveen
17-Mar-2012Indoor HeerenveenHeerenveen
04-Mar-2012NK Indoor MastersApeldoorn
03-Mar-2012Indoor GalaTuk
04-Feb-20126e Indoor AV ImpalaDrachten
22-Jan-2012Nationale Junioren CD IndoorApeldoorn
22-Jan-2012Zac Freudenburg CrossGroningen
15-Jan-2012Cross BakkeveenBakkeveen
08-Jan-2012Hochsprung MeetingHerzebrock-Clarholz
07-Jan-2012Indoor OmnisportApeldoorn
2011
17-Dec-2011Adventure RunAmeland
11-Dec-2011Woldberg cross - 2e RCCCde Bult
27-Nov-2011NK CrossTilburg
13-Nov-2011Indoor StadskanaalStadskanaal
13-Nov-2011Running Center Cross CircuitLeeuwarden
30-Oct-2011AVD CrossDwingeloo
16-Oct-2011Strijd der GigantenDrachten
08-Oct-20112e ClubwedstrijdDrachten
24-Sep-2011SluitingswedstrijdLeeuwarden
24-Sep-2011NK EstafetteAmstelveen
15-Sep-2011KoppelraceLeeuwarden
16-Jul-2011NNK PupillenHoogeveen
15-Jul-2011Gert Ruinemans LoopavondSteenwijk
09-Jul-2011NK JuniorenAlphen aan den Rijn
24-Jun-2011Martini Bokaal (4e BCNN)Groningen
19-Jun-2011NK MastersDen Haag
19-Jun-20112e A competitieEpe
15-Jun-2011SpringinstuifSneek
05-Jun-20112e Senioren competitieKrommenie
04-Jun-2011Nelli Cooman gamesStadskanaal
28-May-2011Heerenveen ClassicsHeerenveen
22-May-2011NK MeerkampEmmeloord
21-May-2011ClubwedstrijdDrachten
15-May-20111e A competitieWageningen
15-May-20112e Master competitieSteenwijk
08-May-20111e Senioren CompetitieAssen
17-Apr-20111e Master competitieHoorn
17-Apr-20111e B competitieEmmen
16-Apr-20111e CD competitieDrachten
16-Apr-20111e Medaille wedstrijdLeeuwarden
09-Apr-2011OpeningswedstrijdHeerenveen
02-Apr-2011Trainingspakken wedstrijd 1e BCNNSteenwijk
19-Mar-2011Indoor HeerenveenHeerenveen
27-Feb-2011NK Indoor MastersApeldoorn
26-Feb-2011NK indoor StudentenApeldoorn
20-Feb-2011NK Meerkamp IndoorApeldoorn
06-Feb-2011NK indoor AB Junioren Apeldoorn
05-Feb-2011Indoor DrachtenDrachten
30-Jan-20113e Indoor Omnisport Apeldoorn
22-Jan-2011CD Indoor SpelenApeldoorn
15-Jan-2011Indoor EmmeloordEmmeloord
09-Jan-2011Cross Circuit BakkeveenBakkeveen
2010
12-Dec-20102e Running Center cross - de BultSteenwijk
11-Dec-2010Ameland Adventure RunNes Ameland
28-Nov-2010WarandeloopTilburg
27-Nov-2010Bastiaannet CrossNorg
27-Nov-2010Indoor DordrechtDordrecht
14-Nov-20101e Running Center cross - Groene SterLeeuwarden
13-Nov-2010Indoor StadskanaalStadskanaal
30-Oct-2010AVD CrossDwingeloo
09-Oct-2010Woutersbergje CrossOranjewoud
09-Oct-20102e clubwedstrijd pupillen en CD juniorenDrachten
09-Oct-2010Einduitslag clubwedstrijd pup + CD-ersDrachten
18-Sep-2010NNK Junioren & SeniorenLeeuwarden
05-Sep-2010D Spelen Amsterdam
04-Sep-2010NNK PupillenLeeuwarden
03-Jul-2010ONNMKStadskanaal
26-Jun-2010NK JuniorenZwolle
26-Jun-20103e medaille wedstrijdHeerenveen
20-Jun-2010A CompetitieEmmeloord
19-Jun-2010Gebiedsfinale CD JuniorenAssen
13-Jun-2010B CompetitieWageningen
12-Jun-2010NK MastersOosterhout
06-Jun-20103e wedstrijd Senioren competitieDrachten
30-May-20102e CD competitieAssen
29-May-20102e medaille wedstrijdSneek
28-May-20101e InstuifwedstrijdApeldoorn
19-May-2010ODV BosloopWijnjewoude
16-May-20101e B competitieGendringen
15-May-20101e clubwedstrijd pupillen en CD juniorenDrachten
14-May-20103e Deltion BaancircuitKampen
09-May-20102e senioren competitieAmstelveen
25-Apr-20101e Senioren competitieEmmen
24-Apr-20101e MedaillewedstrijdLeeuwarden
18-Apr-20101e A competitieAlmelo
17-Apr-2010OpeningswedstrijdHeerenveen
13-Apr-2010CoopertestDrachten
03-Apr-2010Trainingspakken wedstrijdSteenwijk
20-Mar-2010Indoor Heerenveenheerenveen
28-Feb-2010NK JuniorenApeldoorn
21-Feb-2010NK MeerkampApeldoorn
14-Feb-2010NK Indoor MastersApeldoorn
07-Feb-2010Indoor AV ImpalaDrachten
07-Feb-2010NK indoor SeniorenApeldoorn
01-Feb-2010Indoor Omnisport 2010Apeldoorn
17-Jan-2010Indoor GroningenGroningen
2009
31-Dec-2009SylvestercrossSoest
13-Dec-2009De Bult Running Center Cross CircuitSteenwijk
05-Dec-2009Diever boscrossDiever
05-Dec-2009Nienoord CrossloopLeek
28-Nov-2009BastiaannetcrossNorg
27-Nov-2009Shuttle Run Test Drachten
20-Nov-2009Wampex SmallingerlandDrachten
15-Nov-2009Froskepolle Running Center Cross CircuitLeeuwarden
31-Oct-200945ste AVDcrossDwingeloo
17-Oct-20094e Zwarte Cross Staphorst
10-Oct-20092e ClubwedstrijdDrachten
10-Oct-2009Eindstand ClubwedstijdenDrachten
06-Oct-2009KoppelraceLeeuwarden
04-Oct-200920 van DrachtenDrachten
27-Sep-2009Strijd der GigantenDrachten
26-Sep-2009Sluitingswedstrijd Leeuwarden
19-Sep-2009NNKHeerenveen
12-Sep-2009landelijke finale CD CompetitieGemert
06-Sep-2009Nationale D SpelenAmsterdam
22-Aug-2009Nationale C SpelenAmsterdam
26-Jul-2009Tour de France PouleParis
13-Jun-20093e Pupillen Medaille WedstrijdDrachten
06-Jun-20091e ClubwedstrijdDrachten
23-May-2009Heerenveen ClassicHeerenveen
18-Apr-20091e CD CompetitieGroningen
11-Apr-2009Openingswedstrijd Heerenveen
04-Apr-2009Trainingspakken wedstrijd - 1e BCNNSteenwijk
21-Mar-2009Leekster Lente LoopLeek
21-Mar-2009Indoor HeerenveenHeerenveen
07-Mar-2009Indoor SteenwijkTuk
15-Feb-2009Appelscha - 4e Running Centre CrossAppescha
14-Feb-2009NK Indoor 2009Apeldoorn
07-Feb-2009Indoor DrachtenDrachten
07-Feb-2009NK Indoor Junioren A/B 2009Apeldoorn
31-Jan-2009Indoor OmnisportApeldoorn
18-Jan-2009Indoor GroningenGroningen
11-Jan-2009Bakkeveen - 3e Running Centre CrossBakkeveen
03-Jan-2009NieuwjaarsloopDe Wilp
2008
31-Dec-2008SylvestercrossSoest
21-Dec-2008KerstcrossOranjewoud
14-Dec-2008Steenwijk - 2e Running Centre CrossSteenwijk
13-Dec-2008Adventure RunAmeland
06-Dec-2008Nienoord Crossloop Leek
29-Nov-2008BastiaannetcrossNorg
21-Nov-2008Shuttle Run TestDrachten
15-Nov-2008Indoor StadskanaalStadskanaal
08-Nov-2008Froskepôlle - 1e Running Centre CrossLeeuwarden
26-Oct-2008Indoor EnschedeEnschede
25-Oct-2008AVD CrossDwingeloo
18-Oct-2008MonnikenloopSchier.
07-Oct-20081e ClubwedstrijdDrachten
30-Sep-2008Koppelrace 5000m Leeuwarden
28-Sep-2008Strijd der GigantenDrachten
20-Sep-2008Sluitingswedstrijd pupillen & CD JuniorenLeeuwarden
14-Sep-2008Open NNK Sen, A/B-Junioren en Masters Steenwijk
14-Sep-2008High Jump Meeting Zoetermeer
06-Sep-2008NNK pupillenHeerenveen
06-Sep-2008NNK CD JuniorenEmmen
23-Aug-2008Foekje Dillema Memorial Leeuwarden
26-Jul-2008Meerkamp Interland < 23Ashford
18-Jul-2008Gert Ruinemans LoopavondSteenwijk
21-Jun-20083e medaille wedstrijdSneek
14-Jun-2008NK MastersDrunen
14-Jun-2008Heerenveen ClassicHeerenveen
11-Jun-2008Tartlétos loopgalaWageningen
01-Jun-2008NK junioren ABGroningen
30-May-2008TrackmeetingUtrecht
25-May-2008B-competitie Assen
23-May-2008Baan Circuit Noord Nederland - 2e wedstrijdHoogeveen
17-May-20082e CD competitieStadskanaal
17-May-20082e medaille wedstrijd pupillenHeerenveen
07-May-2008IJsseldelta baancircuitHeerde
07-May-2008ODV bosloop Wijnjewoude
04-May-2008A competitieAssen
19-Apr-20081e medaille wedstrijdLeeuwarden
12-Apr-2008Openingswedstrijd Pup & CDHeerenveen
09-Apr-2008IJsseldelta Baancircuit EpeEpe
05-Apr-2008Trainingspakken wedstrijdSteenwijk
15-Mar-2008Indoor HeerenveenHeerenveen
02-Mar-2008NK Cross Rijen
23-Feb-2008NSK CrossEnschede
17-Feb-2008Appelscha Fries Cross Circuit 4e wedstrijdAppelscha
16-Feb-2008NK IndoorGent
02-Feb-2008Indoor DrachtenDrachten
27-Jan-2008Indoor GroningenGroningen
20-Jan-2008Indoor DortmundDortmund
19-Jan-2008Indoor EmmeloordEmmeloord
2007
23-Dec-2007Kerstcross - NNK CrossOlderbekoop
22-Dec-2007Kerstloop BosbokkenOlterterp
16-Dec-2007Cross Steenwijk - Friess Cross CircuitSteenwijk
16-Dec-2007Indoor DortmundDortmund
15-Dec-2007Ameland Adventure Run Ameland
08-Dec-2007Indoor Gala AlkmaarAlkmaar
08-Dec-2007Boscross MarathonDiever
01-Dec-2007Nienoord CrossLeek
01-Dec-2007Mildam CrossloopMildam
24-Nov-2007BastiaannetcrossNorg
17-Nov-2007Indoor StadskanaalStadskanaal
11-Nov-2007Froskepôlle - Fries Cross CircuitLeeuwarden
30-Sep-2007Clubwedstrijd Pupillen C/D JuniorenDrachten
30-Sep-2007Clubwedstrijd Eindstand Pupillen C/D JuniorenDrachten
30-Sep-2007Clubwedstrijd SeniorenDrachten
27-Sep-2007Ranglijst 2007
23-Sep-2007NNK EmmenEmmen
22-Sep-2007Sluitingswedstrijd Leeuwarden
16-Sep-2007HoogspringgalaZoetermeer
15-Sep-2007IJsseldelta Baancicuit - ZwolleZwolle
15-Sep-2007Baanwedstrijd SneekSneek
09-Sep-2007WK MastersRiccione - Italie
01-Sep-2007NNK pupillen Stadskanaal
01-Sep-2007Noord Ned. Kamp. CD-juniorenAssen
31-Aug-2007Avondwedstrijd HeerenveenHeerenveen
25-Aug-2007C-SpelenAmsterdam
25-Aug-20073e medaille wedstrijdLeeuwarden
22-Aug-2007IJsseldelta BaancircuitMeppel
29-Jul-2007Spartagames 2007Den Haag
13-Jul-2007Gert Ruinemans LoopavondSteenwijk
08-Jul-2007NK JuiniorenUtrecht
03-Jul-2007Estafette Uurloop Hoogeveen
30-Jun-2007NK SeniorenAmsterdam
30-Jun-20077e Heerenveen Classic Heerenveen
22-Jun-2007Martini BokaalGroningen
20-Jun-2007IJsseldelta BaancircuitHarderwijk
17-Jun-2007Nelli Cooman GamesStadskanaal
16-Jun-2007Gebiedsfinale CD-competitieAssen
13-Jun-2007Tartlétos Loopgala Wageningen
13-Jun-2007Papendal GamesPapendal
10-Jun-2007B CompetitieDrachten
09-Jun-2007Gouden SpikeLeiden
09-Jun-2007Omloop GrollooGrolloo
08-Jun-2007Run2Day TrackmeetingUtrecht
03-Jun-20073e Senioren CompetitieAmersfoort
01-Jun-20072e Clubwedstrijd 2007Drachten
01-Jun-2007Clubwedstrijd TussenstandDrachten
28-May-2007The Hague HurdlesDen Haag
27-May-2007NSK 2007Amsterdam
23-May-2007Global AthleticsNijmegen
20-May-2007MarikenloopNijmegen
20-May-20072e Senioren competitieDrachten
18-May-2007MartiniWerpBokaalGroningen
17-May-2007Run2Day Track MeetingUtrecht
13-May-2007B-Competitie poule 46Emmen
12-May-2007LTB RecordwedstrijdenHoorn
12-May-20072e CD-CompetitieLeeuwarden
12-May-20072e Medaille wedstrijd Heerenveen
09-May-2007 Deltion IJsseldelta Baancircuit 3e wedstrijdHeerde
09-May-2007Johan Knaap GamesHengelo
06-May-2007A competitieAssen
05-May-2007CD-WedstrijdGroningen
28-Apr-2007NNBC - LeeuwardenLeeuwarden
26-Apr-2007IJsseldelta BaancircuitKampen
22-Apr-2007Senioren CompetitieAssen
21-Apr-2007Pupillen medaille wedstrijdDrachten
21-Apr-20071e CD-CompetitieEmmen
14-Apr-2007OpeningswedstrijdHeerenveen
11-Apr-20071e Clubwedstrijd Pupillen C/D JuniorenDrachten
11-Apr-20071e Deltion IJsseldelta BaancircuitEpe
07-Apr-2007Trainingspakken wedstrijdSteenwijk
31-Mar-2007UTEP Springtime Invitational 2007 El Paso
25-Mar-200717e Ronde van WymbritsSneek
20-Mar-2007De 10 x 5 meter sprinttestDrachten
17-Mar-200733e indoor HeerenveenHeerenveen
06-Mar-2007Ranglijsten Indoor 2006-2007
03-Mar-2007NSK IndoorGent
25-Feb-2007NK CrossWageningen
18-Feb-2007Appelscha - Fries Cross CircuitAppelscha
09-Feb-2007Shuttle-Run-Test pupillenDrachten
03-Feb-2007Indoor DrachtenDrachten
03-Feb-2007NSK CrossGlimmen
28-Jan-2007Indoor GroningenGroningen
20-Jan-2007Indoor EmmeloordEmmeloord
13-Jan-2007Bowlen CD juniorenDrachten
05-Jan-2007Club indoorDrachten
2006
17-Dec-2006Steenwijk Fries Cross CircuitSteenwijk
12-Dec-2006Coopertest CD-juniorenDrachten
02-Dec-2006Cross Mildam Mildam
25-Nov-2006Bastiaannet CrossNorg
19-Nov-20067 heuvelenloopNijmegen
12-Nov-2006Leeuwarden - Fries Cross CircuitLeeuwarden
11-Nov-2006Warandeloop: jeugdscrossdagTilburg
10-Nov-2006Shuttlerun-test CD-juniorenDrachten
28-Oct-2006Coopertest CD-juniorenDrachten
18-Oct-2006Ranglijst 2006
16-Oct-2006400m AchteruitDrachten
15-Oct-2006Strijd der GigantenDrachten
03-Oct-2006Clubwedstrijd EindstandDrachten
03-Oct-2006CoopertestDrachten
02-Oct-2006Sprinttest CD-ersDrachten
30-Sep-2006Clubwedstrijd 3 Pupillen CD JuniorenDrachten
26-Sep-2006Koppelrace 5000 mtr.Leeuwarden
24-Sep-2006Competitie FinaleDen Haag
23-Sep-2006SluitingswedstrijdLeeuwarden
10-Sep-2006NNKDrachten
09-Sep-2006Open NNK PupillenHeerenveen
06-Sep-2006IJsseldelta BaancircuitDrachten
03-Sep-2006Arena GamesHilversum
01-Sep-2006C InterlandGladbeck
26-Aug-2006Nationale C SpelenAmsterdam
29-Jul-2006Memorial RasschaertNinove
14-Jul-2006StadsparkbokaalGroningen
08-Jul-2006Heerenveen ClassicHeerenveen
08-Jul-2006NK SeniorenAmsterdam
01-Jul-2006Memorial Buyle LoopOordegem
01-Jul-2006Olde Wierdenloop Opende
30-Jun-2006NK JuniorenBergen op Zoom
25-Jun-20063e Senioren CompetitieEde
24-Jun-2006Pupillen Medaille WedstrijdDrachten
17-Jun-2006CD Junioren CompetitieHeerenveen
16-Jun-20064e IJsel delta baancircuitHeerde
14-Jun-2006Tartlétos Loopgala Apeldoorn
10-Jun-2006Friese Grasbaan kampioenschappen Grou
03-Jun-2006NBC - Keien MeetingUden
02-Jun-20062e Clubwedstrijd Pupillen CD JuniorenDrachten
02-Jun-2006Tussenstand Clubwedstrijd Pupillen CD JuniorenDrachten
02-Jun-2006Werp driekampSteenwijk
31-May-2006Papendal GamesArnhem
28-May-2006FBK GamesHengelo
26-May-2006NSKUtrecht
26-May-2006NK MeerkampSittard
21-May-20062e Senioren competitieZwolle
20-May-2006C / D Junioren CompetitieDrachten
19-May-2006NNBC - MartinibokaalGroningen
14-May-20061e B Junioren CompetitieEmmen
13-May-20062e medaille wedstrijdHeerenveen
13-May-2006NBC LTB RecordwedstrijdenHoorn
12-May-2006Pitch & PuttGroningen
11-May-2006KartenGroningen
10-May-2006IJsseldelta BaancircuitKampen
07-May-20061e A Junioren CompetitieZwolle
06-May-2006Ter Specke BokaalLisse
29-Apr-2006NNBC - LeeuwardenLeeuwarden
23-Apr-20061e Senioren CompetitieDrachten
22-Apr-20061e MedaillewedstrijdLeeuwarden
22-Apr-20066e Scholierencross OpsterlandBeetsterzwaag
22-Apr-2006CD CompetitieEmmen
19-Apr-20061e Clubwedstrijd Pupillen CD JuniorenDrachten
12-Apr-2006Deltion IJsseldelta BaancitcuitEpe
08-Apr-2006NNBC 1 - SteenwijkSteenwijk
02-Apr-2006OpeningswedstrijdAssen
24-Mar-2006Coopertest CD juniorenDrachten
18-Mar-2006Indoor Wedstrijd HeerenveenHeerenveen
18-Mar-2006NSK IndoorGent
12-Mar-2006MerenloopGrou
05-Mar-2006NK VeldloopNorg
01-Mar-2006Veldloopcompetitie Groningen DrentheGroningen / Drenthe
21-Feb-2006Shuttle Run Test - PupillenDrachten
20-Feb-2006Klassement Running Center Cross Circuit 2005-2006Friesland
19-Feb-2006Appelscha - Running Center Cross Circuit 2005-2006Appelscha
18-Feb-2006Nederlands kampioenschap IndoorGent
11-Feb-2006Indoor EmmeloordEmmeloord
04-Feb-2006NSK CrossEindhoven
29-Jan-2006Indoor Groningen Groningen
28-Jan-2006Indoor DordrechtDordrecht
15-Jan-2006Cross BakkeveenBakkeveen
08-Jan-2006Indoor DortmundDortmund
07-Jan-2006Cross St NicolaasaSt Nicolaasa
2005
31-Dec-2005Sylvestercross SoestSoest
18-Dec-2005Kerstcross OldeberkoopOldeberkoop
18-Dec-2005Indoor DortmundDortmund
17-Dec-2005NNK veldloopWinschoten
17-Dec-2005Dieverzand boscrossDiever
16-Dec-2005Bowlen SeniorenDrachten
11-Dec-2005Sneek - Running Center Cross Circuit Sneek
11-Dec-2005European Cross ChampionchipTilburg
10-Dec-2005Bowlen pupillenDrachten
10-Dec-2005Bowlen CD juniorenDrachten
03-Dec-2005CoopertestDrachten
03-Dec-2005Cross MildamMildam
03-Dec-2005Nienoord CrossLeek
27-Nov-2005Frysk Kampioenskip IndoorFraneker
26-Nov-2005Bastiaannet CrossNorg
13-Nov-2005Froskepolle - Fries Cross CircuitLeeuwarden
12-Nov-2005Indoor stadskanaalStadskanaal
04-Nov-2005Shuttle-run testDrachten
30-Oct-2005Ameland Mobieltje WerpenNes, Ameland
28-Oct-2005C/D Junioren ClubwedstrijdDrachten
20-Oct-2005Clubwedstrijd 2005 PupillenDrachten
16-Oct-2005Mobieltje WerpenDrachten
16-Oct-2005Clubwedstrijd seniorenDrachten
08-Oct-20053e clubwedstrijd pupillenDrachten
08-Oct-20053e C/D Junioren ClubwedstijdDrachten
05-Oct-2005Pupillen Clubwedstrijd TussenstandDrachten
25-Sep-2005Finale 2e divisie seniorenKrommenie
27-Aug-2005Nationale C-spelenAmsterdam
30-Jul-200515e Memorial RasschaertOordegem
10-Jul-2005NK Baan SeniorenAmsterdam
09-Jul-2005Heerenveen ClassicHeerenveen
03-Jul-2005Nelli Cooman GamesStadkanaal
02-Jul-2005Memorial Buyle LoopOordegem
01-Jul-2005CD Junioren Clubwedstrijd TussenstandDrachten
25-Jun-20053e Pupillen Medaille WedstrijdDrachten
25-Jun-2005NNK CD JuniorenHeerenveen
24-Jun-2005Nederlands Kampioenschap JuniorenHelmond
18-Jun-2005Regionale Finale CD CompetitieEmmeloord
15-Jun-2005Speciale Palm Tartletos LoopgalaApeldoorn
11-Jun-2005NBC Gouden SpikeLeiden
11-Jun-2005Friese Grasbaan kampioenschappenGrou
05-Jun-2005Senioren CompetitieNijmegen
03-Jun-2005WerpdriekampSteenwijk
03-Jun-20052e Pupillen ClubwedstrijdDrachten
03-Jun-20052e C/D Junioren ClubwedstrijdDrachten
28-May-2005Noord Nederlands KampioenschapLeeuwarden
26-May-2005Martinibokaal Groningen / NNKGroningen
22-May-2005Senioren CompetitieGendringen
20-May-2005Nijmegen Global Athletics Nijmegen
15-May-2005Fortis NSK BaanatletiekGroningen
14-May-2005NBC Trigallez LTBKrommenie
14-May-20052e Pup. MedaillewedstrijdHeerenveen
14-May-2005Baanwedstrijd Jahn IIStadskanaal
14-May-2005World Junior GamesHamburg
11-May-2005Johan Knaap GamesHengelo
11-May-2005IJsseldelta BaancircuitMeppel
07-May-2005NBC Ter Specke BokaalLisse
01-May-2005Senioren CompetitieSteenwijk
24-Apr-2005A Junioren CompetitieDrachten
23-Apr-2005CD Junioren CompetitieLeeuwarden
20-Apr-20051e Pupillen ClubwedstrijdDrachten
20-Apr-20051e C/D Junioren ClubwedstijdDrachten
16-Apr-2005OpeningswedstrijdHeerenveen
15-Apr-2005Open instuif AltisAmersfoort
10-Apr-2005Rotterdam MarathonRotterdam
09-Apr-2005Trainingspakken wedstrijdSteenwijk
03-Apr-2005Openingswedstrijd AssenAssen
19-Mar-2005Indoor HeerenveenHeerenveen
12-Mar-2005Merenloop GrouGrou
27-Feb-2005NK VeldloopRoggel en Neer
19-Feb-2005Bowlen voor de PupillenDrachten
19-Feb-2005NK IndoorGent
05-Feb-2005Indoor GroningenGroningen
22-Jan-2005NSK IndoorMunster
09-Jan-2005Indoor DortmundDortmund
2004
04-Dec-2004WintercompetitieMildam
04-Dec-2004Indoormeeting GentGent
27-Nov-2004Warandeloop Tilburg
14-Nov-2004Runningcenter Cross CircuitLeeuwarden
24-Oct-2004Clubwedstrijd A/B SeniorenDrachten
16-Oct-2004WintercompetitieOranjewoud
01-Oct-2004ClubwedstrijdenDrachten
26-Sep-2004Senioren Competitie FinaleTilburg
19-Sep-2004Nederlandse Kampioenschappen EstafetteAmstelveen
04-Sep-2004Nationale D SpelenAmsterdam
04-Sep-2004NNK PupillenStadskanaal
31-Jul-2004KBC NachtBelgie
24-Jul-2004Rob Druppers MeetingUtrecht
24-Jul-2004Memorial Geert RasschaertNinove
22-Jul-2004Europese Kampioenschappen MastersÅrhus & Randers
03-Jul-2004Keien Meeting BaancircuitUden
03-Jul-2004Nederlands Kampioenschap SeniorenUtrecht
02-Jul-2004Heerenveen ClassicHeerenveen
25-Jun-2004Nederlands Kampioenschap JuniorenSittard
20-Jun-2004A Junioren CompetitieDrachten
19-Jun-2004C/D Junioren CompetitieEmmen
19-Jun-2004MedaillewedstrijdHeerenveen
13-Jun-2004B Junioren CompetitieApeldoorn
12-Jun-2004GOK Meerkamp JuniorenMeppel
12-Jun-2004Gouden Spike BaancircuitLeiden
06-Jun-2004Senioren CompetitieAlmelo
29-May-2004MedaillewedstrijdSteenwijk
29-May-2004Noord Nederlandse KampioenschappenAssen
26-May-2004MartinibokaalGroningen
23-May-2004Senioren CompetitieHengelo
22-May-2004C/D Junioren CompetitieAssen
20-May-2004Nederlands Studenten KampioenschapEindhoven
19-May-2004Clubwedstrijd CD Junioren PupillenDrachten
16-May-2004A Junioren CompetitieEmmen
15-May-2004C/D Junioren WedstrijdGroningen
15-May-2004Trigallez Baancircuit Hoorn
14-May-2004AvondwedstrijdLeeuwarden
11-May-2004AvondwedstrijdKampen
09-May-2004B Junioren CompetitieAssen
08-May-2004Ter Specke BokaalLisse
25-Apr-2004Senioren CompetitieDrachten
24-Apr-2004C/D Junioren CompetitieLeeuwarden
24-Apr-2004Pupillen WedstrijdLeeuwarden
17-Apr-2004Openingwedstrijd HeerenveenHeerenveen
20-Mar-2004Indoor HeerenveenHeerenveen
29-Feb-2004Runningcenter Cross CircuitAppelscha
2003
26-Dec-2003Kerstcross NNKOlderberkoop
07-Dec-2003Nienoord CrossLeek
06-Dec-2003Wintercompetitie Mildam
21-Nov-2003Bowlen 2003Drachten
09-Nov-2003Runningcenter Cross CircuitLeeuwarden
19-Oct-2003Clubwedstijd Senioren ABDrachten
24-Sep-2003Club Wedstrijd Pupillen CD 3Drachten
14-Sep-2003Competitie Junioren A FinaleDrachten
07-Sep-2003Nationale D SpelenAmsterdam
06-Sep-2003Junioren C InterlandDoetinchem
31-Aug-2003Open NNKDrachten
23-Aug-2003Nationale C SpelenAmsterdam
27-Jun-2003Nederlandse Kampioenschappen JuniorenLisse
27-Jun-2003Memorial Geert RasschaertNinove (Belgie)
21-Jun-2003Club Wedstrijd Pupillen CD 2Drachten
15-Jun-2003Competitie Senioren HerenHoorn
13-Jun-2003InstuifwedstrijdAmsterdam
09-Jun-2003Pinkster InstuifLisse
08-Jun-2003Open ZH KampioenschapBarendrecht
07-Jun-2003Gouden SpikeLeiden
05-Jun-2003Kortrijkse Guldensporen meetingBelgie
05-Jun-2003Nelli Cooman GamesStadskanaal
01-Jun-2003BaanwedstijdDrachten
30-May-2003Open AvondmeetingOordegem
29-May-2003Ascension gamesGouda
29-May-2003NSK OutdoorSittard
25-May-2003Competitie Junioren BEmmen
25-May-2003Asics Flanders CupDuffel (Belgie)
24-May-2003Competitie Junioren CDDrachten
24-May-2003MedaillewedstrijdDrachten
21-May-2003Martini BokaalGroningen
18-May-2003Competitie Senioren HerenEnschede
18-May-2003Competitie Senioren DamesUden
10-May-2003Competitie Junioren CDGroningen
10-May-2003Ter Specke BokaalLisse
09-May-2003Avond WedstrijdLeeuwarden
07-May-2003Open NNKEmmen
03-May-2003Open NNK MeerkampAssen
27-Apr-2003Competitie Junioren AAmsterdam
26-Apr-2003Audi CircuitAmstelveen
23-Apr-2003Club Wedstrijd Pupillen 1Drachten
12-Apr-2003OpeningswedstrijdHeerenveen
06-Apr-2003OpeningswedstrijdAssen
15-Mar-2003Indoor HeerenveenHeerenveen
08-Mar-2003Wintercompetitie De KnipeDe Knipe
08-Mar-2003Wintercompetitie EindstandDe Knipe
01-Mar-2003InstuifDordrecht
23-Feb-2003Indoor DortmundDortmund
16-Feb-2003Runningcenter Cross Circuit - AppelschaAppelscha
16-Feb-2003Runningcenter Cross Circuit - EindstandAppelscha
15-Feb-2003Nederlandse Indoor kampioenschappenGent
08-Feb-2003NSK CrossNijmegen
03-Feb-2003Stadspark CrossGroningen
02-Feb-200314 Profile CrossUden
25-Jan-2003Indoor Zuidbroek - PupillenZuidbroek
25-Jan-2003Indoor Zuidbroek - Junioren CDZuidbroek
25-Jan-2003Indoor Zuidbroek - Junioren ABZuidbroek
25-Jan-2003Indoor Zuidbroek - SeniorenZuidbroek
25-Jan-2003Indoor Zuidbroek - NSK/GalaZuidbroek
19-Jan-2003Runningcenter Cross Circuit - BakkeveenBakkeveen
12-Jan-2003Veldloopcompetitie GroningenWinschoten
11-Jan-2003Wintercompetitie St. NicolaasgaSt. Nicolaasga
05-Jan-2003Indoor DortmundDortmund
2002
26-Dec-2002Indoor GentGent
15-Dec-2002Indoor DortmundDortmund
14-Dec-2002Indoor MunsterMunster
08-Dec-2002Runningcenter Cross Circuit - SneekSneek
07-Dec-2002NienoordCrossNienoord
07-Dec-2002Wintercompetitie MildamMildam
16-Nov-2002Wintercompetitie HeerenveenHeerenveen
10-Nov-2002Runningcenter Cross Circuit - LeeuwardenLeeuwarden
19-Oct-2002Wintercompetitie Oranjewoud Oranjewoud
06-Oct-2002Club Wedstrijd Senioren A/B JuniorDrachten
28-Sep-2002SluitingswedstrijdLeeuwarden
21-Sep-2002NK Estafettes 2002 Amstelveen
20-Sep-2002Club Wedstrijd PupillenDrachten
08-Sep-2002Arena GamesHilversum
07-Sep-2002Noord Pupillen KampioenschappenDrachten
01-Sep-2002Martinibokaal 2002Groningen
01-Sep-2002Overgangs Competitie Finale RoosendaalRoosendaal
23-Aug-2002Instuif baanwedstrijdLeeuwarden
0000
01-Jan-1970