NNK Pupillen

Datum:16-07-2011
Plaats:Hoogeveen
Volledige uitslag

NNK Pupillen
Hoogeveen, Zaterdag 16 juli 2011

Jongens pupillen C          
               
600m              
1 123 Spijker, Milan Groningen Atletiek 2.02.70 min    
2 246 Doest, Pjotr ter AV Impala 2.18.07 min    
3 220 Okken, Olaf EAC de Sperwers 2.22.30 min    
4 203 Feijen, Xander AAC'61 2.23.79 min    
5 152 Tjalma, Stef AV Athleta 2.27.22 min    
6 160 Bijdevaate, Daan AV Start'78 2.27.29 min    
7 477 Otter, Jelle   2.27.78 min    
8 161 Polman, Leon AV Start'78 2.29.79 min    
9 197 Pietersma, Mathijs AV Lionitas 2.36.16 min    
10 190 Heijer, Melvin de AV Heerenveen 2.40.71 min    
11 222 Kost, Jesper EAC de Sperwers 2.43.75 min    
12 111 Bouwknegt, Tom HAC'63 2.51.86 min    
               
3 kamp A   40m hoog bal  
1 203 Xander Feijen AAC'61 7.54 0.95 17.35 1025 ptn
2 160 Daan Bijdevaate AV Start'78 7.62 0.90 19.82 1009 ptn
3 195 Justin Boes AV Spartacus 7.78 0.95 19.01 1005 ptn
4 152 Stef Tjalma AV Athleta 7.94 0.90 22.98 995 ptn
5 161 Leon Polman AV Start'78 7.80 0.75 20.54 876 ptn
6 246 Pjotr ter Doest AV Impala 8.31 0.90 14.96 817 ptn
               
3 kamp B   40m ver bal  
1 197 Mathijs Pietersma AV Lionitas 7.37 3.28 22.75 474 ptn
2 87 Tijs van Marle AAV SISU 7.73 3.03 22.10 405 ptn
3 235 Jurre Dantuma AV Horror 7.94 2.80 16.49 368 ptn
4 220 Olaf Okken EAC de Sperwers 7.99 2.52 10.81 359 ptn
5 222 Jesper Kost EAC de Sperwers 8.12 2.59 16.74 338 ptn
6 477 Jelle Otter   8.22 2.36 14.04 322 ptn
7 190 Melvin de Heijer AV Heerenveen 8.29 3.37 20.59 310 ptn
8 111 Tom Bouwknegt HAC'63 9.10 2.22 13.80 194 ptn
9 174 Sander Havelaar AV Heerenveen dns dns 14.22 0 ptn
               
               
Meisjes pupillen C          
               
600m              
1 100 Roos, Britt HAC'63 2.14.04 min    
2 234 Meerding, Ilse AV Horror 2.15.01 min    
3 173 Binnema, Anke AV Heerenveen 2.20.69 min    
4 243 Velden, Chimene van AV '40 2.21.74 min    
5 209 Benedictus, Marloes AAC'61 2.32.81 min    
6 225 Wessels, Naomi AV Rijssen 2.41.18 min    
7 172 Kramer, Maaike AV Heerenveen 2.42.87 min    
8 144 Berg, Emma van den AV NOP 2.46.93 min    
9 227 Tijman, Norah AV Rijssen 2.49.73 min    
10 186 Binnema, Jildou AV Heerenveen 2.53.48 min    
11 226 Dennekamp, Carmen AV Rijssen 3.40.89 min    
               
3 kamp A   40m hoog bal  
1 243 Chimene van Velden AV '40 7.38 1.00 21.41 1151 ptn
2 173 Anke Binnema AV Heerenveen 7.38 0.95 20.01 1096 ptn
3 234 Ilse Meerding AV Horror 7.51 1.00 18.04 1077 ptn
4 209 Marloes Benedictus AAC'61 7.80 0.95 14.38 930 ptn
5 120 Nikita Nie Groningen Atletiek 7.59 0.85 11.10 837 ptn
6 144 Emma van den Berg AV NOP 8.35 0.85 15.89 789 ptn
7 225 Naomi Wessels AV Rijssen 8.53 0.90 9.93 694 ptn
8 121 Eva Martens Groningen Atletiek 8.40 0.80 11.00 661 ptn
9 172 Maaike Kramer AV Heerenveen 9.20 0.80 13.20 589 ptn
               
3 kamp B   40m ver bal  
1 91 Danara Stoppels AV Fivelstreek 7.54 3.21 18.61 1098 ptn
2 227 Norah Tijman AV Rijssen 8.07 2.96 12.32 852 ptn
3 100 Britt Roos HAC'63 7.87 2.70 10.96 809 ptn
4 159 Eke Tibben AV Start'78 8.30 2.50 11.97 717 ptn
5 186 Jildou Binnema AV Heerenveen 8.68 2.22 10.01 567 ptn
6 105 Linda Schelhaas HAC'63 9.10 1.89 8.81 418 ptn
7 107 Lillian-Joy Hulzebos HAC'63 9.09 1.88 8.64 413 ptn
8 226 Carmen Dennekamp AV Rijssen 10.35 1.65 9.94 249 ptn
               
               
Jongens pupillen B          
               
4x40m              
1 148
149
151
153
Allard Voorwinde
Bent Kielman
Kieran Buis
Jelle van der Veen
AV Athleta - 1 29.70 sec    
2 176
191
257
258
Lennert Naeff
Marc Huisman
Melvin de Heijer
Sander Havelaar
AV Heerenveen - 3 32.12 sec    
               
1000m              
1 228 Dennekamp, Niels AV Rijssen 3.44.01 min    
2 163 Kuiper, Jarno AV Start '78 3.51.30 min    
3 114 Hooijer, Rick HAC'63 3.57.81 min    
4 148 Voorwinde, Allard AV Athleta 4.03.27 min    
5 153 Veen, Jelle van der AV Athleta 4.22.25 min    
6 198 Pietersma, Raymon AV Lionitas 4.32.66 min    
7 191 Huisman, Marc AV Heerenveen 4.48.90 min    
8 97 Baas, Marco HAC'63 5.00.86 min    
9 151 Buis, Kieran AV Athleta 5.01.78 min    
10 204 Beute, Pim AAC'61 5.42.20 min    
               
3 kamp A   40m hoog kogel  
1 114 Rick Hooijer HAC'63 7.08 1.05 7.09 1384 ptn
2 176 Lennert Naeff AV Heerenveen 7.49 1.10 5.78 1258 ptn
3 148 Allard Voorwinde AV Athleta 7.19 0.95 5.39 1183 ptn
4 149 Bent Kielman AV Athleta 7.55 1.10 4.79 1181 ptn
5 97 Marco Baas HAC'63 9.26 1.05 5.20 907 ptn
6 245 Sten Boerrigter EAC de Sperwers 9.26 0.80 3.80 623 ptn
               
3 kamp B   40m ver bal  
1 228 Niels Dennekamp AV Rijssen 7.16 3.57 30.64 1400 ptn
2 199 Jort van Deutekom AV Lionitas 6.96 3.53 19.97 1301 ptn
3 163 Jarno Kuiper AV Start '78 7.33 3.41 22.51 1234 ptn
4 124 Jorrit Stada Groningen Atletiek 7.46 3.17 23.55 1173 ptn
5 204 Pim Beute AAC'61 7.56 3.21 21.47 1135 ptn
6 125 Boas Okken Groningen Atletiek 7.54 3.08 21.37 1110 ptn
7 151 Kieran Buis AV Athleta 7.59 2.95 23.28 1101 ptn
8 247 Harm Jan Kootstra AV Impala 7.88 2.89 17.34 953 ptn
9 198 Raymon Pietersma AV Lionitas 8.17 2.84 20.60 942 ptn
10 153 Jelle van der Veen AV Athleta 8.13 2.80 17.35 893 ptn
11 191 Marc Huisman AV Heerenveen 7.82 2.85 11.70 862 ptn
12 119 Jukka Both-Sijbolts Groningen Atletiek 8.04 3.07 9.00 815 ptn
               
               
Meisjes pupillen B          
               
4x40m              
1 211
212
213
259
Sanne Niestijl
Sharon Heijnen
Lillian van Klinken
Marloes Benedictus
AAC'61 - 1 29.07 sec    
2 473
474
475
476
Fleur Koenders
Anke Binnema
Maaike Kramer
Jildou Binnema
AV Heerenveen 32.14 sec    
               
1000m              
1 129 Leegwater, Isabeau Groningen Atletiek 3.50.15 min    
2 128 Biemans, Elle Groningen Atletiek 3.50.76 min    
3 143 Berg, Sophie van den AV NOP 3.55.50 min    
4 221 Beilen, Sarah van EAC de Sperwers 4.02.50 min    
5 238 Vries, Vera de AV Horror 4.08.86 min    
6 113 Nijmeijer, Ilse HAC'63 4.24.68 min    
7 248 Valerius, Chaira AV Impala 4.30.89 min    
8 223 Uiterwijk Winkel, Melissa EAC de Sperwers 4.41.76 min    
9 237 Oosterbaan, Marrit AV Horror 5.03.41 min    
10 175 Koender, Fleur AV Heerenveen 5.03.91 min    
               
3 kamp A   40m hoog kogel  
1 143 Sophie van den Berg AV NOP 7.21 1.15 5.59 1338 ptn
2 150 Marte van Duuren AV Athleta 7.08 1.10 5.03 1293 ptn
3 127 Sofie Dokter Groningen Atletiek 7.07 1.10 4.53 1260 ptn
4 233 Renee Mollink   7.33 1.00 5.53 1200 ptn
5 248 Chaira Valerius AV Impala 7.17 1.00 4.31 1150 ptn
6 99 Samantha Vondeling HAC'63 7.56 0.95 4.72 1065 ptn
7 237 Marrit Oosterbaan AV Horror 7.29 0.95 3.91 1059 ptn
8 213 Lillian van Klinken AAC'61 7.44 0.85 5.36 1057 ptn
9 175 Fleur Koender AV Heerenveen 7.96 0.90 3.87 894 ptn
10 126 Ilse Martens Groningen Atletiek 8.17 0.80 4.05 799 ptn
               
3 kamp B   40m ver bal  
1 143 Sophie van den Berg AV NOP 7.21 3.35 18.23 1186 ptn
2 128 Elle Biemans Groningen Atletiek 7.26 2.87 20.21 1108 ptn
3 221 Sarah van Beilen EAC de Sperwers 7.45 3.18 11.49 993 ptn
4 212 Sharon Heijnen AAC'61 7.83 2.96 16.63 965 ptn
5 129 Isabeau Leegwater Groningen Atletiek 7.70 2.86 15.99 959 ptn
6 162 Lieke Berger AV Start'78 7.96 2.61 14.38 837 ptn
7 113 Ilse Nijmeijer HAC'63 8.01 2.54 14.60 817 ptn
8 223 Melissa Uiterwijk Winkel EAC de Sperwers 7.97 2.88 10.18 813 ptn
9 211 Sanne Niestijl AAC'61 8.37 2.46 5.50 557 ptn
               
               
Jongens pupillen A(1e jrs)          
               
4x60m              
1 177
181
182
183
Jasper Verbeek
Thomas de Boer
Thijs Jonker
Vincent Noordhuis
AV Heerenveen - 4 36.98 sec    
               
1000m              
1 142 Jansen, Julian AV NOP 3.32.75 min    
2 230 Bakker, Gijs AV Rijssen 3.36.51 min    
3 239 Boer, Jelger de AV Horror 3.42.30 min    
4 205 Philips, Patrick AAC'61 3.50.60 min    
5 93 Pijkeren, Finn van AV Fivelstreek 3.56.37 min    
6 137 Leeuwen, Bouwe van Groningen Atletiek 3.59.50 min    
7 146 Hiemstra, Arnold Loopgroep Hugo Veenker 4.00.57 min    
8 118 Nieland, Tim AV Aquilo 4.01.20 min    
9 169 Hermsen, Simon AV Start '78 4.03.02 min    
10 206 Verhagen, Timo AAC'61 4.05.31 min    
11 182 Jonker, Thijs AV Heerenveen 4.08.41 min    
12 181 Boer, Thomas de AV Heerenveen 4.10.25 min    
13 177 Verbeek, Jasper AV Heerenveen 4.11.63 min    
14 183 Noordhuis, Vincent AV Heerenveen 4.12.44 min    
15 98 Kleine, Rico HAC'63 4.17.37 min    
16 253 Polet, Johan AV Impala 4.53.83 min    
17 219 Seubers, Niels EAC de`Sperwers 5.09.34 min    
               
3 kamp A   60m hoog kogel  
1 142 Julian Jansen AV NOP 9.21 1.50 7.88 1848 ptn
2 98 Rico Kleine HAC'63 9.61 1.30 7.29 1584 ptn
3 177 Jasper Verbeek AV Heerenveen 9.43 1.25 6.94 1559 ptn
4 181 Thomas de Boer AV Heerenveen 9.83 1.05 7.21 1362 ptn
5 146 Arnold Hiemstra Loopgroep Hugo Veenker 9.99 1.15 5.99 1337 ptn
6 118 Tim Nieland AV Aquilo 9.73 1.15 5.26 1332 ptn
7 205 Patrick Philips AAC'61 10.47 1.00 5.14 1102 ptn
8 184 Max de Vries AV Heerenveen 11.12 1.05 5.01 1044 ptn
9 206 Timo Verhagen AAC'61 11.06 0.95 3.67 881 ptn
10 219 Niels Seubers EAC de`Sperwers 11.84 0.85 3.04 663 ptn
               
3 kamp B   60m ver bal  
1 142 Julian Jansen AV NOP 9.21 4.63 29.53 1695 ptn
2 239 Jelger de Boer AV Horror 9.95 3.85 29.24 1409 ptn
3 182 Thijs Jonker AV Heerenveen 9.75 3.62 27.38 1372 ptn
4 193 Gijs Oswald AV Spartacus 9.89 3.53 29.61 1359 ptn
5 93 Finn van Pijkeren AV Fivelstreek 10.15 3.15 29.24 1238 ptn
6 137 Bouwe van Leeuwen Groningen Atletiek 10.27 3.41 21.79 1180 ptn
7 169 Simon Hermsen AV Start '78 10.57 3.40 24.54 1171 ptn
8 194 Alex Smits AV Spartacus 10.75 3.21 26.09 1129 ptn
9 253 Johan Polet AV Impala 10.23 3.40 17.92 1128 ptn
10 183 Vincent Noordhuis AV Heerenveen 10.83 3.33 22.92 1101 ptn
11 230 Gijs Bakker AV Rijssen 11.07 3.03 21.71 994 ptn
12 104 Joas Bouwknegt HAC'63 11.18 2.92 21.29 953 ptn
13 218 Bjorn de Vries EAC de`Sperwers 11.79 2.84 12.91 738 ptn
14 180 Diego Bencherif AV Heerenveen 9.89 dns dns 495 ptn
               
               
Jongens pupillen A(2e jrs)          
               
4x60m              
1 101
109
112
262
Nathan Minderhoud
Ruben Westrik
Jan Bouwknegt
Rico Kleine
HAC'63 - 1 37.50 sec    
2 103
115
96
261
Stijn ter Stege
Frank Bekkering
Sander Baas
Joas Bouwknegt
HAC'63 - 2 42.63 sec    
               
1000m              
1 242 Boer, Roman de AV Horror 3.28.98 min    
2 112 Bouwknegt, Jan HAC'63 3.31.39 min    
3 254 Kooi, Jarin van der AV Impala 3.39.90 min    
4 232 Hoekstra, Ingmar Jupiter Atletiek 3.42.81 min    
5 90 Klomberg, Koen AV Fivelstreek 4.06.95 min    
6 101 Minderhoud, Nathan HAC'63 4.08.11 min    
7 255 Bouma, Matthijs AV Impala 4.20.68 min    
8 208 Does, Wouter de AAC'61 4.21.86 min    
9 256 Heide, Jilles van der AV Impala 4.27.93 min    
10 96 Baas, Sander HAC'63 5.12.91 min    
11 171 Nijmeijer, Wolter AV Start '78 5.33.04 min    
               
3 kamp A   60m hoog kogel  
1 241 Wouter Baljet AV Horror 9.65 1.35 6.32 1559 ptn
2 109 Ruben Westrik HAC'63 9.31 1.20 6.35 1508 ptn
3 208 Wouter de Does AAC'61 10.02 1.15 5.64 1310 ptn
4 207 Delonn Emmens AAC'61 9.94 1.05 5.91 1266 ptn
5 115 Frank Bekkering HAC'63 10.45 1.05 5.56 1169 ptn
6 101 Nathan Minderhoud HAC'63 10.55 0.95 6.70 1152 ptn
7 117 Vincent van Krimpen HAC'63 10.44 1.00 4.63 1071 ptn
8 96 Sander Baas HAC'63 11.50 0.95 5.88 983 ptn
9 256 Jilles van der Heide AV Impala 11.55 0.95 5.14 929 ptn
               
3 kamp B   60m ver bal  
1 254 Jarin van der Kooi AV Impala 8.85 4.76 33.72 1836 ptn
2 90 Koen Klomberg AV Fivelstreek 9.88 4.02 31.71 1483 ptn
3 242 Roman de Boer AV Horror 9.81 3.69 28.43 1390 ptn
4 255 Matthijs Bouma AV Impala 9.82 3.43 25.05 1295 ptn
5 157 Erik van der Hart AV Athleta 10.29 3.34 30.69 1273 ptn
6 103 Stijn ter Stege HAC'63 10.28 3.29 24.12 1185 ptn
7 232 Ingmar Hoekstra Jupiter Atletiek 10.27 3.34 22.50 1176 ptn
8 88 Max van Marle AAV SISU 10.34 3.35 20.29 1137 ptn
9 171 Wolter Nijmeijer AV Start '78 13.83 2.32 13.64 453 ptn
               
               
Meisjes pupillen A(1e jrs)          
               
1000m              
1 231 Guikema, Emy Jupiter Atletiek 3.48.71 min    
2 130 Vellinga, Aukje Groningen Atletiek 3.51.96 min    
3 200 Sikkema, Anne AV Lionitas 4.12.77 min    
4 249 Nienhuis, Frances AV Impala 4.24.64 min    
5 229 Wessels, Hannah AV Rijssen 4.27.01 min    
               
3 kamp A   60m hoog kogel  
1 164 Anne-Karlijn Mos AV Start '78 9.62 1.25 7.92 1582 ptn
2 200 Anne Sikkema AV Lionitas 9.33 1.15 6.30 1464 ptn
3 231 Emy Guikema Jupiter Atletiek 9.37 1.15 5.13 1383 ptn
4 110 Roosmarijn Drent HAC'63 9.78 1.05 6.76 1344 ptn
5 130 Aukje Vellinga Groningen Atletiek 10.55 1.15 4.76 1175 ptn
6 229 Hannah Wessels AV Rijssen 11.26 1.05 5.80 1078 ptn
7 201 Gwen Diepenmaat AV Lionitas 11.10 0.90 4.55 905 ptn
               
3 kamp B   60m ver bal  
1 249 Frances Nienhuis AV Impala 9.69 3.54 20.05 1271 ptn
2 479 Vera Derksema Groningen Atletiek 10.33 3.33 25.75 1206 ptn
3 92 Desanka Stoppels AV Fivelstreek 11.33 2.80 13.41 791 ptn
4 116 Merel van Es HAC'63 11.45 2.58 13.02 726 ptn
5 106 Denice Lucas HAC'63 11.90 2.36 9.74 570 ptn
               
               
Meisjes pupillen A(2e jrs)          
               
4x60m              
1 165
166
167
168
Demi Berger
Thirza Kuiper
Rosalie Tissingh
Luz Visser
AV Start '78 - 1 35.81 sec    
2 178
179
185
189
Jessica ten Hoeve
Laila van der Meer
Renske Zwolle
Anne Hartmann
AV Heerenveen - 2 36.92 sec    
3 138
139
140
141
Joina Smit
Noelle Venneman
Anouk Weustink
Trix Waanders
AC TION - 1 38.69 sec    
4 214
215
216
217
Jorien Wassenburg
Jorinde van Klinken
Frouke Stoker
Anke Hofman
AAC'61 - 2 39.03 sec    
5 154
155
156
260
Femke van der Veen
Merle Louwinger
Rianne van der Hart
Marte van Duuren
AV Athleta - 2 39.29 sec    
6 250
251
252
264
Rozemarijn Dekker
Carlijn  Grave
Roos Postma
Frances Nienhuis
AV Impala - 2 39.38 sec    
7 94
95
102
108
Aniek Reinders
Annemarijn Reinders
Marieke Hup
Berber Hofstee
HAC'63 - 3 40.79 sec    
               
1000m              
1 139 Venneman, Noelle AC TION 3.32.62 min    
2 134 Kuiper, Marjolein Groningen Atletiek 3.35.58 min    
3 133 Kuiper, Evelien Groningen Atletiek 3.43.57 min    
4 179 Meer, Laila van der AV Heerenveen 3.55.24 min    
5 192 Boogaard, Rose AV Spartacus 4.00.29 min    
6 155 Louwinger, Merle AV Athleta 4.03.20 min    
7 147 Runia, Lotte SAV 4.04.14 min    
8 167 Tissingh, Rosalie AV Start '78 4.04.88 min    
9 168 Visser, Luz AV Start '78 4.05.63 min    
10 102 Hup, Marieke HAC'63 4.06.61 min    
11 189 Hartmann, Anne AV Heerenveen 4.13.83 min    
12 154 Veen, Femke van der AV Athleta 4.15.49 min    
13 156 Hart, Rianne van der AV Athleta 4.16.35 min    
14 251 Grave, Carlijn AV Impala 4.16.95 min    
15 478 Pol, Esther van de   4.18.38 min    
16 94 Reinders, Aniek HAC'63 5.26.14 min    
               
3 kamp A   60m hoog kogel  
1 215 Jorinde van Klinken AAC '61 9.31 1.25 7.83 1630 ptn
2 196 Elyne Kingma AV Spartacus 9.55 1.25 8.19 1607 ptn
3 138 Joina Smit AC TION 9.66 1.30 7.49 1587 ptn
4 185 Renske Zwolle AV Heerenveen 9.55 1.25 6.97 1540 ptn
5 165 Demi Berger AV Start '78 9.84 1.30 7.12 1537 ptn
6 168 Luz Visser AV Start '78 9.52 1.20 6.96 1507 ptn
7 147 Lotte Runia SAV 9.40 1.10 7.05 1460 ptn
8 141 Trix Waanders AC TION 9.42 1.15 6.30 1449 ptn
9 202 Rosa Los AV Lionitas 9.66 1.20 6.33 1447 ptn
10 140 Anouk Weustink AC TION 9.79 1.10 7.78 1436 ptn
11 178 Jessica ten Hoeve AV Heerenveen 10.21 1.25 6.24 1393 ptn
12 179 Laila van der Meer AV Heerenveen 10.01 1.15 6.98 1392 ptn
13 154 Femke van der Veen AV Athleta 10.34 1.25 6.30 1377 ptn
14 251 Carlijn Grave AV Impala 10.46 1.25 6.19 1354 ptn
15 102 Marieke Hup HAC'63 10.81 1.20 5.96 1255 ptn
16 108 Berber Hofstee HAC'63 10.41 1.10 5.90 1233 ptn
17 250 Rozemarijn Dekker AV Impala 10.00 1.10 4.87 1226 ptn
18 252 Roos Postma AV Impala 10.49 1.10 4.63 1138 ptn
19 244 Lieke Boerrigter EAC de Sperwers 11.22 1.15 3.71 1010 ptn
20 210 Ayla Meijering AAC'61 11.05 0.95 4.43 939 ptn
21 94 Aniek Reinders HAC'63 12.15 0.95 4.77 837 ptn
22 135 Marit van der Schaaf Groningen Atletiek dns 1.05 dns 379 ptn
               
               
3 kamp B   60m ver bal  
1 95 Annemarijn Reinders HAC'63 9.14 4.05 20.98 1482 ptn
2 139 Noelle Venneman AC TION 9.26 3.82 21.43 1420 ptn
3 167 Rosalie Tissingh AV Start '78 10.02 3.84 28.80 1391 ptn
4 134 Marjolein Kuiper Groningen Atletiek 9.40 3.62 18.60 1315 ptn
5 131 Eva Jordaan Groningen Atletiek 9.53 3.51 19.84 1289 ptn
6 240 Linda Zwart AV Horror 9.66 3.68 17.87 1273 ptn
7 189 Anne Hartmann AV Heerenveen 10.04 3.48 17.01 1160 ptn
8 156 Rianne van der Hart AV Athleta 10.16 3.33 18.81 1138 ptn
9 133 Evelien Kuiper Groningen Atletiek 10.33 3.53 17.39 1132 ptn
10 216 Frouke Stoker AAC '61 10.24 3.04 15.48 1018 ptn
11 217 Anke Hofman AAC '61 10.23 2.86 17.74 1018 ptn
12 155 Merle Louwinger AV Athleta 10.59 3.04 15.54 969 ptn
13 478 Esther van de Pol   10.52 3.24 12.40 966 ptn
14 192 Rose Boogaard AV Spartacus 10.87 2.95 17.86 949 ptn