A Junioren Competitie

Datum:24-04-2005
Plaats:Drachten
Volledige uitslag

Eindstand jongens A

Plaats Vereniging 100m 400m 800m 1500m 3000m 110mh 4x100m hoog
1 AV '34 Apeldoorn 554 599 681 422 502 817 740 634
2 AV Hera 688 667 685 705 707 775 808 680
3 AV Hollandia 652 657 496 598 275 665 692 680
4 Atletico '73 620 609 551 370 552 634 683 634
5 Nijmegen Atletiek 597 768 509 680 709 696 587
6 AV Impala 657 633 743 433 690 477 693 587
7 Climax 507 558 568 580 577 397 509 769
8 AV PEC 381 483 616 608 657 490 567 444
9 Groningen Atletiek 809 244 387 438 575 585 708 492
10 AAC '61 614 469 541 307 443 556 687 587
11 SV Noordkop 454 338 615 273 331 730 577 587
12 AV Jahn II 456 584 537 21 460 625 555 634
13 AV Hanzesport 683 444 493 541 561 635 634
14 EAC De Sperwers 469 724 485 281 626 540
15 AC TION 564 510 341 432 585
16 AV '55 591 574 658
17 AV De Liemers 482 315 655 329
18 AV Texel
18 AV Wijchen
Plaats Vereniging polshoog ver hss kogel discus speer Punten
1 AV '34 Apeldoorn 909 616 684 556 569 621 8904
2 AV Hera 616 660 652 374 474 263 8754
3 AV Hollandia 270 699 610 635 443 366 7738
4 Atletico '73 700 505 471 483 400 423 7635
5 Nijmegen Atletiek 338 391 478 571 548 495 7367
6 AV Impala 437 478 403 399 445 7075
7 Climax 436 349 537 134 471 639 7031
8 AV PEC 270 357 472 582 729 279 6935
9 Groningen Atletiek 544 579 635 604 283 6883
10 AAC '61 436 607 462 325 470 363 6867
11 SV Noordkop 338 528 488 633 487 311 6690
12 AV Jahn II 467 398 584 564 313 6198
13 AV Hanzesport 516 379 394 327 488 6095
14 EAC De Sperwers 441 415 548 130 417 5076
15 AC TION 519 524 320 118 554 4467
16 AV '55 564 546 358 538 3829
17 AV De Liemers 371 564 2716
18 AV Texel 0
18 AV Wijchen 0

Eindstand meisjes A

Plaats Vereniging 100m 400m 800m 1500m 100mh 4x100m
1 AV Hera 675 853 807 647 650 760
2 AAC '61 711 551 664 778 655
3 SAV 376 339 615 461 703 630
4 SV Noordkop 634 468 504 390 310 645
5 AV Hollandia 581 830 412 495 273 685
6 EAC De Sperwers 366 735 472 773 651
7 Atletico '73 477 558 689 540 243
8 Climax 591 600 514 491 647
9 AV PEC 488 439 601 255 229
10 AV De Liemers 608 646 504 271 485
11 Nijmegen Atletiek 567 590 331 582
12 AV Impala 238 714
13 AC TION 587 323
14 Av Wijchen
14 AV '34 Apeldoorn
Plaats Vereniging hoog ver hss kogel discus speer Punten
1 AV Hera 726 579 558 624 576 624 8079
2 AAC '61 883 776 780 631 704 498 7631
3 SAV 615 724 564 494 358 551 6430
4 SV Noordkop 832 631 669 457 343 486 6369
5 AV Hollandia 672 460 555 391 354 589 6297
6 EAC De Sperwers 550 778 521 425 255 573 6099
7 Atletico '73 615 543 638 631 598 560 6092
8 Climax 615 436 639 460 4993
9 AV PEC 672 533 455 463 358 451 4944
10 AV De Liemers 726 502 266 365 4373
11 Nijmegen Atletiek 558 529 484 270 394 4305
12 AV Impala 883 382 468 400 3085
13 AC TION 528 604 2042
14 Av Wijchen 0
14 AV '34 Apeldoorn 0

Jongens A

100m
1 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 10.98 sec -0.2 809 ptn
2 Jorén Tromp AV Hera 11.50 sec -0.2 688 ptn
3 Paul Robers AV Hanzesport 11.52 sec -0.2 683 ptn
4 Vincent Jansma AV Impala 11.64 sec -0.7 657 ptn
5 Frank Dekker AV Hollandia 11.66 sec -0.2 652 ptn
6 Paul Giesen Atletico '73 11.81 sec -0.2 620 ptn
7 Mark Wal AAC '61 11.84 sec -0.7 614 ptn
8 Metin Bakir AV Impala 11.90 sec -0.2 0 ptn
9 Coen Buiting Nijmegen Atletiek 11.92 sec -0.2 597 ptn
10 Nico Rusticus AV '55 11.95 sec 0 591 ptn
11 Sanjaij Armaketo AV Hera 12.07 sec -0.7 0 ptn
12 Marton Vekerdy AC TION 12.08 sec -0.6 564 ptn
13 Hidde Egbers AV '34 Apeldoorn 12.13 sec -0.7 554 ptn
14 Bas Broekhuis AV '34 Apeldoorn 12.14 sec -0.7 0 ptn
15 Armen Abasov AAC '61 12.26 sec -0.6 0 ptn
16 Matthijs Berkhout Climax 12.37 sec -0.7 507 ptn
17 Mark Bannink Atletico '73 12.44 sec -0.7 0 ptn
18 Jeroen Vister AV De Liemers 12.50 sec 0 482 ptn
19 Vincent Wolters EAC De Sperwers 12.57 sec -0.6 469 ptn
20 Arjen Wieringh AV Jahn II 12.64 sec 0 456 ptn
21 Vincent Zee SV Noordkop 12.65 sec 0 454 ptn
22 Jeroen Kok AC TION 12.67 sec -0.6 0 ptn
23 Maarten Groen AV Hanzesport 12.72 sec -0.6 0 ptn
24 Tim Ende AV PEC 13.06 sec -0.6 381 ptn
25 Willem Both AV PEC 13.19 sec -0.6 0 ptn
26 Lars Boon SV Noordkop 13.30 sec 0 0 ptn
27 Danny Klaver AV Jahn II 15.55 sec 0 0 ptn
400m
1 Stephen Muldrow Nijmegen Atletiek 50.84 sec 768 ptn
2 Oscar Wagtendonk AV Hera 53.30 sec 667 ptn
3 Remco Mettes AV Hollandia 53.54 sec 657 ptn
4 Lars Liebe AV Impala 54.17 sec 633 ptn
5 Anton Groefsema Atletico '73 54.79 sec 609 ptn
6 Kevin Hagens AV '34 Apeldoorn 55.07 sec 599 ptn
7 Klaas-Jan Brouwer AV Jahn II 55.49 sec 584 ptn
8 Sybout Wijma AV '55 55.77 sec 574 ptn
9 Jelle Hanswijk Climax 56.21 sec 558 ptn
10 Jelle Harpenau AV Hera 56.72 sec 0 ptn
11 Jelle Erve AC TION 57.58 sec 510 ptn
12 Tim Ende AV PEC 58.39 sec 483 ptn
13 Armen Abasov AAC '61 58.82 sec 469 ptn
14 Jeroen Kok AC TION 59.24 sec 0 ptn
15 Otto Hulst AV Hanzesport 59.62 sec 444 ptn
16 Steef Wildenbeest Atletico '73 60.77 sec 0 ptn
17 Joost Kraak Climax 61.28 sec 0 ptn
18 Lars Boon SV Noordkop 63.17 sec 338 ptn
19 Laurens Jansen AV De Liemers 64.00 sec 315 ptn
20 Dolf Rietberg Groningen Atletiek 66.72 sec 244 ptn
Vincent Wolters EAC De Sperwers dns sec 0 ptn
Vincent Jansma AV Impala dns sec 0 ptn
Bas Broekhuis AV '34 Apeldoorn dns sec 0 ptn
800m
1 Roderick Riesenkamp AV Impala 2.00.27 min 743 ptn
2 Stefan Wessel EAC De Sperwers 2.01.38 min 724 ptn
3 Roderik Kamp AV Hera 2.03.74 min 685 ptn
4 Lex Regtop AV '34 Apeldoorn 2.03.98 min 681 ptn
5 Jeroen Vister AV De Liemers 2.05.64 min 655 ptn
6 Arjen Hart AV Hera 2.06.15 min 0 ptn
7 Tjaard Spoelstra AV PEC 2.08.13 min 616 ptn
8 Robin Man SV Noordkop 2.08.17 min 615 ptn
9 Emiel Roobeek AV '34 Apeldoorn 2.10.57 min 0 ptn
10 Mathias Meyer Climax 2.11.39 min 568 ptn
11 Ruben Kok Atletico '73 2.12.58 min 551 ptn
12 Mark Wal AAC '61 2.13.30 min 541 ptn
13 Arjen Wieringh AV Jahn II 2.13.54 min 537 ptn
14 Dick Hoogen Nijmegen Atletiek 2.15.61 min 509 ptn
15 Marijn Storm AV Hollandia 2.16.60 min 496 ptn
16 Otto Hulst AV Hanzesport 2.16.84 min 493 ptn
17 Mark Hansen Groningen Atletiek 2.25.29 min 387 ptn
18 Jorn Metternich AC TION 2.29.29 min 341 ptn
19 Nick Bekken AC TION 3.03.48 min 0 ptn
1500m
1 Michiel Ruiter AV Hera 4.13.82 min 705 ptn
2 Floor Vullings Nijmegen Atletiek 4.17.11 min 680 ptn
3 Wessel Vinke AV PEC 4.27.32 min 608 ptn
4 Koen Buijtendijk AV Hollandia 4.28.67 min 598 ptn
5 Ralph Uenk Climax 4.31.46 min 580 ptn
6 Reinoud Kruithof AV Hanzesport 4.37.45 min 541 ptn
7 Remco Verveer AV Hera 4.43.84 min 0 ptn
8 Robin Meijer EAC De Sperwers 4.46.46 min 485 ptn
9 Niels Rijk EAC De Sperwers 4.47.67 min 0 ptn
10 Wessel Bosch AV PEC 4.52.46 min 0 ptn
11 Tom Tom Manen Groningen Atletiek 4.54.67 min 438 ptn
12 Gertjan Bosscha AV Impala 4.55.49 min 433 ptn
13 Olivier Wijsman AV '34 Apeldoorn 4.57.44 min 422 ptn
14 Roel Jansen Atletico '73 5.07.15 min 370 ptn
15 Hemmo Bruinenberg AAC '61 5.19.84 min 307 ptn
16 Nick Bron SV Noordkop 5.27.00 min 273 ptn
17 Danny Klaver AV Jahn II 6.33.28 min 21 ptn
Jorn Metternich AC TION dns min 0 ptn
3000m
1 Peter Eerden Nijmegen Atletiek 9.14.17 min 709 ptn
2 Gideon Kok AV Hera 9.14.59 min 707 ptn
3 Roderick Riesenkamp AV Impala 9.19.44 min 690 ptn
4 Tim Klaassen AV PEC 9.29.30 min 657 ptn
5 Sander Groot AV Hera 9.31.98 min 0 ptn
6 Jelle Hanswijk Climax 9.54.46 min 577 ptn
7 Bram Rolloos Groningen Atletiek 9.55.00 min 575 ptn
8 Roel Nass Atletico '73 10.02.74 min 552 ptn
9 Lex Regtop AV '34 Apeldoorn 10.20.10 min 502 ptn
10 Martin Meyer AV Jahn II 10.35.28 min 460 ptn
11 Marcel Vos AAC '61 10.41.74 min 443 ptn
12 Martijn Bouwmeester AV '34 Apeldoorn 11.18.42 min 0 ptn
13 Vincent Zee SV Noordkop 11.27.87 min 331 ptn
14 Laurens Jansen AV De Liemers 11.28.83 min 329 ptn
15 Dennis Jansen Atletico '73 11.32.07 min 0 ptn
16 Dolf Rietberg Groningen Atletiek 11.41.65 min 0 ptn
17 Koen Ouden EAC De Sperwers 11.50.47 min 281 ptn
18 Bastiaan Moes AV Hollandia 11.53.24 min 275 ptn
110mh
1 Eelco Sintnicolaas AV '34 Apeldoorn 15.30 sec 0.2 817 ptn
2 Rody Kiekens AV Hera 15.72 sec -0.2 775 ptn
3 Axel Boon SV Noordkop 16.20 sec -0.2 730 ptn
4 Coen Buiting Nijmegen Atletiek 16.58 sec 0.2 696 ptn
5 Steven Admiraal AV Hollandia 16.95 sec 0.2 665 ptn
6 Sybout Wijma AV '55 17.03 sec -0.2 658 ptn
7 Roel Driever Atletico '73 17.33 sec 0.2 634 ptn
8 Martin Meyer AV Jahn II 17.44 sec -0.3 625 ptn
9 Ties Jansen Atletico '73 17.89 sec -0.2 0 ptn
10 Nick Sijbring Groningen Atletiek 17.97 sec -1 585 ptn
11 Jan Groot AV Hollandia 17.98 sec -1 0 ptn
12 Timmy Jansen AV Hanzesport 18.29 sec 0.2 561 ptn
13 Tim Verbeek AAC '61 18.36 sec -0.3 556 ptn
14 Tijs Ruiterkamp AV PEC 19.34 sec -1 490 ptn
15 Germ Zeephat AV Impala 19.55 sec -0.2 477 ptn
16 Jelle Harpenau AV Hera 20.17 sec -0.3 0 ptn
17 Jelle Erve AC TION 20.30 sec -1 432 ptn
18 Joost Kraak Climax 20.92 sec -0.3 397 ptn
19 Jelle Berens AV De Liemers dns sec -1 0 ptn
4x100m
1 29,30,31,39 AV Hera 43.94 sec 808 ptn
2 148,149,154,155 AV '34 Apeldoorn 45.09 sec 740 ptn
3 75,76,77,81 Groningen Atletiek 45.64 sec 708 ptn
4 66,67,160,69 AV Impala 45.90 sec 693 ptn
5 42,43,46,49 AV Hollandia 45.92 sec 692 ptn
6 22,23,25,28 AAC '61 46.01 sec 687 ptn
7 1,4,5,10 Atletico '73 46.08 sec 683 ptn
8 94,95,96,97 AV Hanzesport 46.97 sec 635 ptn
9 54,50,51,56 EAC De Sperwers 47.13 sec 626 ptn
10 127,128,129,135 AC TION 47.91 sec 585 ptn
11 58,60,61,63 SV Noordkop 48.08 sec 577 ptn
12 118,119,121,125 AV PEC 48.28 sec 567 ptn
13 16,19,21,17 AV Jahn II 48.51 sec 555 ptn
14 86,88,90,91 Climax 49.44 sec 509 ptn
137,147,144,145 AV '55 dns sec 0 ptn
100,108,110,106 Nijmegen Atletiek dq sec 0 ptn
hoog
1 Steffan Wolswinkel Climax 1.90 m 769 ptn
2 Oscar Wagtendonk AV Hera 1.80 m 680 ptn
3 Steven Admiraal AV Hollandia 1.80 m 680 ptn
4 Olivier Wijsman AV '34 Apeldoorn 1.75 m 634 ptn
5 Rinze Venderbosch AV Hanzesport 1.75 m 634 ptn
6 Ruben Kok Atletico '73 1.75 m 634 ptn
7 Hans Koops AV Jahn II 1.75 m 634 ptn
8 Tom Geijsen Nijmegen Atletiek 1.70 m 587 ptn
9 Daniel Wanders AV '34 Apeldoorn 1.70 m 0 ptn
10 Gertjan Bosscha AV Impala 1.70 m 587 ptn
11 Johan Luten AAC '61 1.70 m 587 ptn
12 Tom Gast SV Noordkop 1.70 m 587 ptn
13 Jessey William Okai EAC De Sperwers 1.65 m 540 ptn
14 Yannick Greiner Groningen Atletiek 1.60 m 492 ptn
15 Richard Schenzel AV PEC 1.55 m 444 ptn
16 Matthijs Plijnaar EAC De Sperwers 1.45 m 0 ptn
Mark Bannink Atletico '73 dnf m 0 ptn
Remco Brandenburg AV '55 dns m 0 ptn
polshoog
1 Eelco Sintnicolaas AV '34 Apeldoorn 4.40 m 909 ptn
2 Roel Driever Atletico '73 3.60 m 700 ptn
3 Robin Treffers AV Hera 3.30 m 616 ptn
4 Klaas-Jan Brouwer AV Jahn II 2.80 m 467 ptn
5 Davey Beuving Climax 2.70 m 436 ptn
6 Joris Appelhof AAC '61 2.70 m 436 ptn
7 Tom Splitthoff AV De Liemers 2.50 m 371 ptn
8 Auk Snel Nijmegen Atletiek 2.40 m 338 ptn
9 Tom Gast SV Noordkop 2.40 m 338 ptn
10 Tijs Ruiterkamp AV PEC 2.20 m 270 ptn
11 Koen Buijtendijk AV Hollandia 2.20 m 270 ptn
12 Ronald Brugge Groningen Atletiek 0.00 m 0 ptn
ver
1 Frank Dekker AV Hollandia 6.43 m 699 ptn
2 Rody Kiekens AV Hera 6.25 m 660 ptn
3 Hidde Egbers AV '34 Apeldoorn 6.05 m 616 ptn
4 Tim Verbeek AAC '61 6.01 m 607 ptn
5 Nico Rusticus AV '55 5.82 m 564 ptn
6 Nick Sijbring Groningen Atletiek 5.73 m 544 ptn
7 Kevin Hagens AV '34 Apeldoorn 5.72 m 0 ptn
8 Axel Boon SV Noordkop 5.66 m 528 ptn
9 Steven Gerrits AC TION 5.62 m 519 ptn
10 Maarten Groen AV Hanzesport 5.61 m 516 ptn
11 Ties Jansen Atletico '73 5.56 m 505 ptn
12 Steef Wildenbeest Atletico '73 5.33 m 0 ptn
13 Emiel Flart EAC De Sperwers 5.29 m 441 ptn
14 Metin Bakir AV Impala 5.27 m 437 ptn
15 Sanjaij Armaketo AV Hera 5.26 m 0 ptn
16 Robin Meijer EAC De Sperwers 5.14 m 0 ptn
17 Hans Koops AV Jahn II 5.11 m 398 ptn
18 Rick Wetzels Nijmegen Atletiek 5.08 m 391 ptn
19 Willem Both AV PEC 4.94 m 357 ptn
20 Matthijs Berkhout Climax 4.91 m 349 ptn
21 Marijn Storm AV Hollandia 4.75 m 0 ptn
22 Karst Jacob Braams AV Impala 4.67 m 0 ptn
23 Oscar Oostendorp Climax 3.72 m 0 ptn
24 Nick Bekken AC TION 3.20 m 0 ptn
hss
1 Emiel Roobeek AV '34 Apeldoorn 13.08 m 684 ptn
2 Jorén Tromp AV Hera 12.78 m 652 ptn
3 Remco Mettes AV Hollandia 12.39 m 610 ptn
4 Yannick Greiner Groningen Atletiek 12.10 m 579 ptn
5 Davey Beuving Climax 11.72 m 537 ptn
6 Steven Gerrits AC TION 11.61 m 524 ptn
7 Robin Man SV Noordkop 11.29 m 488 ptn
8 Diede Gulpers Nijmegen Atletiek 11.20 m 478 ptn
9 Germ Zeephat AV Impala 11.20 m 478 ptn
10 Richard Schenzel AV PEC 11.15 m 472 ptn
11 Kris Giesen Atletico '73 11.14 m 471 ptn
12 Johan Luten AAC '61 11.06 m 462 ptn
13 Jessey William Okai EAC De Sperwers 10.65 m 415 ptn
14 Timmy Jansen AV Hanzesport 10.35 m 379 ptn
kogel
1 Denis Schilt Groningen Atletiek 12.54 m 635 ptn
2 Jeroen Schipper AV Hollandia 12.54 m 635 ptn
3 Johan Riteco SV Noordkop 12.50 m 633 ptn
4 Martijn Hommes AV Jahn II 11.76 m 584 ptn
5 Tom Haar AV PEC 11.74 m 582 ptn
6 Olaf Kamphuis Nijmegen Atletiek 11.57 m 571 ptn
7 Sibe Meerdink AV '34 Apeldoorn 11.35 m 556 ptn
8 Emiel Flart EAC De Sperwers 11.23 m 548 ptn
9 Bart Lubberts AV '55 11.21 m 546 ptn
10 Paul Giesen Atletico '73 10.32 m 483 ptn
11 Daniel Wanders AV '34 Apeldoorn 10.29 m 0 ptn
12 Eric Portema AV '55 10.02 m 0 ptn
13 Erik Horst Atletico '73 9.51 m 0 ptn
14 Lars Liebe AV Impala 9.23 m 403 ptn
15 Paul Robers AV Hanzesport 9.12 m 394 ptn
16 Roderik Kamp AV Hera 8.86 m 374 ptn
17 Hemmo Bruinenberg AAC '61 8.24 m 325 ptn
18 Jarne Slot AC TION 8.18 m 320 ptn
19 Jelmer Jepma AV Impala 7.60 m 0 ptn
20 Bastiaan Moes AV Hollandia 7.51 m 0 ptn
21 Oscar Oostendorp Climax 6.04 m 134 ptn
22 Bob Venema AC TION 5.89 m 0 ptn
Steffan Wolswinkel Climax dns m 0 ptn
discus
1 Tom Haar AV PEC 42.19 m 729 ptn
2 Ronald Brugge Groningen Atletiek 35.98 m 604 ptn
3 Sibe Meerdink AV '34 Apeldoorn 34.31 m 569 ptn
4 Martijn Hommes AV Jahn II 34.05 m 564 ptn
5 Olaf Kamphuis Nijmegen Atletiek 33.31 m 548 ptn
6 Johan Riteco SV Noordkop 30.56 m 487 ptn
7 Robin Treffers AV Hera 29.98 m 474 ptn
8 Leon Versluijs Climax 29.85 m 471 ptn
9 Joris Appelhof AAC '61 29.80 m 470 ptn
10 Jeroen Schipper AV Hollandia 28.64 m 443 ptn
11 Erik Horst Atletico '73 26.85 m 400 ptn
12 Frederik Robijns AV Impala 26.80 m 399 ptn
13 Eric Portema AV '55 25.14 m 358 ptn
14 Rinze Venderbosch AV Hanzesport 23.91 m 327 ptn
15 Matthijs Plijnaar EAC De Sperwers 16.80 m 130 ptn
16 Bob Venema AC TION 16.40 m 118 ptn
speer
1 Leon Versluijs Climax 50.44 m 639 ptn
2 Martijn Bouwmeester AV '34 Apeldoorn 49.10 m 621 ptn
3 Tom Splitthoff AV De Liemers 45.02 m 564 ptn
4 Marton Vekerdy AC TION 44.29 m 554 ptn
5 Bart Lubberts AV '55 43.15 m 538 ptn
6 Tom Geijsen Nijmegen Atletiek 40.27 m 495 ptn
7 Reinoud Kruithof AV Hanzesport 39.76 m 488 ptn
8 Frederik Robijns AV Impala 36.99 m 445 ptn
9 Kris Giesen Atletico '73 35.61 m 423 ptn
10 Stefan Wessel EAC De Sperwers 35.24 m 417 ptn
11 Jan Groot AV Hollandia 32.13 m 366 ptn
12 Marcel Vos AAC '61 31.92 m 363 ptn
13 Rutger Bloks AV Jahn II 29.02 m 313 ptn
14 Nick Bron SV Noordkop 28.92 m 311 ptn
15 Mark Hansen Groningen Atletiek 27.35 m 283 ptn
16 Tjaard Spoelstra AV PEC 27.13 m 279 ptn
17 Sander Groot AV Hera 26.29 m 263 ptn

Meisjes A

100m
1 Annemiek Strijker AAC '61 12.81 sec 0.6 711 ptn
2 Sjorske Wijnker AV Hera 13.01 sec 0.6 675 ptn
3 Maaike Tesselaar SV Noordkop 13.24 sec 0.6 634 ptn
4 Angela Veen Climax 13.49 sec 0.9 591 ptn
5 Irene Ergun AC TION 13.51 sec 0.6 587 ptn
6 Nienke Westen AV Hollandia 13.55 sec 0.6 581 ptn
7 Sarah Geven Nijmegen Atletiek 13.63 sec 0.9 567 ptn
8 Marieke Wisse SV Noordkop 13.66 sec 0.9 0 ptn
9 Bregje Mul AV Hera 13.75 sec 0.6 0 ptn
10 Tineke Ploeg AAC '61 14.12 sec 0.9 0 ptn
11 Nina Harteveld AV PEC 14.13 sec 0.9 488 ptn
12 Nine Wal Atletico '73 14.20 sec 0.9 477 ptn
13 Nina Jeukens Nijmegen Atletiek 14.70 sec 0.9 0 ptn
14 Frederieke Meyerink SAV 14.90 sec 0.9 376 ptn
15 Rhianne Loonstra EAC De Sperwers 14.97 sec 0.9 366 ptn
16 Rosalinde Louwerman SAV 15.64 sec 0.6 0 ptn
17 Anne-Marie Slaa EAC De Sperwers 15.79 sec 0.9 0 ptn
18 Femke Stelma AV Impala 15.97 sec 0.9 238 ptn
19 Marije Smits AV Hollandia 21.36 sec 0.9 0 ptn
Arti Lammert Atletico '73 dns sec 0.9 0 ptn
Michelle Steennis AC TION dns sec 0.9 0 ptn
400m
1 Sjorske Wijnker AV Hera 57.65 sec 853 ptn
2 Machteld Mulder AV Hollandia 58.34 sec 830 ptn
3 Marielle Rijk EAC De Sperwers 61.38 sec 735 ptn
4 Renske Hebing AV De Liemers 66.00 sec 608 ptn
5 Birgit Horst Climax 66.30 sec 600 ptn
6 Martine Groefsma Atletico '73 68.00 sec 558 ptn
7 Lieke Hillenga AAC '61 68.29 sec 551 ptn
8 Maaike Tesselaar SV Noordkop 71.92 sec 468 ptn
9 Marisca Wennink AV PEC 73.33 sec 439 ptn
10 Marieke Pranger SV Noordkop 74.83 sec 0 ptn
11 Yvonne Dekker Atletico '73 75.10 sec 0 ptn
12 Frederieke Meyerink SAV 78.45 sec 339 ptn
13 Marije Dijk AAC '61 78.83 sec 0 ptn
14 Irene Ergun AC TION 79.33 sec 323 ptn
Kim Ceelie AV Hera dns sec 0 ptn
800m
1 Yvonne Hak AV Hera 2.18.61 min 807 ptn
2 Josien Aarntzen Atletico '73 2.28.49 min 689 ptn
3 Margo Pigmans AAC '61 2.30.77 min 664 ptn
4 Renske Hebing AV De Liemers 2.32.41 min 646 ptn
5 Nicole Berghouwer SAV 2.35.37 min 615 ptn
6 Neeltje Kromdijk AV PEC 2.36.76 min 601 ptn
7 Judith Ament Nijmegen Atletiek 2.37.84 min 590 ptn
8 Sophie Beerepoot Climax 2.45.88 min 514 ptn
9 Samantha Kreté SV Noordkop 2.47.02 min 504 ptn
10 Rachma Wubs EAC De Sperwers 2.50.72 min 472 ptn
11 Goske Helene Wegman AV Hollandia 2.58.15 min 412 ptn
1500m
1 Marieke Wal AAC '61 4.44.35 min 778 ptn
2 Marieke Falkmann EAC De Sperwers 4.45.17 min 773 ptn
3 Raika Lenaarts AV Hera 5.04.81 min 647 ptn
4 Josien Aarntzen Atletico '73 5.23.71 min 540 ptn
5 Yvonne Kiers AV De Liemers 5.30.59 min 504 ptn
6 Lonneke Janssen Duijhuisen AV Hollandia 5.32.36 min 495 ptn
7 Anne Stavenuiter SAV 5.39.22 min 461 ptn
8 Marieke Wisse SV Noordkop 5.54.63 min 390 ptn
9 Marlijn Bijker AV PEC 6.27.87 min 255 ptn
100mh
1 Margriet Kammen AV Impala 15.32 sec -0.6 714 ptn
2 Nicole Kroonenburg SAV 15.43 sec -0.6 703 ptn
3 Annemiek Strijker AAC '61 15.91 sec -0.6 655 ptn
4 Kirsty Mann AV Hera 15.96 sec -0.6 650 ptn
5 Marieke Kok SAV 17.54 sec -0.6 0 ptn
6 Birgit Horst Climax 17.79 sec -0.4 491 ptn
7 Shanna Metselaar AV Hera 19.22 sec -0.4 0 ptn
8 Nina Jeukens Nijmegen Atletiek 20.10 sec -0.4 331 ptn
9 Leonie Nuyens SV Noordkop 20.46 sec -0.6 310 ptn
10 Goske Helene Wegman AV Hollandia 21.11 sec -0.4 273 ptn
11 Yvonne Kiers AV De Liemers 21.15 sec -0.4 271 ptn
12 Arti Lammert Atletico '73 21.67 sec -0.6 243 ptn
13 Sanne Essen AV PEC 21.94 sec -0.6 229 ptn
Rosan Slebioda Atletico '73 dns sec -0.6 0 ptn
Lionda Boerma EAC De Sperwers dnf sec -0.6 0 ptn
4x100m
1 327,330,332,334 AV Hera 50.18 sec 760 ptn
2 363,364,367,368 AV Hollandia 51.77 sec 685 ptn
3 338,339,340,342 EAC De Sperwers 52.52 sec 651 ptn
4 358,359,360,361 Climax 52.60 sec 647 ptn
5 344,349,351,352 SV Noordkop 52.66 sec 645 ptn
6 301,303,305,306 SAV 52.99 sec 630 ptn
7 369,374,390,371 Nijmegen Atletiek 54.13 sec 582 ptn
8 380,381,382,379 AV De Liemers 56.55 sec 485 ptn
383,384,386,387 AV PEC dnf sec 0 ptn
323,325,326,321 Atletico '73 dq sec 0 ptn
309,311,314,317 AAC '61 dq sec 0 ptn
hoog
1 Marije Langen AAC '61 1.65 m 883 ptn
2 Margriet Kammen AV Impala 1.65 m 883 ptn
3 Natacha Guiny SV Noordkop 1.60 m 832 ptn
4 Kim Ceelie AV Hera 1.50 m 726 ptn
5 Albertine Vermeer AV De Liemers 1.50 m 726 ptn
6 Sanne Essen AV PEC 1.45 m 672 ptn
7 Saskia Beerepoot AV Hollandia 1.45 m 672 ptn
8 Kirsty Mann AV Hera 1.45 m 0 ptn
9 Sieta Miedema Climax 1.40 m 615 ptn
10 Nine Wal Atletico '73 1.40 m 615 ptn
11 Rosan Slebioda Atletico '73 1.40 m 0 ptn
12 Nicole Berghouwer SAV 1.40 m 615 ptn
13 Lieke Hillenga AAC '61 1.35 m 0 ptn
14 Rhianne Loonstra EAC De Sperwers 1.35 m 550 ptn
Michelle Steennis AC TION m 0 ptn
ver
1 Lionda Boerma EAC De Sperwers 5.43 m 778 ptn
2 Myrte Goor AAC '61 5.42 m 776 ptn
3 Nicole Kroonenburg SAV 5.20 m 724 ptn
4 Natacha Guiny SV Noordkop 4.81 m 631 ptn
5 Marieke Pranger SV Noordkop 4.60 m 0 ptn
6 Annemarie Gootjes AV Hera 4.60 m 579 ptn
7 Inge Lieshout Nijmegen Atletiek 4.52 m 558 ptn
8 Geerte Steverink Atletico '73 4.46 m 543 ptn
9 Nina Harteveld AV PEC 4.42 m 533 ptn
10 Sarah Geven Nijmegen Atletiek 4.31 m 0 ptn
11 Lianne Bouwman AV De Liemers 4.30 m 502 ptn
12 Nienke Westen AV Hollandia 4.14 m 460 ptn
13 Sophie Beerepoot Climax 4.05 m 436 ptn
14 Alisa Dutmer AAC '61 4.04 m 0 ptn
15 Femke Stelma AV Impala 3.85 m 382 ptn
16 Anne Stavenuiter SAV 3.61 m 0 ptn
17 Marije Smits AV Hollandia 2.80 m 0 ptn
hss
1 Marije Langen AAC '61 11.20 m 780 ptn
2 Leonie Nuyens SV Noordkop 10.23 m 669 ptn
3 Angela Veen Climax 9.98 m 639 ptn
4 Geerte Steverink Atletico '73 9.97 m 638 ptn
5 Marieke Kok SAV 9.36 m 564 ptn
6 Annemarie Gootjes AV Hera 9.31 m 558 ptn
7 Femke Pool AV Hollandia 9.28 m 555 ptn
8 Judith Ament Nijmegen Atletiek 9.07 m 529 ptn
9 Marieke Falkmann EAC De Sperwers 9.01 m 521 ptn
10 Lisette Haar AV PEC 8.49 m 455 ptn
kogel
1 Anouk Monnink AAC '61 10.62 m 631 ptn
2 Bibilotte Horst Atletico '73 10.62 m 631 ptn
3 Lisanne Hoos AV Hera 10.52 m 624 ptn
4 Susanne Nijhuis AC TION 9.12 m 528 ptn
5 Rosalinde Louwerman SAV 8.64 m 494 ptn
6 Inge Lieshout Nijmegen Atletiek 8.51 m 484 ptn
7 Maaike Amels AV Impala 8.29 m 468 ptn
8 Lisette Haar AV PEC 8.23 m 463 ptn
9 Sieta Miedema Climax 8.18 m 460 ptn
10 Anouk Jellema SV Noordkop 8.15 m 457 ptn
11 Marielle Rijk EAC De Sperwers 7.73 m 425 ptn
12 Bea Bakker AV Hera 7.44 m 0 ptn
13 Anne-Marie Slaa EAC De Sperwers 7.37 m 0 ptn
14 Rosita Duren AV PEC 7.36 m 0 ptn
15 Yvonne Dekker Atletico '73 7.29 m 0 ptn
16 Machteld Mulder AV Hollandia 7.29 m 391 ptn
17 Desiree Man SV Noordkop 7.10 m 0 ptn
18 Alisa Dutmer AAC '61 6.78 m 0 ptn
discus
1 Anouk Monnink AAC '61 38.27 m 704 ptn
2 Bibilotte Horst Atletico '73 32.68 m 598 ptn
3 Lisanne Hoos AV Hera 31.55 m 576 ptn
4 Maaike Amels AV Impala 23.37 m 400 ptn
5 Rosita Duren AV PEC 21.62 m 358 ptn
6 Jenny Dekker SAV 21.62 m 358 ptn
7 Femke Pool AV Hollandia 21.46 m 354 ptn
8 Anouk Jellema SV Noordkop 21.00 m 343 ptn
9 Ryan Heesbeen Nijmegen Atletiek 18.11 m 270 ptn
10 Lianne Bouwman AV De Liemers 17.98 m 266 ptn
11 Sandra Jonge EAC De Sperwers 17.55 m 255 ptn
speer
1 Raika Lenaarts AV Hera 31.43 m 624 ptn
2 Susanne Nijhuis AC TION 30.27 m 604 ptn
3 Saskia Beerepoot AV Hollandia 29.48 m 589 ptn
4 Sandra Jonge EAC De Sperwers 28.57 m 573 ptn
5 Martine Groefsma Atletico '73 27.87 m 560 ptn
6 Jenny Dekker SAV 27.40 m 551 ptn
7 Myrte Goor AAC '61 24.67 m 498 ptn
8 Samantha Kreté SV Noordkop 24.09 m 486 ptn
9 Marlijn Bijker AV PEC 22.35 m 451 ptn
10 Jefta Bleezer Nijmegen Atletiek 19.74 m 394 ptn
11 Albertine Vermeer AV De Liemers 18.43 m 365 ptn