2e Clubwedstrijd

Datum:08-10-2011
Plaats:Drachten

Uitslag 2e wedstrijd!
Uitslagen 2e wedstrijd
























Jongens Junioren C
Plaats Nr. Naam 100 meter
600 meter
Hoog
Kogel
Totaal
1 159 Markus Meekma 12.4 21 pnt 1.37.0 21 pnt 1.45 13 pnt 12.17 23 pnt 78
2 158 Rodney Hoogterp 12.2 23 pnt 1.51.0 14 pnt 1.65 21 pnt 9.24 11 pnt 69
3 157 Yorick Moleman 12.8 17 pnt 1.53.0 13 pnt 1.40 11 pnt 10.91 18 pnt 59
4 163 Sibren Reekers 12.5 20 pnt 0.00.0 0 pnt 1.50 15 pnt 9.08 11 pnt 46
5 161 Mark Wijnalda 14.4 8 pnt 2.07.0 6 pnt 1.30 7 pnt 8.45 8 pnt 29
6 154 Wessel van Trijp 14.4 8 pnt 1.55.0 12 pnt 1.25 5 pnt 6.99 2 pnt 27
7 162 Justin Postma 13.0 15 pnt 0.00.0 0 pnt 0.00 0 pnt 8.81 10 pnt 25
8 164 Corné Dijkstra 14.3 8 pnt 2.02.0 9 pnt 1.20 3 pnt 5.41 1 pnt 21
9 160 Jeffrey Roseboom 14.8 6 pnt 2.08.0 6 pnt 1.30 7 pnt 6.76 2 pnt 21












Meisjes Junioren C
Plaats Nr. Naam 80 meter
600 meter
Hoog
Kogel
Totaal
1 274 Cato Bontekoe 12.0 10 pnt 1.49.0 20 pnt 1.35 15 pnt 6.12 5 pnt 50
2 273 Birgit Scheffer 12.2 8 pnt 1.59.0 15 pnt 1.20 9 pnt 6.20 5 pnt 37
3 275 Charlotte de Vries 0.0 0 pnt 2.10.0 10 pnt 1.40 17 pnt 6.98 8 pnt 35
4 276 Esmee Bouma 12.1 9 pnt 0.00.0 0 pnt 1.20 9 pnt 7.13 9 pnt 27
5 272 Sanne Betten 12.9 1 pnt 2.25.0 2 pnt 1.15 7 pnt 7.18 9 pnt 19












Jongens Junioren D
Plaats Nr. Naam 80 meter
600 meter
Hoog
Kogel
Totaal
1 336 Wouter van der Spek 10.7 23 pnt 1.45.0 22 pnt 1.20 9 pnt 10.24 23 pnt 77
2 168 Jelmer Kootstra 11.6 14 pnt 2.00.0 15 pnt 1.30 13 pnt 7.81 14 pnt 56
3 169 Roan Stienstra 11.8 12 pnt 1.57.0 16 pnt 1.05 3 pnt 6.28 8 pnt 39
4 167 Rense Negenman 11.4 16 pnt 2.16.0 7 pnt 1.15 7 pnt 6.39 8 pnt 38
5 173 Sven Smeman 12.5 5 pnt 2.12.0 9 pnt 1.20 9 pnt 6.86 10 pnt 33
6 174 Niels Bouma 12.7 4 pnt 2.17.0 6 pnt 1.20 9 pnt 6.72 9 pnt 28
7 320 Tim Mozes 12.7 4 pnt 2.18.0 6 pnt 1.15 7 pnt 6.33 8 pnt 25
8 170 Emiel de Wit 14.0 1 pnt 2.40.0 1 pnt 1.20 9 pnt 7.39 12 pnt 23












Meisjes Junioren D
Plaats Nr. Naam 60 meter
600 meter
Hoog
Kogel
Totaal
1 285 Jorien Reekers 9.1 15 pnt 2.11.0 12 pnt 1.35 21 pnt 8.58 13 pnt 61
2 282 Jasmijn Wagenaar 9.2 15 pnt 2.27.0 4 pnt 1.30 19 pnt 8.72 13 pnt 51
3 280 Maaike Wiersma 9.8 8 pnt 2.18.0 8 pnt 1.30 19 pnt 6.67 5 pnt 40
4 281 Edina Fillekes 10.2 5 pnt 2.16.0 9 pnt 1.10 11 pnt 5.76 2 pnt 27
5 283 Anneke Kootstra 9.5 11 pnt 2.35.0 1 pnt 0.85 1 pnt 7.35 8 pnt 21
6 286 Eef Bosveld 10.3 3 pnt 2.14.0 10 pnt 0.85 1 pnt 5.70 1 pnt 15
7 287 Marrit van der Heide 10.9 1 pnt 3.17.0 1 pnt 0.90 3 pnt 5.90 2 pnt 7












Jongens Pupillen A
Plaats Nr. Naam 60 meter
600 meter
Ver
Bal
Totaal
1 178 Jarin van der Kooi 8.4 1 pnt 1.59.0 16 pnt 4.60 16 pnt 36.49 11 pnt 44
2 183 Matthijs Bouma 9.5 10 pnt 2.18.0 9 pnt 3.78 7 pnt 25.77 6 pnt 32
3 182 Gijs van der Wijk 10.2 7 pnt 2.13.0 11 pnt 3.38 4 pnt 27.21 7 pnt 29
4 186 Stefan van Es 10.1 8 pnt 2.25.0 8 pnt 3.58 6 pnt 21.87 4 pnt 26
5 177 Wiger Hartstra 10.6 6 pnt 2.11.0 12 pnt 3.31 4 pnt 19.07 3 pnt 25
6 188 Jarno Dirksen 10.1 8 pnt 2.31.0 6 pnt 3.29 4 pnt 21.65 4 pnt 22
7 334 Johan Polet 10.1 8 pnt 2.37.0 5 pnt 3.34 4 pnt 16.89 1 pnt 18
8 185 Jilles van der Heide 11.5 3 pnt 2.38.0 4 pnt 2.88 1 pnt 16.69 1 pnt 9












Meisjes Pupillen A
Plaats Nr. Naam 60 meter
600 meter
Ver
Bal
Totaal
1 295 Carlijn Grave 10.2 7 pnt 2.11.0 11 pnt 3.29 8 pnt 23.36 9 pnt 35
2 294 Rixt van der Heide 10.5 6 pnt 2.15.0 10 pnt 3.20 8 pnt 15.68 5 pnt 29
3 298 Esther van der Pol 10.1 7 pnt 2.21.0 8 pnt 3.41 9 pnt 13.45 4 pnt 28
4 302 Tessa de Meer 10.4 6 pnt 2.26.0 7 pnt 3.17 7 pnt 14.27 5 pnt 25
5 292 Laura Mulder 10.9 4 pnt 2.35.0 6 pnt 3.20 8 pnt 15.07 5 pnt 23
6 330 Rixt van der Laan 10.6 5 pnt 2.53.0 3 pnt 3.00 7 pnt 14.94 5 pnt 20
7 306 Berber Otter 11.6 2 pnt 3.05.0 2 pnt 2.73 5 pnt 19.16 7 pnt 16
8 293 Ellis de Wit 11.8 2 pnt 2.56.0 3 pnt 2.97 6 pnt 15.19 5 pnt 16
9 307 Anastasia van der Meide 12.4 1 pnt 3.25.0 1 pnt 2.56 4 pnt 13.94 4 pnt 10












Jongens Pupillen B
Plaats Nr. Naam 60 meter
600 meter
Ver
Bal
Totaal
1 193 Tobias Bouma 10.8 5 pnt 2.26.0 7 pnt 2.96 6 pnt 19.32 7 pnt 25
2 350 Tjesse de Hoop 10.9 4 pnt 2.36.0 5 pnt 2.58 4 pnt 18.61 7 pnt 20
3 337 Roy Frederiksz 11.5 3 pnt 2.43.0 4 pnt 2.41 4 pnt 14.26 5 pnt 16
4 194 Harm Jan Kootstra 11.1 4 pnt 0.00.0 0 pnt 2.72 5 pnt 19.71 7 pnt 16
5 263 Ids Bosveld 11.7 2 pnt 2.39.0 5 pnt 2.57 4 pnt 15.86 5 pnt 16
6 192 Devin Mennink 12.9 1 pnt 2.35.0 6 pnt 2.50 4 pnt 8.90 2 pnt 13












Meisjes Pupillen B
Plaats Nr. Naam 60 meter
600 meter
Ver
Bal
Totaal
1 318 Sanne Bijlsma 10.2 7 pnt 2.12.0 11 pnt 3.27 8 pnt 15.77 5 pnt 31
2 310 Chaira Valerius 10.5 6 pnt 2.23.0 8 pnt 2.79 5 pnt 15.14 5 pnt 24
3 313 Yassine Bulthuis 10.4 6 pnt 2.34.0 6 pnt 2.97 6 pnt 12.82 4 pnt 22
4 311 Sanne Bijma 10.6 5 pnt 2.33.0 6 pnt 2.99 6 pnt 15.38 5 pnt 22
5 312 Carmen Mulder 11.1 4 pnt 2.42.0 4 pnt 2.90 6 pnt 13.65 4 pnt 18
6 335 Charlotte Schuurman 11.4 3 pnt 2.25.0 8 pnt 2.70 5 pnt 8.86 2 pnt 18
7 314 Anna Bo van der Wal 11.1 4 pnt 2.38.0 5 pnt 2.70 5 pnt 11.26 3 pnt 17












Jongens Pupillen C
Plaats Nr. Naam 60 meter
600 meter
Ver
Bal
Totaal
1 264 Bjorn Rinsma 11.0 4 pnt 2.25.0 8 pnt 2.86 6 pnt 11.01 3 pnt 21
2 269 Florian van Dussen 11.8 2 pnt 2.28.0 7 pnt 2.53 4 pnt 20.25 8 pnt 21
3 266 Glenn van Es 12.1 1 pnt 2.37.0 5 pnt 2.77 5 pnt 21.39 8 pnt 19
4 267 Jelle Otter 12.2 1 pnt 2.35.0 6 pnt 2.48 4 pnt 11.77 3 pnt 14
5 265 Maxime van der Meide 12.2 1 pnt 3.09.0 2 pnt 2.21 3 pnt 19.12 7 pnt 13
6 127 Jonathan Jongstra 11.6 2 pnt 0.00.0 0 pnt 2.57 4 pnt 11.94 3 pnt 9
7 270 Pjotr ter Doest 0.0 0 pnt 0.00.0 0 pnt 0.00 0 pnt 17.62 6 pnt 6












Meisjes Pupillen C
Plaats Nr. Naam 60 meter
600 meter
Ver
Bal
Totaal
1 319 Maja Lamminga 12.4 1 pnt 2.50.0 4 pnt 2.40 4 pnt 11.80 3 pnt 12
2 316 Fiona de Vries 12.1 1 pnt 2.48.0 4 pnt 2.50 4 pnt 11.13 3 pnt 12
3 323 Jytte van der Heide 12.4 1 pnt 2.49.0 4 pnt 2.10 3 pnt 10.60 3 pnt 11
4 317 Julia Rinsma 12.6 1 pnt 2.51.0 3 pnt 2.30 3 pnt 8.55 2 pnt 9