Runningcenter Cross Circuit

Datum:14-11-2004
Plaats:Leeuwarden
Volledige uitslag

Meisjes pupillen C (800 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 101 Charlotte de Vries Impala PC 4.36.00
2 103 Anouk Hof Jahn II PC 4.40.00
3 110 Sanne Bakema Lionitas PC 4.43.00
4 100 Suzanne Eyndhoven Impala PC 4.45.00
5 165 Cora Homma Start 78 PC 5.00.00
6 179 Marieke Ticheloven AAC 61 PC 5.09.00
7 102 Linet Mensen Impala PC 5.27.00
8 112 Nynke Renders Lionitas PC 6.44.00
Jongens pupillen C (800 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 168 Wouter Deems Start 78 PC 4.28.00
2 111 Melle Bakker Lionitas PC 4.30.00
3 178 Mike Meijer AAC 61 PC 4.32.00
4 104 Lars Douma Jahn II PC 4.56.00
5 203 Rodneij Hoogterp Impala PC 5.06.00
6 105 Simon Wetting Lionitas PC 5.13.00
7 167 Cor Weerman Start 78 PC 5.15.00
8 107 Pascal Sinnema Lionitas PC 5.17.00
9 108 Marijn van der Veen Lionitas PC 5.54.00
Meisjes pupillen B (800 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 214 Lisa Keuken Horror PB 4.33.00
2 207 Marcella Wassens Lionitas PB 4.34.00
3 251 Mathilde Spitzen Start 78 PB 4.37.00
4 211 Lotte Bos Lionitas PB 4.56.00
5 213 Manouk Verf Lionitas PB 5.15.00
6 208 Rikst Postma Lionitas PB 5.46.00
7 252 Lisa Bootsma Start 78 PB 5.47.00
Jongens pupillen B (800 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 205 Lieuwe Hiddema Invictus PB 3.54.00
2 254 Henk Weerman Start 78 PB 3.56.00
3 209 Daniel Ticheloven AAC 61 PB 3.59.00
4 206 Jesse van Aalsum Lionitas PB 4.20.00
5 201 Niels Velthuizen Impala PB 4.24.00
6 109 Emiel Neven Lionitas PB 4.29.00
7 215 Wout Palsma Lionitas PB 4.44.00
8 253 Lennart Petter Start 78 PB 4.46.00
9 204 Xander Bijsterveld Groningen Atletiek PB 4.56.00
10 212 Tim Bakema Lionitas PB 5.12.00
11 202 Ijorick Moleman Impala PB 5.40.00
12 635 Dylan Meyer PB 6.30.00
Meisjes pupillen A1 (800 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 328 Bianca Douma Jahn II PA1 4.02.00
2 322 Ellen Jansen Start 78 PA1 4.06.00
3 317 Fleur Baljet Horror PA1 4.19.00
4 335 Denise Sinnema Lionitas PA1 4.23.00
5 356 Femke Wierda AAC 61 PA1 4.24.00
6 300 Charlotte Strijbos Impala PA1 4.27.00
7 302 Anke Zonderland Impala PA1 4.30.00
8 330 Sofie van Ginkel Athleta PA1 4.45.00
9 360 Anouk Veenker Lionitas PA1 4.57.00
10 301 Marjolein Eijndhoven Impala PA1 4.59.00
11 359 Jildau Renders Lionitas PA1 5.02.00
12 343 Anna Westerhuis Lionitas PA1 5.02.00
13 361 Teddie Baar Lionitas PA1 5.02.00
14 344 Myrthe van Bruggen Lionitas PA1 5.02.00
15 334 Leonie Nienhuis Invictus PA1 5.14.00
Meisjes pupillen A2 (800 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 308 Paulien Arendz Impala PA2 4.03.00
2 307 Marjolein Velthuizen Impala PA2 4.05.00
3 336 Stacy Simpson Lionitas PA2 4.08.00
4 320 Chantal Nijdam Horror PA2 4.11.00
5 305 Bente Moleman Impala PA2 4.12.00
6 345 Berber Sipma Lionitas PA2 4.21.00
7 310 Froukje Sikkema Impala PA2 4.23.00
8 337 Lisanne Jager Lionitas PA2 4.23.00
9 352 Sunanne Bleek Lionitas PA2 4.25.00
10 315 Pieternel Oden Horror PA2 4.32.00
11 306 Anne Cnossen Impala PA2 4.36.00
12 338 Yordanos Mulder Lionitas PA2 4.39.00
13 311 Lijanne van Westen Impala PA2 4.48.00
14 329 Corinne Veenstra Athleta PA2 5.10.00
15 309 Danielle Amperse Impala PA2 5.18.00
16 312 Wilma Haak Impala PA2 6.08.00
Jongens pupillen A1 (800 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 325 Martijn de Vries Start 78 PA1 4.05.00
2 339 Dion Buma Lionitas PA1 4.10.00
3 347 Widmer van der Graag Groningen Atletiek PA1 4.10.00
4 340 Wouter van der Woude Lionitas PA1 4.19.00
5 316 Marinus van der Meulen Impala PA1 4.22.00
6 304 Willem van Zoelen Impala PA1 4.24.00
7 324 Erik Jan Kamerbeek Start 78 PA1 4.33.00
8 323 Stefan de Groot Start 78 PA1 4.33.00
9 367 Stef Wubben Start 78 PA1 4.48.00
10 342 Niels Wildschut Lionitas PA1 4.53.00
11 303 Dennis Benus Impala PA1 4.54.00
12 358 Sven Jaasma Lionitas PA1 5.08.00
Jongens pupillen A2 (800 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 349 Thomas Ticheloven AAC 61 PA2 3.46.00
2 357 Lars de Rijk EAC De Sperwers PA2 3.47.00
3 321 Jordy Vijfschaft Groningen Atletiek PA2 3.51.00
4 362 Gerrit Wolbers Spartacus PA2 3.54.00
5 365 Marc Brouwer PA2 3.57.00
6 341 Gidion Rinsma Lionitas PA2 3.59.00
7 327 Vincent Spitzen Start 78 PA2 4.00.00
8 348 Renee Slagter Groningen Atletiek PA2 4.07.00
9 363 Jesse Bolteveld Invictus PA2 4.10.00
10 366 Claudio Pintus PA2 4.10.00
11 351 Duncan Buisman AV 55 PA2 4.13.00
12 662 Aron Weideman Lionitas PA2 4.17.00
13 332 Jeijer de Boer Athleta PA2 4.25.00
14 318 Thomas Baljet Horror PA2 4.27.00
15 314 Marijn Wolters Impala PA2 4.33.00
16 313 Marc Postma Impala PA2 4.33.00
17 333 Willem-Sijtze Terpstra Athleta PA2 4.33.00
18 326 Allaerd Petter Start 78 PA2 4.35.00
19 364 Niels Leentjer Lionitas PA2 4.44.00
20 369 Daan Loke Lionitas PA2 4.47.00
21 370 Erik Hoekstra Lionitas PA2 4.50.00
22 331 Roan Vrielink Athleta PA2 4.52.00
23 368 Ids van der Iest Lionitas PA2 4.56.00
Meisjes junioren D (1000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 456 Eva Roorda Impala JD 5.07.00
2 458 Marit Arends De Sprinter JD 5.17.00
3 400 Aly Boersma Horror JD 5.20.00
4 445 Marijke Portema AV 55 JD 5.25.00
5 436 Marloes Bloemhof Invictus JD 5.27.00
6 417 Ydwine van der Veen Lionitas JD 5.31.00
7 422 Rianne Kamerbeek Start 78 JD 5.34.00
8 416 Elsa Mulder Lionitas JD 5.35.00
9 403 Susanne Lijzenga Impala JD 5.36.00
10 423 Wieske Turenhout Start 78 JD 5.37.00
11 450 Manon Scheepstra Spartacus JD 5.44.00
12 453 Wendy Riemersma Lionitas JD 5.46.00
13 402 Juliette Oden Horror JD 5.49.00
14 428 Larissa Westra Athleta JD 5.49.00
15 631 Nina Andrid JD 5.56.00
16 404 Wendij Benus Impala JD 5.58.00
17 460 Nynke van de Lec ATC 75 JD 5.59.00
18 444 Anniek de Jong AV 55 JD 6.03.00
19 438 Renske Hiddema Invictus JD 6.18.00
20 405 Lieneke Jepma Impala JD 6.23.00
21 424 Geertje Weerman Start 78 JD 6.25.00
22 459 Marike Stoker Invictus JD 6.29.00
23 418 Simone Smit Lionitas JD 6.30.00
24 452 Ynske Buiteveld Invictus JD 6.31.00
25 454 Yvette Schaaf Invictus JD 6.36.00
26 427 Lianne Veenstra Athleta JD 6.54.00
Jongens junioren D (1000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 429 Brian Kamstra AAC 61 JD 4.46.00
2 448 Menno Hunneman Invictus JD 4.53.00
3 431 Gijs Wierda AAC 61 JD 4.54.00
4 441 Martijn Dijkstra AV 55 JD 4.57.00
5 432 Jeroen Vochteloo Invictus JD 4.58.00
6 442 Tim Sandys AV 55 JD 4.59.00
7 426 Olav Douma Jahn II JD 5.07.00
8 414 Kerwin van Westen Impala JD 5.12.00
9 409 David Hofstee Impala JD 5.15.00
10 420 Rik Bruinsma Lionitas JD 5.18.00
11 406 Bert Bos Groningen Atletiek JD 5.18.00
12 419 Patrick Sinnema Lionitas JD 5.18.00
13 411 Tiemen Wittermans Impala JD 5.19.00
14 461 Chiljen Velvis ATC 75 JD 5.20.00
15 415 Sten Stein Impala JD 5.25.00
16 410 Lars van der Laan Impala JD 5.27.00
17 435 Jeroen Laarhuis Invictus JD 5.28.00
18 447 G.J. Koopmans SV Friesland JD 5.29.00
19 457 Hindrik Arendz Impala JD 5.33.00
20 433 Remon Oosterloo Invictus JD 5.34.00
21 421 Yuri Buma Lionitas JD 5.35.00
22 401 Matisse de Boer Horror JD 5.37.00
23 407 Kevin Boekema Groningen Atletiek JD 5.43.00
24 449 Dennis Veenker Lionitas JD 5.44.00
25 451 Jans van der Weg Impala JD 5.45.00
26 430 Mathijs Ticheloven AAC 61 JD 6.03.00
27 437 Coen Passier Invictus JD 6.09.00
28 412 Rutger Mensen Impala JD 6.15.00
29 455 Pim Wabber Start 78 JD 6.21.00
30 425 Eric Bootsma Start 78 JD 6.22.00
31 443 Kevin Buisman AV 55 JD 6.23.00
Meisjes junioren C (1500 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 177 Jessica Oosterloo Invictus JC 7.12.00
2 150 Wilmke Boersma Horror JC 7.15.00
3 163 Inge Bootsma Start 78 JC 7.18.00
4 151 Nynke Bruinsma Horror JC 7.24.00
5 175 Merel Nienhuis Invictus JC 7.32.00
6 173 Daniella Blomsma AAC 61 JC 7.39.00
7 162 Yvonne de Vries Start 78 JC 7.49.00
8 180 Nienke Roosjen AV 55 JC 7.57.00
9 154 Lianne Bartlema Impala JC 8.00.00
10 174 Kirsten Nienhuis Invictus JC 8.03.00
11 188 Marianne Klijnstra Athlon JC 8.05.00
12 153 Mirthe Mebius Impala JC 8.14.00
13 169 Miranda Douma Jahn II JC 8.27.00
14 156 Jorien Driessen Impala JC 8.33.00
15 152 Annemarije Lijzenga Impala JC 9.09.00
Meisjes junioren B (2000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 257 Marieke Bos Groningen Atletiek JB 13.00.00
2 262 Evelien Lionitas JB 13.25.00
Jongens junioren C (2000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 186 Bas Visserman Impala JC 9.36.00
2 164 Ydo Homma Start 78 JC 10.30.00
3 187 Wiebe Bakker Athlon JC 10.53.00
4 189 Ewold Kooistra SV Friesland JC 10.58.00
5 183 Bryan Buisman AV 55 JC 11.12.00
6 182 Arjan Peereboom AV 55 JC 11.14.00
7 171 Tristan Westra Athleta JC 11.26.00
8 184 Patrick Scheepstra Spartacus JC 11.33.00
9 190 Snader Pijpker SV Friesland JC 11.36.00
10 181 Peter Peereboom AV 55 JC 11.53.00
11 185 Douwe Amels Impala JC 11.59.00
12 630 Ricardo Andrid SV Friesland JC 12.04.00
13 172 Gerwin Kamstra AAC 61 JC 13.08.00
14 170 Herman Oldenhof Athleta JC 13.32.00
15 157 Rubin Bruins Groningen Atletiek JC 14.11.00
16 159 Jerome ten Cate Lionitas JC 14.58.00
Jongens junioren B (3000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 285 Geale Simon Postma SV Friesland JB 12.11.00
2 261 Warner Postma Athlon JB 12.36.00
3 259 Reinier Renting Start 78 JB 12.50.00
4 255 Doeke van Nuil Invictus JB 13.23.00
5 260 Menno-Pieter Galama Athleta JB 13.45.00
6 256 Durk Kingma Invictus JB 14.40.00
Meisjes junioren A (3000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 484 Klaske Bosma Groningen Atletiek JA 12.34.00
2 355 Annemarijn Graaf Invictus JA 12.59.00
3 483 Marjon Lutter Groningen Atletiek JA 14.12.00
Jongens junioren A (5000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 353 Koos-Jelmer de Vries Lionitas JA 21.00.00
2 481 Gertjan Petter Start 78 JA 23.09.00
3 354 Maarten de Groot Lionitas JA 24.37.00
Sprintcross JA (1000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 525 Theo Jonker Athlon JA 4.43.00
2 520 Eric Portema AV 55 JA 5.17.00
Sprintcross Dames (1000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 522 Jelly van der Kloet GSAV Vitalis Sen 5.30.00
2 523 Thea van der Meulen Lionitas Sen 5.54.00
Sprintcross Dames vet (1000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 514 Jolanda Smedinga Lionitas Vet 5.32.00
2 515 Monique Seerden Lionitas Vet 6.01.00
Sprintcross Heren (1000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 519 Ferdinand Hiddink Lionitas Sen 4.17.00
2 524 Lammert Odingo Lionitas Sen 4.20.00
3 527 Jelle Kazimier Lionitas Sen 4.21.00
4 508 Maurrits Oosterlaar Lionitas Sen 4.30.00
5 504 Emiel Harder Impala Sen 4.32.00
6 526 Daniel de Jong Lionitas Sen 4.36.00
7 507 Sander Roosjen Lionitas Sen 4.38.00
8 506 Robert de Boer Lionitas Sen 4.51.00
9 505 Vincent Herder Impala Sen 4.56.00
Sprintcross Heren vet (1000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 521 Klaas van der Veen Start 78 Vet 4.22.00
2 511 Jan Jepma Lionitas Vet 5.09.00
3 512 Ron ten Cate Lionitas Vet 5.46.00
4 510 Hugo Veenker Lionitas Vet 6.07.00
Dames senioren (4000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 2 Sione Jongstra Groningen Atletiek Sen 15.14.00
2 51 Stefanie Impala Sen 16.42.00
3 5 Hella Ijntema Lionitas Sen 17.20.00
4 50 Brenada de Jong Impala Sen 18.21.00
5 52 Sandra Sikkema Impala Sen 19.10.00
6 53 Miranda Hornstra SV Friesland Sen 20.23.00
7 552 Bianca van Osch GSAV Vitalis Sen 20.50.00
Dames veteranen 35+ (4000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 560 Yke Schoustra AV 55 V35+ 17.05.00
2 557 Inge Wuffele Lionitas V35+ 17.39.00
3 545 Jolanda Smedinga Lionitas V35+ 19.05.00
4 549 Gerda Wierda AAC 61 V35+ 23.19.00
Dames veteranen 40+ (4000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 546 Willy Heidinga Lionitas V40+ 18.23.00
2 547 Erica Verdegaal Lionitas V40+ 19.45.00
3 559 Rennie Talsma SV Friesland V40+ 20.08.00
Heren senioren (10000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 4 Erik Niemeijer GSAV Vitalis Sen 37.31.00
2 7 Remon van Lunzen Lionitas Sen 37.43.00
3 551 Hendrikjan Heijerman GSAV Vitalis Sen 38.46.00
4 6 Jan Albert Veenema Horror Sen 39.04.00
5 10 Rene Jaasma Impala Sen 40.12.00
6 516 Gerko Floor Invictus Sen 41.59.00
7 13 Lammert Odinga Lionitas Sen 42.33.00
8 15 Geart Sierd van der Zee Lionitas Sen 43.31.00
9 555 Cor de Vries Lionitas Sen 44.30.00
10 12 Foppe v/d Heide Impala Sen 45.07.00
11 8 Lammert v.d. Ploeg SV Friesland Sen 46.41.00
12 3 Rafel Gorsch GSAV Vitalis Sen 47.00.00
13 553 Nick Zwartjes GSAV Vitalis Sen 47.45.00
14 16 Eeuwe Drijfhout Lionitas Sen 47.50.00
Heren veteranen 40+ (10000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 1 Klaas van der Veen Start 78 V40+ 43.34.00
2 550 Dirk Dijkstra GSAV Vitalis V40+ 44.38.00
3 568 Duco Zijlstra SV Friesland V40+ 49.06.00
4 548 Henri Wierda AAC 61 V40+ 49.45.00
5 554 Piet Klijnstra Athlon V40+ 50.18.00
6 543 J. Beintema SV Friesland V40+ 51.34.00
Heren veteranen 45+ (10000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 544 Rink Post Invictus V45+ 42.10.00
2 566 Durk Bouma SV Friesland V45+ 42.46.00
3 563 Chris Draijer SV Friesland V45+ 47.34.00
Heren veteranen 50+ (10000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 561 Dijkstra SV Friesland V50+ 42.23.00
2 558 Koen Kiestra Lionitas V50+ 42.59.00
3 541 Karst Anema SV Friesland V50+ 44.09.00
4 540 Cor Wetting Lionitas V50+ 45.19.00
5 567 Peter Wolters Lionitas V50+ 45.51.00
6 562 Andre van der Werf Lionitas V50+ 49.08.00
Heren veteranen 55+ (10000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 565 H. de Weerd Impala V55+ 48.12.00
Heren veteranen 60+ (10000 meter)
str. naam vereniging cat. tijd
1 564 Frits Ottens SV Friesland V60+ 56.01.00
Recreanten
str. naam vereniging cat. tijd
1 627 Wim de Vries Rec 18.50.00
2 632 Guido Andrid Rec 19.49.00
3 643 Freke Kloek Lionitas Rec 19.55.00
4 641 Alinda Kiel Rec 20.25.00
5 633 Aty Steenstra Lionitas Rec 20.53.00
6 680 Koopman Rec 21.27.00
7 669 A. Visser Rec 21.34.00
8 605 Raymond Rec 22.45.00
9 644 Tineke Jelsma De Vries Rec 24.03.00
10 649 J. Roosma Rec 24.43.00
11 659 J. Koning SV Friesland Rec 24.52.00
12 622 Desiree van Terwisga Rec 25.34.00
13 634 Gerben de Boer Lionitas Rec 27.23.00
14 674 Marga Ransijn Rec 27.45.00
15 676 Pj Ceasar Rec 28.52.00
16 628 Rob de Vries Rec 30.00.00
17 610 Douwe Pitstra SV Friesland Rec 30.21.00
18 673 Jeannet Huitema Lionitas Rec 31.05.00
19 613 Thoney van der Veen SV Friesland Rec 31.44.00
20 620 Wabe Roskam SV Friesland Rec 32.02.00
21 612 Helmer Hofman Rec 34.16.00
22 601 Jan Jorna SV Friesland Rec 34.28.00
23 642 Ysbrand Walstra Rec 34.30.00
24 619 Jan Panhuis SV Friesland Rec 34.44.00
25 614 Harold Hofenk De Sprinter Rec 40.17.00
26 645 Meinte Jelsma Rec 40.20.00
27 606 de Vries Rec 41.50.00
28 600 Henk Weerman Start 78 Rec 42.45.00
29 602 Christian Esselbeugge De Sprinter Rec 43.37.00
30 611 Willem Hofman SV Friesland Rec 43.53.00
31 679 Johan Huitema Rec 44.00.00
32 624 Symen v.d. Velde Horror Rec 44.46.00
33 661 Andrew Guest Rec 45.13.00
34 672 Alex Zwier Rec 45.45.00
35 640 Jan Ronald Wilgerda Rec 45.50.00
36 648 Marco Elzinga Rec 45.55.00
37 665 Aise Bouma SV Friesland Rec 46.37.00
38 616 Klaas Duits Rec 46.41.00
39 609 S. Tilstra Rec 46.48.00
40 653 Miloeska Fennema Rec 46.50.00
41 615 Bouwe van der Steeg Rec 47.30.00
42 652 Machteld Dijkstra Rec 47.36.00
43 629 Guovanni Andrid SV Friesland Rec 47.37.00
44 639 Tempelman Rec 47.48.00
45 604 Marlon Jansen Rec 48.02.00
46 646 Johannes Althuizes Rec 48.09.00
47 670 Nico Hooisma Rec 48.13.00
48 678 Marcel Copini Rec 48.28.00
49 625 Hugo de Jong SV Friesland Rec 48.29.00
50 608 Lonneke Oenema Rec 48.44.00
51 626 Marloes Oldenburg Rec 48.50.00
52 663 X Dijkstra Rec 48.57.00
53 607 Ed Velderman SV Friesland Rec 49.03.00
54 657 Sjors Tissingh Rec 49.21.00
55 660 Pieter-Dirk Riedstra Rec 49.28.00
56 668 Klaas de Vries Rec 49.39.00
57 675 Dirk de Vries Rec 49.39.00
58 623 Ronals van Haastregt SV Friesland Rec 50.02.00
59 667 E. Oosterlaan Rec 50.02.00
60 677 Herman Wasseus Rec 50.12.00
61 637 Mark Meyer Horror Rec 50.16.00
62 651 Gerard Jansma SV Friesland Rec 50.23.00
63 658 van Zwol SV Friesland Rec 50.38.00
64 617 Liefting Lionitas Rec 51.23.00
65 654 B. Fennema Rec 51.38.00
66 656 Michel de Krijger Rec 51.40.00
67 647 Els Roosma Rec 51.46.00
68 603 Ad Roodhuizen De Sprinter Rec 52.02.00
69 636 Sjoerd Holtrop Lionitas Rec 52.50.00
70 650 Wieger van der Meulen Rec 53.47.00
71 655 Edwin Deelstra Rec 53.51.00
72 621 Geke Venema Athleta Rec 54.31.00
73 618 Femme de Bruin SV Friesland Rec 57.20.00