Indoor Groningen

Datum:05-02-2005
Plaats:Groningen
Volledige uitslag

Nelli Cooman Gala      
         
kogel 5 deelnemer(s)
1 Cadee, Erik Prins Hendrik 16.31 m
2 Wit, Wieger Jan de Impala 16.17 m
3 Bentum, Jos Groningen Atletiek 14.88 m
4 Nusselder, Christian Atletico 13.85 m
5 Stelma, Ruben Lionitas 13.48 m
         
Uitslagen Nationale D spelen      
         
Meisjes junioren D(1e jrs)      
60mh        
7 Lijzenga , Susanne Impala 12.26 sec
         
60mh finale      
1 Williams , Suzanne Groningen Atletiek 10.95 sec
2 Weening , Anne VAV 11.5 sec
3 Taatgen , Louise Groningen Atletiek 11.52 sec
4 Ebbinge , Linda AAC '61 11.97 sec
5 Wever , Marije AV NEA-Volharding 12.33 sec
6 Völke , Judith VAV 12.51 sec
7 Laar , Willemijn van av Cialfo 12.57 sec
8 Lijzenga , Susanne Impala 12.79 sec
ver        
17 Lijzenga , Susanne Impala 3.73 m
         
Meisjes junioren D(2e jrs)      
1000m        
9 Roorda , Eva Impala 3.29.13 min
         
Jongens junioren D(1e jrs)      
60m serie        
15 Linde , Lars van de AV Impala 9.05 sec
26 Mensen , Rutger AV Impala 9.56 sec
         
60m Halve finale      
16 Linde , Lars van de AV Impala 9.1 sec
         
1000m        
10 Weg , Jens van de AV Impala 3.29.16 min
20 Mensen , Rutger AV Impala 3.50.79 min
         
60mh serie      
17 Linde , Lars van de AV Impala 12.45 sec
         
ver        
28 Linde , Lars van de AV Impala 3.56 m
29 Mensen , Rutger AV Impala 3.52 m
         
hoog        
26 Weg , Jens van de AV Impala 1.15 m
         
Jongens junioren D(2e jrs)      
60m serie        
22 Stein , Sten AV Impala 9.27 sec
28 Hofstee , David AV Impala 9.41 sec
         
ver        
15 Stein , Sten AV Impala 4 m
         
1000m        
15 Hofstee , David AV Impala 3.29.48 min
25 Stein , Sten AV Impala 3.37.45 min
         
         
C - Spelen      
         
Jongens junioren C      
60m      
12 Visserman , Bas AV Impala 7.98 sec
         
60m - 1/2 finale      
11 Visserman , Bas AV Impala 7.88 sec
         
800m      
1 Visserman , Bas AV Impala 2.05.54 min
2 Wageningen , Norman AV Papendrecht 2.09.70 min
3 Wiel , Ward van de AV Sprint 2.11.76 min
4 Eind , Revelinho AV Jahn II 2.12.64 min
5 Vos , Maikel AV Typhoon 2.13.82 min
         
60mh      
25 Amels , Douwe-Jan AV Impala 10.82 sec
         
hoog      
11 Amels , Douwe-Jan AV Impala 1.60 m
         
NK A junioren      
         
Jongens junioren A      
3000m      
6 Riesenkamp , Roderick AV Impala 9.18.33 min
60m serie      
11 Jansma , Vincent AV Impala 7.52 sec
Meisjes junioren A      
hoog      
6 Kammen , Margriet van AV Impala 1.57 m
         
NNK B junioren      
Jongens junioren B      
60m - serie      
22 Bruins , Bert AV Impala 7.76 sec
         
60m - 1/2 finale      
18 Bruins , Bert AV Impala 7.82 sec
         
200m      
17 Bruins , Bert AV Impala 25.54 sec
         
Meisjes junioren B      
60mh serie      
2 Kammen , Margriet van AV Impala 9.37 sec
         
60mh - 1/2 finale      
5 Kammen , Margriet van AV Impala 9.35 sec
         
60mh - finale      
1 Dekkers , Susanne AV `34 Apeldoorn 9.07 sec
2 Leeuwen , Nikki van PAC 9.25 sec
3 Luppers , Daniëlle AV NEA-Volharding 9.29 sec
4 Strijker , Annemiek AAC `61 9.31 sec
5 Klop , Kirsten AV Unitas 9.43 sec
6 Kammen , Margriet van AV Impala 9.48 sec
7 Rijntjes , Tjitske Ciko `66 9.59 sec
8 Goor , Myrte AAC `61 9.61 sec
         
ver      
32 Amels , Maaike AV Impala 3.47 m
         
NNK junioren C      
Meisjes junioren C      
60m      
55 Driessen , Jorien-Eline AV Impala 8.9 sec
70 Lijzenga , Annemarije AV Impala 9.08 sec
90 Sikkema , Nynke AV Impala 10.02 sec
         
600m      
49 Sikkema , Nynke AV Impala 1.57.24 min
63 Mebius , Mirthe AV Impala 2.09.00 min
         
ver      
28 Driessen , Jorien-Eline AV Impala 4.38 m
         
kogel      
37 Sikkema , Nynke AV Impala 7.75 m
46 Lijzenga , Annemarije AV Impala 7.17 m
         
         
Pupillen        
Jongens pupillen C      
meerkamp   40m ver  
3 Markus Meekma 7.24 2.97 812 ptn
         
600 meter        
3 Meekma, Markus Impala 2.17.86 min
         
         
meisjes pupillen C      
600m        
15 Mensen, Linet Impala 2.52.45 min
         
meerkamp   40m ver  
12 Linet Mensen 8.08 2.47 556 ptn
         
         
Jongens pupillen B      
meerkamp   40m ver kogel
5 Niels Velthuizen 7.5 3.25 5.79 1194 ptn
  Yorick Moleman 7.5 2.32 3.43 855 ptn
         
         
1000m        
10 Velthuizen, Niels Impala 4.02.59 min
         
Meisjes pupillen A(2e jrs)      
meerkamp   60m hoog kogel
  Froukje Sikkema 9.87 1.25 5.9 1424 ptn
  Bente Moleman 9.18 1.1 4.98 1371 ptn
  Marjolein Velthuizen 10.32 0.95 4.73 1059 ptn
         
         
8 Velthuizen, Marjolein Impala 3.47.75 min
10 Moleman, Bente Impala 3.51.92 min
23 Sikkema, Froukje Impala 4.15.71 min
         
NNK Senioren      
Mannen Senioren      
60m serie      
1 Bruins , Harm Continental Sport 7.21 sec
5 Matahelumual , Simon AV Impala 7.45 sec
         
60m - finale      
1 Oti , Elliott Prins Hendrik 7.17 sec
2 Bruins , Harm Continental Sport 7.18 sec
3 Luijk , Patrick van AV Spirit 7.41 sec
4 Matahelumual , Simon AV Impala 7.48 sec
5 Verwer , Roel AV Haaksbergen 7.52 sec
6 Gasteren , Frank van AV `34 Apeldoorn 7.52 sec
7 Jager , Henk GSAV Vitalis 7.55 sec
  Hulst , Henry AV PEC 1910 dns sec
         
200m      
2 Bruins , Harm Continental Sport 23.12 sec
5 Jaasma , Haiko AV Impala 23.72 sec
         
200m - finale      
1 Verwer , Roel AV Haaksbergen 22.93 sec
2 Bruins , Harm Continental Sport 22.96 sec
3 Luijk , Patrick van AV Spirit 23.76 sec
  Jager , Henk GSAV Vitalis dq sec
400m      
7 Jansma , Jorn AV Impala 53.16 sec
800m      
10 Jaasma , Rene AV Impala 2.05.57 min
14 Harder , Emiel AV Impala 2.07.97 min
16 Harder , Vincent AV Impala 2.15.44 min
         
ver      
12 Laskewitz , Mark AV Impala 5.76 m
         
hoog      
2 Lodewijk , Thomas AV Impala 1.86 m
         
Vrouwen Senioren      
60m      
7 Robijns , Harmke AV Impala 8.76 sec
         
800m      
3 Sikkema , Sandra AV Impala 2.40.31 min