Trainingspakken wedstrijd

Datum:07-04-2007
Plaats:Steenwijk
Volledige uitslag

Uitslagen Trainingspakkenwedstrijd op 7 april 2007 te Steenwijk.
Jongens junioren D
80m series 
1Richardvan derMeerAV Impala11.07sec0.2
13Marc PostmaAV Impala12.17sec0.4
20Marinusvan derMeulenAV Impala13.32sec0.7
        
80m finale 
1Richardvan derMeerAV Impala10.85sec1.8
2Glenn JonesAAC '6111.09sec1.8
3Ivar SpinAV PEC 191011.15sec1.8
4Lukas WijnenAV Start '7811.17sec1.8
5Thomas TichelovenAAC '6111.26sec1.8
6MartijndeVriesAV Start '7812.28sec1.8
ver 
5Marc PostmaAV Impala4.07m 
12Marinusvan derMeulenAV Impala3.41m 
discus 
3Richardvan derMeerAV Impala20.13m 
speer 
4Marc PostmaAV Impala28.09m 
12Marinusvan derMeulenAV Impala15.00m 
  
Meisjes junioren D 
60m series 
 Wilma HaakAV Impaladnfsec0
  
Jongens junioren C 
100m series 
4KerwinvanWestenAV Impala13.49sec 
100m finale 
1Joey WoudstraAV Start '7812.68sec1.3
2Arjo KoekoekHAC '63/Bouwbedr. Fieko12.72sec1.3
3Menno HunnemanAAC '6112.85sec1.3
4KerwinvanWestenAV Impala13.39sec1.3
5Pim WubbenAV Start '7814.05sec1.3
6Robbin BlaauwAV Aquilo14.54sec1.3
1000m 
6KerwinvanWestenAV Impala3.09.10min 
discus 
7KerwinvanWestenAV Impala19.77m 
  
  
Jongens junioren B 
110mh 
1Douwe-Jan AmelsAV Impala17.96sec1.4
ver 
2Douwe-Jan AmelsAV Impala5.15m 
  
Jongens junioren A 
100m 
1Bert BruinsAV Impala12.17sec0.8
300m 
2Bert BruinsAV Impala41.85sec 
  
Meisjes junioren A 
300m 
 MargrietvanKammenAV Impaladnssec 
100mh 
1MargrietvanKammenAV Impala15.69sec2.9
kogel 
1MargrietvanKammenAV Impala11.20m 
  
Mannen Senioren 
800m 
1Emiel HarderAV Impala2.02.99min 
3Sybout WijmaAV Impala2.09.34min 
100m series 
2Vincent JansmaAV Impala11.49sec0.4
100m finale 
1Jarno BeuvingClimax11.22sec2.8
2Rik HanswijkClimax11.42sec2.8
3Haiko JaasmaAC TION11.50sec2.8
4Jeroen KleinAC TION11.80sec2.8
 Vincent JansmaAV Impaladnssec2.8
 Eelco KoelewijnAC TIONdnssec2.8
300m 
2Haiko JaasmaAC TION36.93sec 
4Sybout WijmaAV Impala39.37sec 
5Thijs TijsmaAV Impala39.93sec 
7Jonathan BartsmaAV Impala43.57sec 
 Thomas LodewijkAV Impaladnfsec 
5000m 
4Riekele KobesAV Impala16.14.37min 
  
Vrouwen Senioren 
100m 
2Harmke RobijnsAV Impala13.84sec1.6
300m 
3Harmke RobijnsAV Impala46.07sec 
  
Mannen Masters 
5000m 
7KlaasdeVriesAV Impala19.28.32min 
  
Vrouwen Masters 
100m 
1Liesbeth TalstraAV Impala13.73sec1.6
300m 
1Liesbeth TalstraAV Impala45.93sec