Wedstijdkalender Triathlon

Een selectie uit de belangrijke wedstrijden. Stuur aanvullingen via het contactformulier naar de webmaster.


April 2017
zo 30 apr1e Ere/1e/2e/3e/4e divisie: Team Time TrialTriathlon Vereniging ArnhemArnhem
Mei 2017
za 20 meiTriathlon van HeerenveenAV HeerenveenHeerenveen
zo 21 meiUT triathlonDSTV Aloha Enschede
zo 28 mei2e 1e/2e div: SprintTVAAlmere Duin
Juni 2017
zo 04 jun2e Ere: NK ODStichting Amsterdam DuursportAmsterdam NW
zo 18 jun2e 3e div: KwartGVAV TriathlonGroningen
za 24 jun2e & 4e div: ODZeewolde
za 24 jun2e 4e div & 3e 2e div: ODTVZZeewolde
Juli 2017
za 01 jul3e 1e div: ODSV FrieslandStiens
za 08 jul3e 4e div: SprintAZVDWormerland
za 08 julFrysman Stichting FrysmanReaklif (Gaasterland)
zo 09 jul3e 3e div: Team Time TrialHellasUtrecht
za 15 jul1e/2e/3e/4e div: SprintSportVibes en WSMRotterdam
za 15 jul3e Ere: NK SprintSportVibes en WSMRotterdam
zo 16 julTriathlon KlazienaveenStichting Triathlon KlazienaveenKlazienaveen
Augustus 2017
za 12 aug5e 3e div: Team RelayStichting I Follow You Ouderkerk
zo 13 aug5e 1e div: Team-relayDe ZijlLeiderdorp
za 26 aug4e Ere: TeamsprintStichting Triathlon VeenendaalVeenendaal
zo 27 augTriathlon Noordoostpolder Stichting Triathlon NoordoostpolderEmmeloord
September 2017
za 02 sepTriathlon ZwolleTV TriadeZwolle
zo 03 sepTriathlon WorkumStichting Triathlon WorkumWorkum
zo 03 sep5e 4e div: Team SprintTC TwenteEnschede
za 09 sep5e 2e div: Team Time TrialStichting Triatlon VroomshoopVroomshoop
zo 10 sep5e Ere: Team-relayHolland Triathlon BVChallenge Almere

Wedstijdkalender weg en cross wedstrijden

Een selectie uit de belangrijke wedstrijden. Stuur aanvullingen via het contactformulier naar de webmaster. Bezoek voor alle wedstrijden de Atletiekunie wedstrijdkalenders.


Januari 2017
za 07 janVegelinboscrossAV HeerenveenSt Nicolaasga
zo 08 janEgmond Halve MarathonLe ChampionEgmond aan zee
za 21 janUdik loopEAC de SperwersKlijndijk
Februari 2017
za 04 febRotstergaastloopAV HeerenveenHeerenveen
zo 05 febMidwinter MarathonStichting Marathon ApeldoornApeldoorn
za 11 feb8 van LangezwaagSV FrieslandLangezwaag
zo 12 febGroet uit Schoorl Run - NK 10 kmLe ChampionSchoorl
Maart 2017
za 04 mrtNacht van GroningenGroningen AtletiekGroningen
za 11 mrtVeneboerloopAV ImpalaDrachten
zo 19 mrtStevensloop - NK halve marathonStichting ZevenheuvelenloopNijmegen
za 25 mrtLeeksterlenteloopLoopgroep NienoordLeek
za 25 mrtMonikkenloop Groningen AtletiekSchiermonnikoog
April 2017
za 01 aprDe CondensloopLionitasLeeuwarden
zo 09 aprCascaderun - NNKt.HoogeveenseCascaderunHoogeveen
za 15 aprSlach om `e MarSV FrieslandBurgum
Mei 2017
zo 07 meiRonde van OranjewoudAV HeerenveenHeerenveen
zo 14 mei4 mijl van SneekAV HorrorSneek
zo 21 meiRietplasloop De SperwersEmmen
zo 21 meiLoop LeeuwardenSt.GezondestadLeeuwarden
zo 28 meiDrenthe LoopfestijnDe SperwersKlazienaveen
wo 31 meiODV Bosloop SV FrieslandWijnjewoude
Juni 2017
zo 11 jun8 van DrachtenAV ImpalaDrachten
za 24 junMar-athon SneekAV HorrorSneek
za 24 junStadsloop AppingedamStichting Stadsloop AppingedamAppingendam
Juli 2017
za 01 julOlde Wierdenloop Stichting Olde WierdenloopOpende
za 08 julHalve Marathon BovensmildeSV FrieslandBovensmilde
za 29 julLauwersoog-UlrumStichting Marathon NW GroningenLauwersoog
Oktober 2017
zo 01 oktEvink RunAV ImpalaDrachten