PhilipsRun

Datum:04-10-2008
Plaats:Drachten


                              UITSLAGENLIJST
06-10-2008 22:46                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Bruto    Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
      MSEN., HALVE MARATHON                                  
    1 Martin Ketellapper     73 Lionitas              1:13:39  1:13:38
    2 Stefan van der Pal     80 Friesland             1:15:37  1:15:37
    3 Douwe Nauta            77 Horror                1:17:52  1:17:49
    4 Jan Albert Veenema     74 Horror                1:18:06  1:18:04
    5 Edwin Keizer           74 SV Veendam            1:34:41  1:34:40
                                                             
      M35+, HALVE MARATHON                                   
    1 Benjamin Kok           70 Impala                1:10:07  1:10:07
    2 Rudi van der Lelie     72 AV Heerenveen         1:12:31  1:12:30
    3 Tiedo Tinga            73 Friesland             1:17:40  1:17:39
    4 Saco Hemstra           68 Friesland             1:20:59  1:20:57
    5 Ritske Flootman        64 Lionitas              1:22:19  1:22:16
    6 Jouke Jorritsma        64 Impala                1:27:42  1:27:39
                                                             
      M45+, HALVE MARATHON                                   
    1 Herman Hofstee         63 DOS                   1:15:42  1:15:41
    2 Henrie Veldman         62 AV Heerenveen         1:18:13  1:18:11
    3 Klaas Talma            59 Impala                1:18:38  1:18:37
    4 Dirk de Vries          63 Impala                1:21:34  1:21:32
    5 Dick Gelderblom        60 Impala                1:23:05  1:23:02
    6 Otto de Boer           55 Friesland             1:23:12  1:23:07
    7 Sjoerd Boskma          58 Horror                1:26:29  1:26:27
    8 Doeke Otter            57 Friesland             1:29:17  1:29:14
    9 Jacob Oden             60 Horror                1:30:27  1:30:23
   10 Durk Bouma             58 Friesland             1:30:34  1:30:29
   11 Eppie Oosterhuis       54 Friesland             1:31:16  1:31:14
   12 Ed van der Steeg       59 Friesland             1:37:22  1:37:16
   13 Nico van Ginkel        59 Athleta               1:37:59  1:37:52
   14 Hans Westra            60 Friesland             1:39:09  1:39:02
                                                             
      M55+, HALVE MARATHON                                   
    1 Jan de Lange           51 Start '78             1:22:54  1:22:53
    2 Karst Anema            46 Friesland             1:27:45  1:27:44
    3 Ko Streumer            40 Drachten              1:36:28  1:36:22
    4 Dries Wedzinga         47 Impala                1:37:18  1:37:10
    5 Tjalling Westra        55 Friesland             1:42:09  1:42:03
    6 Minne van Houten       53 Impala                1:45:49  1:45:41
                                                             
      VSEN., HALVE MARATHON                                  
    1 Yvonne Kassenberg      74 Lionitas              1:26:33  1:26:31
    2 Alienka Brandsma       80 LSV Invictus          1:38:03  1:37:59
    3 Tetsje van Houten      82 AV Heerenveen         1:53:32  1:53:27
                                                             
      V35+, HALVE MARATHON                                   
    1 Lydia Klessens         64 Friesland             1:31:40  1:31:37
    2 Liesbeth Steenbergen   66 Horror                1:33:30  1:33:27
    3 Alletta Wedzinga       72 Impala                1:41:07  1:41:04
                                                             
      V45+, HALVE MARATHON                                   
    1 Jantsje Lageveen       60 Impala                1:39:31  1:39:24
    2 Toos van der Vliet     55 Friesland             1:42:07  1:42:04
    3 Minke Oord             56 Friesland             1:49:53  1:49:49
    4 Rixte Stoker           60 Friesland             1:50:32  1:50:22
                                                             
      V55+, HALVE MARATHON                                   
    1 Rennie Talsma          53 Friesland             1:45:53  1:45:51
                                                             
      MPRES, HALVE MARATHON                                  
    1 Willem de Boer         77 Exmorra               1:20:00  1:19:57
    2 Erik Bakker            62 Ter Herne             1:22:11  1:22:09
    3 Adrie Boermans         66 Wergea                1:23:28  1:23:26
    4 Ivo van der Meer       75 Leeuwarden            1:28:32  1:28:28
    5 Bert Dijkstra          80 Leeuwarden            1:28:42  1:28:34
    6 J.M. van Esch          64 Heerenveen            1:31:45  1:31:41
    7 Gerrie Boersma         64 Twijzel               1:32:36  1:32:32
    8 Mark Bossinga          78 Groningen             1:33:10  1:32:59
    9 Eilert Lubbers         66 Drachten              1:33:57  1:33:54
   10 Johan van Noordenburg  49 Jubbega               1:34:11  1:34:04
   11 Sjouke Venema          72 Harlingen             1:34:52  1:34:43
   12 Henk Piek              76 Drachten              1:36:56  1:36:49
   13 Johnny van Zurk        60 Leeuwarden            1:37:42  1:37:19
   14 Siem Hiemstra          66 Appelscha             1:38:03  1:37:56
   15 Marco Elzinga          73 Oenkerk               1:38:08  1:37:42
   16 Jappie v.d. Veer       59 Oude Bildtzijl        1:38:14  1:38:08
   17 Uwe Baldamus           66 Bergum                1:38:57  1:38:53
   18 Fred Kamp              61 Rottevalle            1:40:03  1:39:58
   19 Jelle de Jong          54 Joure                 1:41:05  1:40:56
   20 Peter Roozendaal       54 Sneek                 1:42:35  1:42:20
   21 Jan Bosgraaf           61 Drachten              1:44:03  1:43:44
   22 Piet Streefkerk        57 Boelenslaan           1:45:02  1:44:48
   23 Marcel Kuin            61 Beetsterzwaag         1:45:03  1:44:59
   24 Peter Boersen          64 Leeuwarden            1:45:56  1:45:47
   25 Sjoerd Tolsma          61 Drachten              1:46:28  1:46:18
   26 B. Tingen              63 Fochteloo             1:48:48  1:48:40
   27 Bouke Fennema          62                       1:49:11  1:49:00
   28 Egbert van Reenen      76 Bergum                1:49:14  1:48:55
   29 Martin Willems         71 Assen                 1:49:14  1:48:55
   30 Peter Glim             49 Hippolytushoef        1:49:14  1:49:03
   31 Kerst Jonkman          50 Ouderhorne            1:49:24  1:49:11
   32 Tjalling Tjalsma       46 Drachten              1:49:30  1:49:25
   33 Richard Muller            Drachten              1:49:50  1:49:37
   34 Jan Woudstra           53 Drachten              1:49:58  1:49:42
   35 Jan van der Wal        55 Stiens                1:50:22  1:50:05
   36 Oscar Dros             62 Appelscha             1:50:43  1:50:29
   37 Klaas Bakker           58 Drachten              1:51:00  1:50:53
   38 Rink Geertsma          53 Opeinde               1:52:03  1:51:41
   39 Mark Hoefman           84 Groningen             1:52:54  1:52:41
   40 Egbert Geertsema       61 Groningen             1:53:13  1:53:02
   41 Meindert Westra        65 Drachten              1:53:24  1:53:04
   42 Kees de Vries          59 Hoogezand             1:54:00  1:53:51
   43 Sjoerd Anne van der Bi 56 Goutum                1:55:24  1:55:20
   44 Martin van Ooijen      64 Drachten              1:56:57  1:56:42
   45 Lennart van Berkel     80 Maassluis             1:56:57  1:56:42
   46 Feike Politiek         66 Leeuwarden            1:58:44  1:58:31
   47 Foeke Idzenga          45 De Wilgen             2:01:09  2:01:01
   48 W Dupon                58 Drachten              2:04:10  2:04:04
   49 F Sinnema              70 Leeuwarden            2:05:46  2:05:33
   50 Gerrit Leistra         51 De Wilgen             2:08:28  2:08:18
   51 Pieter Cremer          52 Gorredijk             2:16:35  2:16:14
                                                             
      VPRES, HALVE MARATHON                                  
    1 Anke de Jong           59 Groningen             1:46:09  1:46:03
    2 Wilma Hemstra          66 Weidum                1:50:32  1:50:26
    3 Ienskje van der Weg    71 Ouwsterhaule          2:05:51  2:05:34
    4 Frouwien Stavast       84 Drachten              2:10:25  2:10:14
    5 Sanne Wiegersma        85 Drachten              2:10:25  2:10:15
    6 Margreet Bijker        72 Groningen             2:14:15  2:13:58
    7 Joke Gremer            57 Gorredijk             2:16:34  2:16:14
                                                             
      M10W, 10 KILOMETER                                     
    1 Riekele Kobes          86 Impala                  34:43    34:42
    2 Roderick Riesenkamp    86 Impala                  34:55    34:54
    3 Barry Bronsema         75 Groningen Atletiek      35:02    35:00
    4 M M Iedema             63 Impala                  35:27    35:26
    5 Rene Jaasma            84 Impala                  35:38    35:37
    6 Jan Jouke Vos          82 AV Heerenveen           35:41    35:40
    7 S.M. Postma            89 Start '78               36:34    36:34
    8 Harmen Jorritsma       68 AV Heerenveen           37:21    37:18
    9 Ralf de Jong           75 Impala                  37:28    37:26
   10 Henk Gjaltema          66 Impala                  38:45    38:44
   11 Heerke Postma          60 Start '78               39:03    39:01
   12 Pieter Talsma          83 Athleta                 39:47    39:43
   13 Patrick Postma         92 Start '78               40:08    40:08
   14 Stefan van der Wal     70 Friesland               40:29    40:25
   15 Folkert Huisma         81 Impala                  40:42    40:39
   16 Jan Julius Buwalda     81 AV Heerenveen           40:50    40:43
   17 Henk van der Meer      64 AV Heerenveen           41:32    41:28
   18 Albert van Duinen      62 LSV Invictus            41:40    41:36
   19 Simon Regnerus         68 Friesland               41:51    41:44
   20 Jouke Posthumus        70 ATC '75                 42:30    42:28
   21 Dimitri Ravensbergen   68 Lionitas                42:43    42:36
   22 Anton Spinder          79 Impala                  43:52    43:50
   23 H. Simonides           41 Impala                  43:55    43:46
   24 Hans de Weerd          49 Friesland               46:34    46:26
   25 Georg Dummer           57 Impala                  46:45    46:33
   26 Guus Dirksen           49 Impala                  46:57    46:49
   27 Jakob Veenstra         45 Friesland               47:10    47:02
   28 Piet Kerstholt         47 Friesland               52:12    52:01
   29 Ton Cusiel             53 AV Heerenveen           54:49    54:44
   30 Klaas Duits            44 Horror                  59:28    59:18
   31 Patrick Dijkhuizen     72 Friesland             1:00:05    59:57
                                                             
      V10W, 10 KILOMETER                                     
    1 Alma Burema            78 Loopgroep PK            39:59    39:57
    2 Bettie Agricola        67 AV Heerenveen           44:50    44:48
    3 Brenda de Jong         81 Impala                  45:27    45:25
    4 Karla Petra Bouma      74 Groningen               51:02    50:49
    5 Nanda Cusiel           87 AV Heerenveen           54:49    54:44
    6 Ria Bruinsma           60 Friesland               56:38    56:18
    7 Astrid Zijlstra-Edens  60 Friesland             1:01:50  1:01:43
                                                             
      M10R, 10 KILOMETER                                     
    1 Jasper Mulder          90 Joure                   36:45    36:43
    2 Jan de Vries           58 Drachten                40:37    40:30
    3 Gerard van der Meer    68 Ureterp                 40:48    40:43
    4 Rene Brinkman          64 Drachten                40:55    40:51
    5 Johan Zandstra         91 Drachten                41:21    41:17
    6 Wilco Berga            65 Terwispel               41:21    41:19
    7 Hessel Reitsma         71 Drachten                41:41    41:24
    8 Henk Veenstra          72 Drachten                42:03    41:58
    9 Peter Overwijk         78 Surhuisterveen          43:02    42:53
   10 Durk Polet             67 Burgum                  43:04    42:58
   11 Rob Moenandar          69 Groningen               43:13    43:08
   12 Bertus de Witte        58 Drachten                43:26    43:19
   13 Bote Yntema            67 Grou                    44:56    44:49
   14 Johan ter Elst         52 Nij Beets               45:20    45:10
   15 Freek Mast             65 Drachten                45:31    45:27
   16 Jan Zonderland         53 Beetsterzwaag           45:39    45:32
   17 Guido Leurink          70 Drachten                46:01    45:53
   18 J. Nutma               62 Surhuisterveen          47:09    47:03
   19 Hilbert Mast           60 Drachten                47:36    47:20
   20 Jan Rienstra           56 Drachten                47:45    47:37
   21 Bauke Siderius         72 Drachten                47:58    47:45
   22 Marc Oord              71 Ureterp                 47:59    47:40
   23 Domien Mulder          60 Joure                   48:02    47:44
   24 Jan Bosma              52 Drachten                48:46    48:27
   25 Sierd Hogeveen         58 Drachten                49:05    48:45
   26 H Pelsma               56 Drachten                49:29    49:16
   27 Raymond Bakker         77 Leeuwarden              49:55    49:50
   28 M. Nesse               49 Drachten                49:59    49:50
   29 Ovbiaq Bonhia          71 Drachten                50:11    50:08
   30 Geert Holtrop          51 Hurdegaryp              50:27    50:15
   31 Bert Rosien            51 Drachten                50:33    50:14
   32 Mart van Ark           84 Zwolle                  51:02    50:45
   33 Jack van Rozen         55 Oosterwolde             51:03    50:52
   34 Jaap Brondijk          72 Drachten                51:33    51:21
   35 Sjouke Veldhuizen      50 Wolvega                 51:41    51:29
   36 Koen Tillema           68 Winsum                  51:42    51:27
   37 Ferdinand Kits         67 Drachten                51:44    51:30
   38 Naumann                70 Drachten                52:08    51:49
   39 Ruben Bodo             61 Boornbergum             52:23    52:07
   40 Meindert Kooistra      82 Drachten                52:54    52:37
   41 Meeuwes Veenstra       54 Drachten                53:30    53:20
   42 Jouke Andringa         44 Oudehorne               53:43    53:19
   43 Feije Jan van der Meul 69 Joure                   54:47    54:36
   44 Wijbe Sierksma         60 Drachten                54:49    54:38
   45 Mark Couperus          65 Drachten                54:51    54:30
   46 F. Koning              51 Drachten                54:53    54:29
   47 Peter Weulink          72 Zwolle                  55:27    55:09
   48 Jakob van Huizen       53 Grou                    55:48    55:27
   49 Joop Boonstra          44 Leeuwarden              55:49    55:41
   50 Hijlko van der Woude   46 Drachten                55:58    55:42
   51 Henk van de Streek     45 Drachten                56:22    56:02
   52 B. Doosje              70 Drachten                56:37    56:21
   53 J.H. de Vries          65 Drachten                57:17    57:00
   54 Age Vallinga           53 Wommels                 58:40    58:22
   55 Johannes van Egmond    58 Drachten                58:43    58:28
   56 Herman Hoekstra        52 Leeuwarden              59:29    59:19
   57 Hendry Westerhof       55 Gerkesklooster          59:32    59:14
   58 Henk Kuipers           49 Drachten              1:04:54  1:04:38
   59 S. Jansma              53 Opeinde               1:09:45  1:09:31
                                                             
      V10R, 10 KILOMETER                                     
    1 Ingrid Vries-Riemersma 69 Boornbergum             50:51    50:39
    2 Joke de Vries          68 Ureterp                 51:03    50:57
    3 Geeske Zonderland      70 Drachten                52:56    52:40
    4 C. Navis               72 Joure                   53:13    53:04
    5 Liesbeth Veltmans      69 Sneek                   53:30    53:20
    6 Heep Gall              63 St. Nicolaasga          53:50    53:41
    7 Corrie Walda           66 Drachten                55:10    54:54
    8 Ella van den Berg      63 Oosterwolde Fr          55:58    55:48
    9 Annemieke Docter       69 Groningen               58:00    57:42
   10 Ineke Wijnalda         66 Drachten                58:06    57:52
   11 Annoeschka Bilkenroth  66 Keulen                  58:19    58:02
   12 G. Bontekoe            65 Drachten                58:27    58:13
   13 Dina Haak              73 Drachten                58:39    58:23
   14 Koosje van de Streek   55 Drachten                58:47    58:27
   15 Lenie Wilms            67 Ureterp                 58:57    58:42
   16 Geke Driesprong        65 Earnewald               58:57    58:41
   17 Wytske van der Kooi-Po 72 Burgum                  59:00    58:47
   18 Tilly Renckens-Ganzebo 52 Drachten                59:03    58:57
   19 Djoanna Popma          86 Blija                   59:34    59:13
   20 Hillegonda Haak        75 Drachten                59:35    59:19
   21 Suze Kruseman          57 Drachten                59:48    59:30
   22 Jon Keun-Boonstra      71 Drachten              1:00:09    59:54
   23 Trees Rankenberg       51 Drachten              1:00:14  1:00:02
   24 Tineke van de Wal      59 De Tike               1:00:31  1:00:11
   25 Anneke Zandstra        60 Drachten              1:01:19  1:00:59
   26 Anne ter Elst          84 Groningen             1:05:10  1:04:58
   27 Rieneke Kooistra-Jansm 67 Kortehemmen           1:05:52  1:05:39
   28 Johanna Hoekstra       75 Hoornsterzwaag        1:05:52  1:05:39
                                                             
      JONGE, JEUGDLOOP                                       
    1 Corne Dijkstra         97 Drachten                 8:54
    2 Pascal Sinnema         99 Leeuwarden               9:17
    3 Jelmer Kootstra        98 Beetsterzwaag            9:23
                                                             
      MEISJ, JEUGDLOOP                                       
    1 Charlotte de Vries     97 Boornbergum              9:42
    2 Maaike Wiersma         98 Drachten                10:08
    3 Janneke de Vries       95 Boornbergum             10:13
    4 Anneke Kootstra        98 Beetsterzwaag           10:28