CD Junioren Competitie

Datum:23-04-2005
Plaats:Leeuwarden
Volledige uitslag

Jongens Jun D 1e divisie
Plaats Vereniging 80m 1000m 80mh 4x80m hoog ver kogel discus speer Punten
3 Impala 422 + 462 600 + 486 352 + 289 571 462 + 389 558 + 332 277 + 288 241 + 284 247 + 335 6595
Meisjes Jun D 1e divisie
Plaats Vereniging 60m 1000m 60mh 4x60m hoog ver kogel discus speer Punten
4 Impala 523 + 387 291 + 536 411 + 343 574 316 + 389 390 + 358 445 + 352 177 + 150 27 + 33 5702
Jongens Jun C 2e divisie
Plaats Vereniging 100m 800m 100mh 4x100m hoog ver kogel discus speer Punten
2 Impala 737 780 430 667 702 627 438 295 4676
Meisjes Jun C 2e divisie
Plaats Vereniging 80m 1000m 80mh 4x80m hoog ver kogel discus speer Punten
2 Impala 564 473 136 491 499 354 415 294 280 3506
Jongens junioren D 1e divisie
80m
4 Kerwin Westen 11.8sec 462 ptn
7 Sten Stein 12.1sec 422 ptn
9 David Hofstee 12.2sec 0 ptn
16 Marc Hettinga sec 0 ptn
1000m
2 David Hofstee 3.12.5min 600 ptn
7 Tiemen Wittermans 3.29.0min 486 ptn
10 Jens Weg 3.43.0min 0 ptn
16 Hindrik Arendz min 0 ptn
80mh
4 Bonne Aans 15.4sec 352 ptn
6 Jasper Velthuizen 16.3sec 289 ptn
13 Tiemen Wittermans sec 0 ptn
4x80m
2 345,346,350,353 44.2 sec 571 ptn
hoog
4 Jelmar Wal 1.30 m 462 ptn
8 Jens Weg 1.20 m 389 ptn
9 Rutger Mensen 1.20 m 0 ptn
ver
1 Jelmar Wal 4.69 m 558 ptn
7 Rutger Mensen 3.57 m 332 ptn
11 Sten Stein 3.38 m 0 ptn
kogel
10 Hedser Boer 5.71 m 288 ptn
11 Jasper Velthuizen 5.54 m 277 ptn
12 Marc Hettinga 5.39 m 0 ptn
discus
4 Kerwin Westen 18.79 m 284 ptn
8 Bonne Aans 16.63 m 241 ptn
13 Jitse Boer 10.37 m 0 ptn
speer
6 Jitse Boer 20.60 m 335 ptn
9 Hedser Boer 16.15 m 247 ptn
12 Hindrik Arendz m 0 ptn
Meisjes Junioren D 1e divisie
60m
5 Renske Hiddema 8.9sec 523 ptn
13 Nynke Wierda 9.7sec 387 ptn
15 Karin Smit 9.7sec 0 ptn
17 Tjally Klijnstra 10.2sec 0 ptn
1000m
2 Eva Roorda 3.21.4min 536 ptn
11 Renske Hiddema 4.05.0min 291 ptn
60 mh
1 Susanne Lijzenga 11.4sec 411 ptn
5 Lena Foks 12.1sec 343 ptn
4x60m
3 358,361,363,365 34.5 sec 574 ptn
hoog
7 Wendy Benus 1.20 m 389 ptn
13 Lieneke Jepma 1.10 m 316 ptn
ver
7 Lieneke Jepma 3.86 m 390 ptn
10 Wendy Benus 3.70 m 358 ptn
11 Lena Foks 3.65 m 0 ptn
kogel
5 Eva Roorda 8.45 m 445 ptn
12 Jildou Bruinsma 6.76 m 352 ptn
13 Marianne Glas 6.70 m 0 ptn
discus
6 Marianne Glas 13.62 m 177 ptn
9 Tjally Klijnstra 12.48 m 150 ptn
14 Jildou Bruinsma 9.38 m 0 ptn
speer
10 Susanne Lijzenga 7.63 m 33 ptn
11 Karin Smit 7.46 m 27 ptn
12 Nynke Wierda 7.43 m 0 ptn
Jongens Junioren C comp 2e divisie
100m
1 Bas Visserman 12.30sec 737 ptn
4 Meijns Postmus sec 0 ptn
800m
1 Bas Visserman 2.10.1min 780 ptn
4 Meijns Postmus min 0 ptn
100mh
2 Douwe-Jan Amels 18.60sec 430 ptn
4x100m
3 338,340,341,342 51.10sec 667 ptn
hoog
1 Douwe-Jan Amels 1.60m 702 ptn
3 Hylke Dijk 1.40m 0 ptn
ver
1 Sipke Groos 5.03m 627 ptn
4 Hylke Dijk 3.70m 0 ptn
kogel
3 Jelle Boschma 8.31m 438 ptn
4 Jan Meulen 5.18m 0 ptn
discus
4 Jelle Boschma 19.37m 295 ptn
5 Jan Meulen 11.02m 0 ptn
speer
4 Sipke Groos m 0 ptn
Meisjes Junioren C 2e divisie
80m
1 Jorien-Eline Driessen 11.10sec 564 ptn
6 Annemarije Lijzenga 12.60sec 0 ptn
1000m
1 Lianne Bartlema 3.31.0min 473 ptn
80mh
4 Annemarije Lijzenga 19.00sec 136 ptn
4x80m
3 333,335,336,337 45.00sec 491 ptn
hoog
3 Jorien-Eline Driessen 1.35m 499 ptn
ver
2 Mirthe Mebius 3.68m 354 ptn
kogel
1 Nynke Sikkema 7.88m 415 ptn
discus
1 Nynke Sikkema 19.31m 294 ptn
speer
2 Mirthe Mebius 17.74m 280 ptn
4 Lianne Bartlema 11.57m 0 ptn