AV Impala Drachten

Contributie & opzeggen

De contributie wordt bij voorkeur geïnd via een automatische incasso. Betalen via een acceptgiro is ook mogelijk. Hiervoor rekenen we per half jaar €2,50 administratiekosten.

Inflatiecorrectie

Zoals vastgesteld tijdens de Algemene Ledenvergadering van 4 april 2016, wordt de contributie jaarlijks aangepast aan de inflatie. Het percentage van deze inflatiecorrectie is gelijk aan het door de KNAU gehanteerde inflatiepercentage.

Inningen

De contributie wordt twee keer per jaar geïnd in april (over de periode januari t/m juni) en oktober (over de periode juli t/m december). Heb je vragen over betalingen? Stuur dan een mail naar contributieavimpala.nl. De tarieven vind je in het menu links.

Opzeggen

Opzeggen kan twee keer per jaar. Voor 1 mei of voor 1 november. Dit moet schriftelijk (per post of  e-mail)  gebeuren. Vermeld in de opzegging:

  • je volledige naam
  • trainingsgroep
  • het (e-mail)adres voor de bevestiging

Er vindt geen contributieverrekening plaats. Je ontvangt meestal binnen twee weken een bevestiging. Het lidmaatschap van de Bond wordt door AV Impala stopgezet. Dit loopt overigens altijd door tot het einde van het lopende kalenderjaar. De eventuele machtiging voor de contributie-inning wordt ingetrokken.

  • Heb je opgezegd vóór 1 mei? Dan loopt het lidmaatschap nog door tot 1 juli.
  • Heb je opgezegd of vóór 1 november? Dan loopt het lidmaatschap nog door tot 1 januari.

Opzeggen voor atletiek en wandelen:
Via mail: ledenadministratieavimpala.nl
Of via de post:
Ledenadministratie Impala
Sportlaan 11
9203 NV Drachten

Opzeggen voor Triathlon:
Email: triathlonavimpala.nl

Vraag om een bevestiging. Meld je ook af bij je eigen trainer.

 

Sponsors