Halve Marathon

Datum:07-10-2006
Plaats:Drachten

Halve Marathon

plaats naam woonplaats TIJD vereniging   
WEDSTRIJDLOOP MANNEN   
1Stefan van der PalLeeuwarden1.17.03SV Friesland  
2Tiedo TingaLemmer1.17.50SV Friesland  
3Wannie Friderichs1338KB1.20.39AVA 81  
       
WEDSTRIJDLOOP MANNEN 35-44   
1Saher YousefHeerenveen1.13.04AV 55  
2André PelgrömDronten1.18.27AVVN  
3Douwe Peter RijpstraOenkerk1.18.29Impala  
4Saco HemstraWeidum1.22.11SV Friesland  
5Sieds WiersmaDrachten1.23.53Impala  
6Marcel HoekstraDrachten1.26.13SV Friesland  
7Yme WoensdregtGroningen1.30.02GVAV Rap  
8André BosgraafOldenzaal1.34.21LAAC Twente  
9Albert van DuinenAppelscha1.34.24Invictus  
10Marcel WalstraJoure1.36.40Athlon  
11Kornelis PostmaDrachten1.39.25Impala  
12Catrinus BoumaLeek1.40.42Nienoord  
       
WEDSTRIJDLOOP MANNEN 45-54   
1Heerke PostmaDe Blesse1.17.25Start 78  
2Harry WijnjaJoure1.18.12AV '55  
3Chris DraijerOudega1.23.26Impala  
4Beke CnossenBoazum1.25.44Horror  
5Doeke OtterDrachten1.27.47Impala  
6Benn HoekmanOpeinde1.29.31Impala  
7Peter WoltersEngelum1.29.43Lionitas  
8Tjalling WestraOentsjerk1.30.07Impala  
9Cor WijniaHeerenveen1.33.22AV 55  
10Ubel DijkDrachten1.35.56Impala  
11Wim van WinsenDrachten1.40.27Impala  
12Karel MoojenBeetsterzwaag1.52.38Impala  
 Jannes DijkstraDonkerbroek SV Friesland  
       
WEDSTRIJDLOOP MANNEN 55+   
1Karst AnemaStiens1.24.24SV Friesland  
2Koen KiestraLeeuwarden1.28.31Lionitas  
3Johan van NoordenburgJubbega1.31.27AV 55  
4Folkert SterkenburghKatlijk1.34.44Start 78  
5Ele BoskmaLeeuwarden1.39.45SV Friesland  
6Sjaak van HeldenJoure1.42.04AVVN  
7Jan WiersemaDokkum1.42.24SV Friesland  
       
WEDSTRIJDLOOP VROUWEN   
1Yvonne KassenbergBurgum1.29.36Lionitas  
       
WEDSTRIJDLOOP VROUWEN 35-44   
1Tiny WoudaKollum1.58.10SV Friesland  
       
WEDSTRIJDLOOP VROUWEN 45-54   
1Toos van der VlietNij-Beets1.41.57SV Friesland  
2Minke OordJoure1.52.48SV Friesland  

Prestatieloop Halve Marathon

startnr naam woonplaats tijd     
1Adrie BoermansWergea1.24.14    
2Arie TerluinJoure1.26.59    
3Cor BoermanAlmere1.31.27    
4Jacob TichelaarFraneker1.34.06    
5Hugo de JongFraneker1.34.58    
6Reitze KooistraOudehaske1.36.46    
7Ronald StoffelsmaNorg1.37.02    
8Hans H WestraZwaagwesteinde1.37.32    
9Jan HoltermanEmmen1.37.51    
10Lammert WoltersDrachten1.38.16    
11Johan de LangeMunein1.39.07    
12Ritske RiemersmaHarkema1.39.08    
13Foppe GallDe Wilgen1.39.13    
14Guus HoekstraDonkerbroek1.39.31    
15Jurjen LettingaHarkema1.39.37    
16Theo BoonstraEngwierum1.39.51    
17Jan Willem VisserDe Wilgen1.40.40    
18Fred KampRottevalle1.42.16    
19Cock van der KaayBreukelen1.42.57    
20Bote YntemaGrou1.43.07    
21Hein HolwerdaDamwoude1.44.01    
22Benny BijlsmaMarssum1.44.14    
23Jan van der WalStiens1.44.25    
24Klaas vd KooijDamwoude1.44.34    
25Jan WoudstraDrachten1.44.59    
26Peter BraakmanBurgum1.45.23    
27Minne van HoutenDrachten1.46.57    
28Jan BosgraafDrachten1.47.09    
29Marco BaysSurhuisterveen1.49.15    
30Frans van der VeldenSteenwijk 1.49.49    
31Kerst JonkmanOudehorne1.50.50    
32Harrie MoeringsLeeuwarden1.51.42    
33Ate OosterhofHurdegaryp1.51.45    
34José SinnemaOenkerk1.51.52    
35Cees KammingaLeeuwarden1.52.37    
36Arend van der MuelenMarum1.52.44    
37Henk StienstraDrachten1.53.20    
38Egbert GeertsmaGroningen1.53.23    
39Peter LiemburgDrachten1.54.32    
40Bauke FennemaBritsum1.55.24    
41Eddy OeloffDrachten1.57.01    
42Jaap SikkemaJubbega1.57.28    
43Siem LooijenBeetsterzwaag1.57.48    
44Doede van der BijDrachten1.58.10    
45Els ter SchureBeetsterzwaag1.58.10    
46Cornelis WiersmaGorredijk1.58.23    
47Doede DamsmaLeeuwarden1.59.18    
48Geert DroogsmaAppingedam1.59.37    
49Tineke DroogsmaAppingedam1.59.39    
50Johan TeeningaDrachten2.02.12    
51Geert TimmerDrachten2.02.54    
52Joan BoelensDe Wilgen2.03.22    
53Monique MedemaLeeuwarden2.07.27    
54Laura SchipperGroningen2.08.58    
55Roelof van MarrumDrachten2.10.07    
56Koos TammingaDe Wilgen2.11.30    
57Joke CremerGorredijk2.15.01    
58Pieter CremerGorredijk2.15.01    
59Uilke VeenstraDrachten2.18.11    
60Pieter Jurjen NicolaiHarkema2.20.58    
61Jan KalsbeekStiensDNF    

Wedstrijdloop 10 kilometer

plaats naam woonplaats tijd vereniging   
 Mannen 10 KM   
1Stefan PostmaDe Blesse35.16Start 78  
2Riekele KobesNij Beets35.30Impala  
3Rene JaasmaDrachten36.11Impala  
4Marco WelsOpeinde36.18Impala  
5Sjaco KramerDrachten36.54SV Friesland  
6Jappie DollerAppelscha37.29SV Friesland  
7Jan de VriesDrachten38.32Impala  
8Gertjan BosschaDrachten39.03Impala  
9Cor WettingLeeuwarden39.14Lionitas  
10Cor TonWaskemeer39.17Invictus  
11Willem HoogsteenJistrum39.20Impala  
12Jos van EgmondDrachten39.33Impala  
13Jakob KobesMarum39.34Impala  
14Henk Jan KamerbeekSteenwijk39.46PK  
15Ronald HeeringaVeendam39.49   
16Folkert HuismaDrogeham39.57Impala  
17Wijbe Jan Heringa924541.13Impala  
18Jouke JorritsmaDrachten41.47Impala  
19Klaas de VriesBoornbergum41.54Impala  
20Foppe vd HeideDrachten43.21Impala  
21Hans de WeerdDrachten43.34Impala  
22Ko StreumerDrachten45.23Impala  
23Hotze SimonidesDrachten45.29Impala  
24Gerrit JepmaDrachten45.51Impala  
25Jakob VeenstraDrachten47.06Impala  
26Arie SmedingaTzum49.01SV Friesland  
27Piet KerstholtGroningen50.44SV Friesland  
28Thierry van GroenDrachten51.00Loopservice Ned.  
29Frans ScheunemanHoogezand56.31SV Friesland  
       
       
 Vrouwen  
1Maaike HornstraJellum41.42SV Friesland  
2Willemien ZandbergDrachten45.38Impala  
3Eline WestdijkDrachten45.56Impala  
4Danielle van der VijverOudehaske46.57AV 55  
5Thea van der MeulenDokkum50.33SV Friesland  
6Sabrina KleisenDrachten51.13Loopservice Ned.  

Prestatieloop 10 kilometer

plaatsnaam woonplaats tijd
1Erik van der VeldeDrachten39.36
2Theo WolfsWarstiens41.12
3Henk VeenstraDrachten43.45
4Johan StoppelsDrachten43.54
5Stefan Evert van der WalDrachten44.12
6Guus DirksenDrachten44.38
7Jan ZonderlandBeetsterzwaag45.26
8Jildert AndringaOentsjerk46.38
9Sietze HiemstraDrachten46.54
10Giso BoelensDrachten47.40
11Alletta WedzingaDrachten47.43
12Ruurd VeenstraTwijzelerheide47.45
13Jelle NutmaSurhuisterveen47.57
14Lukas StokerDrachten48.02
15Natasja HoekstraDrachten48.10
16Anne van DijkDrachten48.15
17Hilbert MastDrachten48.23
18Frank van DijkDrachten48.40
19Maarten NesseDrachten48.54
20Tetsje van HoutenJoure49.28
21Pier de JongDrachten49.42
22Koen van der MijleDrachten49.55
23Bert RosienDrachten50.00
24Tjalling VisserLemmer50.15
25Sjaak Bouwhuis844650.57
26Meeuwis VeenstraDrachten51.00
27Oscar AnjewierdenDrachten51.03
28Meindert WestraDrachten51.13
29Vishitra BenschopLeeuwarden51.29
30Jelke VisserTwijzelerheide51.45
31Femma de BruinLeeuwarden51.48
32Namke MolmansDrachten52.37
33Tjalling TjalsmaDrachten53.14
34Gerrtit PostmaDrachten53.18
35Henk van de StreekDrachten53.21
36Jannie JongsmaJubbega53.37
37Stefan StoopBurgum53.58
38Harm van ZwolHeerenveen54.09
39Wijbrand de GrootVeenwouden54.18
40Jan LarooijAppelscha55.10
41Peter de JagerLeeuwarden55.14
42Jouke AndringaOudehorne55.15
43Sander KooijmansDrachten55.20
44Regina de JongHarkema55.29
45Erik van der ZeeDrachten55.35
46Monnie RoordaDrachten55.59
47Liza van der LandDrachten56.14
48Pierre BoorsmaSneek56.51
49Hijlko vd WoudeDrachten57.11
50Toli SchanssemaHoogezand57.12
51Peter VeltStiens57.18
52Gooitsen vd ZeeDrachten57.25
53Gerrit LeistraDe Wilgen57.27
54Els KloostermanDrachten57.31
55Tilly Renckens GanzeboomDrachten58.12
56Foppe HuitemaSnikzwaag58.21
57Henk KuipersDrachten58.29
58Eetze HofmanDrachten58.29
59Dirk de VriesJistrum58.33
60Wilma de Vries -DijksJistrum58.33
61Anne VisserDonkerbroek58.48
62Henk de GrootJubbega59.05
63Matty WijngaardenDrachten59.05
64Gerard de GrootDrachten59.38
65Suze KrusemanDrachten59.45
66Yolanda GuffersEarnewald59.47
67Trees RankenbergDrachten60.18
68Swaantje OosterhoffSurhuisterveen60.24
69Anne van der HeideDrachten60.38
70Piet KampRoden60.43
71Inge KoolsLeeuwarden60.45
72Koosje van de StreekDrachten60.46
73Karst JaarsmaDrachten66.08
74Erna BuiterDrachten66.44
75Jeannette van GarderenAmerongen68.35
76Sake JansmaOpeinde68.36
77Josephine Boevé-van DoornLangbroek68.37
78Pieter BoersmaTolbert 
79Henk ElzingaWestergeest